Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy odcinek sponsoruje literka "O" :D

202988682_TheOrangeBoxiOutcast.jpg.f3c4a3420390a14cd068f94a32f56e20.jpg

 

The Orange Box od dawna mam na PS3, ale kiedyś napocząłem tylko Half-Life 2, a później odstawiłem i tak sobie stoi do dzisiaj.
Wersja z X360 dostała darmowy remaster (no i ma achievementy), więc wreszcie zagram jak człowiek zarówno w wyżej wymieniony, kultowy tytuł, jak i w PORTAL, którego pierwszej części nigdy nie odpaliłem, mimo że P2 to jedna z moich gier życia.

Outcast Second Contact to z kolei remake "kultowego" (tak piszą na okładce, ale to coś na zasadzie, że "o zmarłym albo dobrze, albo wcale") tytułu z roku 1999.
Odświeżona wersja wyszła w 2017 i zebrała raczej średnie oceny, a ja nigdy o niej nie słyszałem.
Co prawda mam przebłyski, że kiedyś widziałem jakiś gameplay, ale zupełnie nie drążyłem tematu, aż do zeszłego piątku, kiedy na streamie z okazji dziesięciolecia THQ zobaczyłem CGI i gameplay z nadchodzącej... kontynuacji? remake'u? rebootu?
Cholera wie, podtytuł był chyba A New Beginning, ale jak tylko zobaczyłem te parę minut to od razu przypomniałem sobie, że widziałem kiedyś coś podobnego i tak postanowiłem nadrobić część poprzednią, coby wiedzieć o co biega, jak kiedyś zagram w tę nową.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.09.2021 o 16:40, Paolo de Vesir napisał:

Chcąc wykorzystać ostatnie dni lata (i przy okazji podkreślić st00leyarstwo) postanowiłem oto zaopatrzyć się w taki oto t-shirt z Reserved.

 

W całkiem przyzwoitej cenie 40zł stałem się właścicielem takiej oto koszulki. Całkiem niezła jakość wykonania, produkt licencjonowany, a że dobrze znam się ze sprzedawcą to dorzucił mi kilka zalegających na magazynie fantów. Detale koszulki daję w spoiler. IMO dobry deal za 4 dyszki. :notbad: 

20210920-125153.jpg

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

sama jakość nadruku IMO bez zarzutu

 

20210920-125257.jpg

 

jak już wspominałem, produkt licencjonowany oficjalnie przez Sony

 

20210920-125322.jpg

 

tutaj zbliżenie na model jakby ktoś chciał się w podobną zaopatrzyć

 

20210920-125414.jpg

 

zaś gratisy o których wspominałem, w spoilerze

 

  Pokaż ukrytą zawartość

20210920-160635.jpg

 

kiedyś w końcu trzeba było :) 

 

 

Licencjonowana koszulka lepszej jakości niż konsola.

 

Spokojnie, oddychajcie.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, krupek napisał:

Ten City Guides to ta sama książeczka, która była w wersji na PS2? Te przewodniki były mega, robiły klimacik swiata gry.

 

Ta książeczka wchodzi do tego tekturowego opakowania, w książeczce jest miejsce na płytę w zestawie jest jeszcze standardowo mapa i plakat. Co do wersji na PS2 to nie wiem, miałem na xboxa i tam nie było książeczki. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...