Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jest. To nie wersja gry dedykowana tylko pod obecną generację, a tytuł wykorzystujący dobrodziejstwa wstecznej kompatybilności z liftingiem. Coś w deseń Outriders, który można kupić nieco taniej na PS4 i grać z darmowym ulepszeniem na piątce, albo kupić od razu wersję na nową konsolę Sony, ale ta z wiadomych przyczyn jest droższa. Generalnie jeżeli ktoś nabywa cyfrę, to nie zawraca sobie specjalnie tym głowy (choć zdarzają się problematyczne wyjątki, jak kiedyś przy ulepszeniu cyfrowej edycji Yakuza Like a Dragon). Natomiast przy pudełku, to nieco inna kwestia. Niemniej to już raczej "problemy" kolekcjonerów. Ja teraz poluję na Borderlands 3 w wersji na piątkę, choć mam wersję na PS4 (przepiękna okładka). :fsg:

Odnośnik do komentarza

Nareszcie przyszła paka z giereczkami na PSX , najbardziej cieszy Blood Omen bo jednak chciałem go skończyć przed wejściem w postać Raziela.

https://ibb.co/TmBcmPm

Edytowane przez SpacierShark123
  • Plusik 6
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Kolejny raz NFS Hot Pursuit 2 wjeżdża do mojego zbioru :banderas:

 

271191688_408222394320362_6039623205020890611_n.thumb.jpg.c1325d6b61ff7c311ff41966a2c6abf4.jpg

 

Zapytacie - Po kiego wuja mi kolejny raz ta sama gra, zwłaszcza że dopiero co kupiłem ją na PS2? Odpowiedź jest prosta. Po pierwsze, zaczynam trochę doładowywać zbiory na Xboxa i ta gra świetnie mi pasuje. Po drugie, może mało kto z was wie, ale wersja na PS2 była stworzona przez zupełnie inne studio (Black Box) niż wersja na Xboxa/GC/PC. Ta druga była stworzona przez EA Seattle i różni się dość wyraźnie od tego co można zobaczyć na PS2. Dzięki powyższemu zakupowi mam teraz osobiste porównanie tych dwóch odmiennych od siebie gier.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

To jest ta część która wyglądała najlepiej na najsłabszej platformie? 

 

Hmm... Nie wiem czy dobrze się rozumiemy, ale Xboxowa to ta sama co na PC i GC, więc sądzę że mimowolnie na PC wygląda "najlepiej". Natomiast wersja na PS2 to zupełnie inna gra, która przez społeczność uważana jest za tą "lepszą" mimo faktu, że ma słabszą oprawę z racji tego że wypuścili ją tylko na drugim plejaku.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Quake96 napisał:

 

Hmm... Nie wiem czy dobrze się rozumiemy, ale Xboxowa to ta sama co na PC i GC, więc sądzę że mimowolnie na PC wygląda "najlepiej". Natomiast wersja na PS2 to zupełnie inna gra, która przez społeczność uważana jest za tą "lepszą" mimo faktu, że ma słabszą oprawę z racji tego że wypuścili ją tylko na drugim plejaku.

 

Niedawno akurat przeglądałem PSXE 65 i faktycznie sprawdziłem na szybko i pisze "to jedna z tych gier, która z wszystkich trzech next genów najlepiej wypada na PS2" więc masz racje. Źle zapamiętałem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2022 o 00:43, Sylvan Wielki napisał:

"Zapewne pamiętasz nasz stary dom. Bogaty i majestatyczny. Piętrzący się nad wrzosowiskiem....". Nie ukrywam, że Darkest Dungeon to obok Dead Cells jedna z najlepszych gier w jakie miałem przyjemność grać.:yahoo: Przeszedłem ją kilkukrotnie na różnych platformach. Ostatnio postanowiłem sobie sprawić edycje kolekcjonerską na PS4 (na PS Vita także już zamówiona). :diablo:


Można wiedzieć skąd zamówiłeś wersję na Vitę ?
Chętnie bym dołączył DD do kolekcji.

Odnośnik do komentarza

@giger_andrus oczywiście. Z Hiszpanii od osoby prywatnej. Nie chciałbym ostudzić twojego entuzjazmu, ale wiedz, że Darkest Dungeon Collector's Edition na Vitę, to wydatek w okolicy tysiąca zł. Czasami za samo pudełko (bez dodatków) krzyczą 300$.:mog: Growy biały kruk. Szukam aktualnie również zwykłej wersji (piękna okładka przedstawiająca wszystkich bohaterów). Niestety to także szalenie rzadki produkt. 

Tak w ogóle, jak masz Vitę, to zapraszam do jej tematu. Jest sprawa, może pomożesz. :lapka:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...