Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Takie też sa potrzebne. Za dużo sandboxow na kilkadziesiąt godzin skończyłem ostatnimi czasy, jeszcze wiecej rozgrzebałem i nie dokończyłem. Taka gierka na 8-10h jest spoko, bo wiesz że zaliczyles jakąś fajną całość, a przy ograniczonym czasie nie koniecznie musisz planować i spinać sie zeby zdążyć ukończyć zanim nie bedziesz mial czasu na granie i wylecisz z wczuwy. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, ping napisał:

A w sumie wrzucę, żeby nie było, że PINGER już gier nie kupuje.

 

Kupuje, kupuje, tylko nie chce mi się tłumaczyć dlaczego wybieram niektóre pozycje. Wyprawka growa z tego miesiąca wygląda tak:

 

Dokoksiłem trochę PS4 (bo głównie zmieniłem focus na ten system + Switcha:

 

01.jpg

 

W przypadku Disaster Report i Langrissera musiałem przeboleć USK na okładce - te gry chciałem mieć tu i teraz, żeby móc pograć w weekend. Dostępność to jest jakiś dramat. Z SuperEpiciem wdepłem na minę - fajna okładka, wziąłem, a tu gra w cyfrze lata po kilka złotych. Yu-No wjedzie jak skończę już Fata Morganę na Switchu (polecam, NIESAMOWITA gra), Inertial Drift to ciekawe połączenie Initial D z Ridge Racerem (choć gra jest zdecydowanie za krótka), a reszta to wypełniacze bądź rzeczy, które mnie zaintrygowały (Warborn) albo zaintrygowały crapowatością (Balan Wonderworld). No, jeszcze na Secret of Mana ostrzę sobie ząbki, byle tylko czas znaleźć. Przegrałem ostatnio licytację Trialsów, która zatrzymała się na niecałych 60zł...

 

02.jpg

 

Tutaj trochę kolorowej japońszczyzny. Little Town Hero to zawód straszliwy - system walki to tak naprawdę karcianka, gdzie jedna potyczka potrafi ciągnąć się nudne 30 minut. Persona - myślałem, że będzie bardziej Musou, a gra to siłą rzeczy kontynuacja piątki, jeno z innym systemem walki. Fabuła wyraźnie słabsza, ewidentnie dla fanów serii (bez znajomości 5 nie podchodź). Reszta to uzupełnienie zbiorów.

03.jpg

 

03b.jpg

 

Brigandine miał być pierwotnie na PS4, jednak ostatecznie zrezygnowałem na rzecz przenośniaka (może kiedyś dokupię). Polecam zaopatrzyć się w grę już dziś, bo prognozuję, że jej zabraknie. Sayonara na półkę - przy cyfrze na PS4 bawiłem się wyśmienicie. LimitedRuny to już jakaś zaszłość zamawiana pół roku temu... :)


Poniżej spory zrzut PSXowego NTSC-J - powolutku trzeba uzupełniać zbiory, bo gier na rynku coraz mniej. Ciężko wszystko opisać, ale wpadły Street Fightery, brakujący Rival Schools 2. Fluid (tutaj jako Depth), którego dość długo chciałem mieć (demo ogrywane -naście lat temu intrygowało). PAL (super jRPG), Fighter Maker, Lunar 2, Spriggan czy paczka leveli do Tenchu... No jestem zadowolony :). Kolejna część Fang of Alnam (bardzo staroszkolny jRPG, tym razem w 3D), Thousand Arms... Są też śmieciowypełniacze, jednak ich nie mam, więc niech zostaną. Megatudo i Doukyuusei do wymiany na ładniejsze egzemplarze, ale ogólnie ze zrzutu jestem zadowolony.

 

04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg

 

 


Wrzucaj wszystko co masz, nawet bez opisów jak Ci się nie chce. 
Dobrze się ogląda te cukierki wariacie :fsg:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...