Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

No to oglądałem sobie taki temat:

 

image.png.c91b6fa109ccddc52941e1292086a03e.png

 

 

 

Auto  trochę zmodyfikowane wzgledem serii, -45 mm sprężyny, inne koła / hamulce, sprzęgło obite kevlarem, wydech, światła.

Powiem tak, jakbym szukał jako 3cie auto tylko dla mnie, do kompletnej samotnej jazdy to bardzo fajny egzemplarz ( oczywiście z wadami )

Jako auto drugie, z którego czasem trzeba skorzystać w celu przejechania się do sklepu / do przedszkola, no to nie.. Wsiadasz i od razu Cie prowokuje do ostrej jazdy, głośne, skrzypiało cos tam z tyłu, sprzęgło też na wykończeniu.

W środku no po prostu nieświeżo. 

Właściciel spoko ziom, pogadaliśmy etc, dobry chłopak.

Przymierzyłem fotelik, no wszedł, ale nie tędy droga.

 

Może kiedys g37 w serii, teraz sedan musi być jednk.

 

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Banny napisał:

Hah, okej, może to źle zabrzmiało. Najprościej piszac auto nie do wożenia dziecka do przedszkola w takim setupie.

 

 

 

A Lexus GS nie myślałeś może?

Taki MK2 to kozak jeśli chodzi o wykonanie, komfort i pancerną v8.Myślę,że będzie mniej problemowym niż wiele młodszych aut.

No i jest sedanem ;)

I mieści się w budżecie na tyle,że można już szukać zadbanego i doinwestowanego.

Edytowane przez adi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, GS2 mk II fajny.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/lexus-gs-300-98r-2jz-ge-CID5-IDQpEWQ.html?reason=observed_ad

 

Do roboty nadkola tył, coś tam (serwis olejowy + sworzeń wachacza + czujnik abs)  + brak lpg.

 

Więc cenowo podejdzie po 28 po tym co wypisałem.

 

Jest to opcja awaryjna póki co.

 

image.thumb.png.6823d89cb06567dabacf16fd84791e85.png

 

bardzo ładny, tylko ten spoiler out.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Kupuj Banny w203. Zobacz jakim prezes wiktorgames sie wozi. Przepych, klasa, niesmiertelny dizajn. 

 

W twoim budzecie kupisz stan kolekcjonerski. Jednostka 1.8 kompressor pozwalajaca jezdzic ekonomicznie jak rowniez latac bokiem na łukach. 5 gwiazdek  w testach bezpieczenstwa czyli mozesz dziecko wozic bez fotelika a nawet zapietych pasow.

Byc moze najlepsze auto w historii matki ziemii

 

 

 

 

Screenshot_20221102-124321.jpg

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ich w ogóle się mało sprzedało, bo ludzie płacący taką kasę, chcieli też w pakiecie znaczek premium.

 

Bardzo mi się ten model podobał. Dzisiaj zależnie od stanu można znaleźć różne egzemplarze w garażu willi majętnego niemieckiego emeryta, na polskim blokowisku przy trzepaku albo na złomie.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, krupek napisał:

Phaeton z zewnątrz klasyczny i ujdzie, ale wewnątrz paździerzowy i festyniarski. Bardzo mało ich u nas zawsze jeździło. Były ograniczone w produkcji, czy u nas po prostu drogie jak na VW?

No właśnie w środku nie ma nic festyniarskiego, dzisiaj można powiedzieć, że środek jest przestarzały ale jak ktoś lubi dużo guziczków to jest na prawde schludny i wykonany z dobrych materiałów. Do tego chowane nawiewy jak działają to robią robote.

 

DB2010AU00439_web_1600.thumb.jpg.a38aa6bae5ce9264d45c7af8b0167d2c.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.10.2022 o 20:14, Dud.ek napisał:

IMO nawet kolor nie ratuje tego samochodu bo ma po prostu brzydką bryłe. Lepszy lexus gs.

To GS II ma brzydką bryłę. Ten garbaty tył z profilu wygląda jakby ktoś do Corolli E10 hatchback dospawał sedana, plus lampy pokombinowane jak w jakimś ulepie. W GS III jest tylko trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...