Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, iluck85 napisał:

Poczekaj, bo już po otwarciu kartonu nabierzesz wątpliwości czy jest sens anulować GP :kaz: Premium nie poczujesz. 


Nie jest tak źle, jak mi się wydawało, że z tymi jajkami będzie :D
A GP mogę śmiało anulować, bo Horizon, Ratchet, Demon's Souls, a później masa tytułów z PS4, które chciałem kontynuować już na nowej generacji, ostatnio był update do Cyberpunk...
No jakoś nie widzę siebie na XSX, chyba że w PUBG z ziomkiem, bo tam ostatnio się z tym przeniosłem.

Odnośnik do komentarza

Ej, złego słowa na klocucha nie powiem, ale oprócz nadrabiania staroci nie widzę tam nic dla siebie na chwilę obecną, a PlayStation kusi tytułami, które autentycznie pokazują nową generację i takich, które pobudzają moją wyobraźnię (plus masa rozgrzebanych, czekających na lepsze czasy).
Myślę, że proporcje przez jakiś czas będą 70-30 na korzyść PS5.

Odnośnik do komentarza
15 hours ago, Wredny said:

Ej, złego słowa na klocucha nie powiem, ale oprócz nadrabiania staroci nie widzę tam nic dla siebie na chwilę obecną, a PlayStation kusi tytułami, które autentycznie pokazują nową generację i takich, które pobudzają moją wyobraźnię (plus masa rozgrzebanych, czekających na lepsze czasy).
Myślę, że proporcje przez jakiś czas będą 70-30 na korzyść PS5.

No racja nie ma sensu odnawiać Gamepassa jeśli ci się kończy a nie masz ciśnienia. Te gierki, które kupiłeś na PS5 zapewnią kilka tygodni zabawy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, krupek napisał:

Teraz wszystkie gierki na XSX będą miały takie pudełka z minimalistycznym logo? Co generacja to chujowsze te opakowania.

 

No co Ty dupisz kolego? :obama: Przecież to jest szczyt estetyki, elegancko, nienasrane znaczkami i grubym paskiem z logo. Bombastyczne to wygląda.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...