Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Ukukuki napisał:

 

@Wieslaw Tak jak kolega pisze w testach to nie wygląda fajnie bo albo gorąco w środku albo maszyna wyje. Te kilka, kilkanaście litrów powietrza w środku robi jednak robotę. Chyba, że ktoś inwestuje kilkaset złotych w chłodzenie wodą procka i karty. 

 

Co nie znaczy, se sama obudowa zrobi robotę. Słowo "automatycznie" w mojej wypowiedzi nie było przypadkowe.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, szejdj napisał:

 

tak jak kuzyn mendrka pisze 

 

nie rozumiem po co komu w dzisiejszych czasach jakies wielkie obudowy full tower skoro mozna zlozyc zaje,bisty komputerek wielkosci konsoli, tylko w takim przypadku trzeba go zlozyc z głowa i przemyslec uklad w srodku a nie na pałe wszystko

Dobra serio pytam. Podajcie mi z wieskiem jaka wg was mam złożyć konstrukcje aby było małe, nie wyglądało (pipi)owo i nie zagotowalo mi gratow. Miałem taki dylemat bo skrzynkę chciałem postawić w salonie koło tv i (pipi) nie dalo się. Oczwyscie nie mówię o czesciach z laptopa dla biedaków. Wciśnij mi rtx2080 i i9 żeby nie odleciało do obudowy wielkości ps4/xbox  - myślę że robotę w msi/asusie/hp masz od ręki. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mozi napisał:

Dobra serio pytam. Podajcie mi z wieskiem jaka wg was mam złożyć konstrukcje aby było małe, nie wyglądało (pipi)owo i nie zagotowalo mi gratow. Miałem taki dylemat bo skrzynkę chciałem postawić w salonie koło tv i (pipi) nie dalo się. Oczwyscie nie mówię o czesciach z laptopa dla biedaków. Wciśnij mi rtx2080 i i9 żeby nie odleciało do obudowy wielkości ps4/xbox  - myślę że robotę w msi/asusie/hp masz od ręki. 

no ale ja nie jestem zorientowany jakie są teraz dostępne obudowy, chłodzenia cpu itp. jak wpiszesz sobie na youtubie mini itx gaming to masz bardzo duzo  przykladowych zlozonych komputerow, ale moze jak sam sie w tym nie orientujesz to sobie odpusc i idz w normalna obudowe

Odnośnik do komentarza

Wszystko oprócz Astrala w sklepie matrix media czy jakos tak- na Allegro zamówiłem, bazę maja w suchym lesie koło poznania, ale i tak brałem wysyłkę. Astral z media marketu.

Etui mi sie podobało, ale jest na normalnego switcha. Musiałem zostawić gąbkę w środku i jest ok- nie lata w tym etui konsola.

 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...