Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

#RozdziewiczeniePaczkomatu

Moje pierwsze zakupy w nowym miejscu zamieszkania :D
Kolekcja X360 stale się powiększa, a tutaj doszły prawdziwe perełki i tytuły ciężko zdobywalne w normalnej cenie (więc kupiłem je w nienormalnej:sweat:).

1058993444_FEARFilesNarutoWWE.thumb.jpg.8aa16886f9137604d9c6f0a8c0846852.jpg


F.E.A.R. FILES to ekskluzywny dla XBOXa pakiet dwóch rozszerzeń do części pierwszej, który wraz z tą jedynką właśnie, stał się strasznym rarytasem po tym, gdy Microsoft ogłosił, że będą to ostatnie tytuły dorzucone do wstecznej kompatybilności. Jedynkę na X360 zdobyłem już jakiś czas temu (na PS3 mam całą trylogię, ale część pierwsza nie ma trofeów) i teraz wreszcie mam jej uzupełnienie.
NARUTO the Broken Bond to kontynuacja Rise of the Ninja, które też już udało mi się dorwać i gra podobno ze wszech miar lepsza (ale też dużo droższa) od części wcześniejszej. No i kolejny tytuł "Only on XBOX360" w kolekcji :banderas:
WWE Smackdown! vs. RAW 2008 to zakup dość niespodziewany, podyktowany impulsem. Na grupie fb zobaczyłem wrzutkę pewnego prywaciarza, który pokazał swoje zakupy w celu dalszej ich odsprzedaży i gdy zobaczyłem to piękne wydanie (i to jeszcze nówka w folii!) czternastoletniej gry, wiedziałem, że muszę to mieć - zwłaszcza, że kosztowało mnie to ledwie 58zł.

774439328_FEARFilesNarutoWWEgrzbiety.jpg.e35454b3bfdbd970045a5b9e965b7462.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

#StacjonarniePrzyOkazji
 

Miałem dziś załatwić kilka spraw, więc skoro już wyszedłem to postanowiłem zahaczyć o sklepik w pobliskiej Galerii i oto efekty tego wypadu:

795949724_KingdomUnderFireTitanfallLollipop.jpg.3089391b21b5c7c9aa02d25bf58b082f.jpg
 

Kingdom Under Fire Circle of Doom to japoński action RPG i kolejny tytuł "Only on XBOX 360", który miałem na liście.

Podobnie zresztą jak pierwszy Titanfall, choć to raczej ze względów kolekcjonerskich, bo wiadomo, że nawet na XONE multi jest tu praktycznie martwe - 10zł, więc przygarnąłem.

Lollipop Chainsaw posiadam już na PS3, ale tutaj zainteresowała mnie inna okładka, a fakt stale rosnącej ceny tego tytułu sprawił, że te 70zł wydało się bardzo spoko opcją.

Peter Jackson's King Kong to tytuł, który ogrywałem lata temu na PS2, ale na X360 jest kilka takich tytułów z tamtych lat, więc traktuję je jako "remastery" i aktywnie poszukuję tych gierek z przełomu generacji, plus oczywiście możliwość zdobycia achievementów :sweat:

Zone of the Enders HD Collection to jedna z niewielu (jedyna?:philosoraptor:) "HD Kolekcji", których nie miałem jeszcze w swoich zbiorach - wszystkie inne mam na PS3, ale skoro trafił się ideał na X360 to wybrzydzać nie będę.

Star Ocean the Last Hope urzekł mnie piękną okładką i w sumie jedynce, co o tym tytule wiem to słynne "10/10" w trudności platyny/calaka - wiadomo więc, że będzie grane, ale nie calakowane :D

420842365_KingdomUnderFireTitanfallLollipopGRZBIETY.thumb.jpg.1c9dfb296aa21390d7d264dfd280b91b.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:

Zone of the Enders HD Collection to jedna z niewielu (jedyna?:philosoraptor:) "HD Kolekcji", których nie miałem jeszcze w swoich zbiorach - wszystkie inne mam na PS3, ale skoro trafił się ideał na X360 to wybrzydzać nie będę.

Ta wersja to jest poziom SH HD Collection i XBox nie dostał pacza tak jak PS3. Jeśli masz zamiar ograć to polecam edycję MARS w której nie ma jedynki, ale ZOE1 jest średnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...