Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

@raven_raven inaczej byś śpiewał jakbyś prowadził e-sklepik i żeby nie było ja jestem tylko klientem. Nic nie sprzedaje ale jak dla mnie takie prawo jest chooyowe i tyle. Nie kupujesz przecież kota w worku. Wiesz chyba co kupujesz? Zresztą chooy z tym. Znudził mnie już ten temat.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jezu, Kruku, faktycznie weź zbastuj, bo jak już zaczynamy schodzić na zgoła odrębny temat i w ramach argumentu przytaczamy kwestię gwarancji i zepsutych sprzętów, a potem powołujemy się na powszechne znane prawo o niemożności dyskutowania w 2018 roku o sprawach sprzed 2015, to mijamy się z istotą rozmowy.

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Kmiot napisał:

Jezu, Kruku, faktycznie weź zbastuj, bo jak już zaczynamy schodzić na zgoła odrębny temat i w ramach argumentu przytaczamy kwestię gwarancji i zepsutych sprzętów, a potem powołujemy się na powszechne znane prawo o niemożności dyskutowania w 2018 roku o sprawach sprzed 2015, to mijamy się z istotą rozmowy.

 

 

Jeszcze ze cztery śmieszne żarty o moim miejscu zamieszkania, ze trzy argumenty z du,py o Januszach, parę wymyślonych sytuacji, których nigdy nie było i uwierzę, że to ja tutaj przesadzam :).

Odnośnik do komentarza

Cóż, klient rządzi. Takie czasy i mimo wszystko zasadne. Jest taki natłok firm i konkurencji, że wszyscy muszą się starać.  Jako, że pracuję w popularnej marce mebli ze Szwedowa to znam mega historie zwrotów i 90% uznawanych jest, nawet jeśli ktoś wyraźnie leci w chuyka. Włącznie z tym, że byłem wzywany przez pracownika, ostatnio bo przedłużyliśmy komuś akcje -10% (facet chciał kupić sofę X, której na koniec akcji nie było. Poszliśmy na rękę, wydrukowaliśmy zamówienie, podpieliśmy bon - jak się pojawi w sklepie to ma czas do miesiąca by ją kupić ze zniżką.) Facet zaczął się pultać, że w sumie ma w dupie tą sofke i chce jednak inną. Na nic tłumaczenie, że ta inna była na stanie, że dla nas takie ruchy to i tak pójście mu na rękę. Chce i koniec. I co? Musiałem podważyć ostatecznie zdanie pracownika. Klient nasz Pan. Eh

 

O zwrotach produktów rozpakowanych, po 5 latach (!) bo mamy nielimitowany okres,  w zalanym pudełku, ze zdjętymi foliami i najprawdopodobniej używanymi nie wspomnę. Bo w sumie mało śladów potencjalnych zarysowań, lita miękka sosna, więc mogło tak być. Przyjmujemy.

 

A i rekordowoe akcje świąteczne. Kupno stolika z krzesłami bo rodzinka się zwala, a po ich wyjeźdzcie hyc zwrocik? Polak niczeeeego się nie wstydzi :D. Dlatego dajmy pokój dywagacją, jak jesteś upierdliwy to wywalczysz wszystko. Wróćmy więc do VR :D.

 

Drugie podejście mojej dziołchy po zrażeniu się (nudności po graniu w tą kosmiczną gre z Worldsów) i też jest zakochana *_*. Za to widok mojego 68 letniego ojca grającego na VR - bezcenny

 

Odnośnik do komentarza

Mesjasz kurfa tru mesjasz!
Nie sądziłem że gra może tak zaskoczyć gracza z 25 letnim stażem.
Nudzą cię juz powoli gierki?
Z hitow AAA czerpiesz coraz mniejszą radoche? TYLKO VR!

To powinna być maskotka sony a na ps5 z nowymi googlami astro bot 2 jako system seller i przyszłość vr niezagrożona.

Bite 15h łatwa podstawka, trudne chalenge i chyba to słuszne podejście.
W tą grę powinien zagrać absolutnie każdy, od dzieciaka po starego zgreda.
I każdy będzie z niej czerpał niesamowitą satysfakcję.

Widzę tu jeszcze rezerwy, potencjał na 2 przeogromny.
Mimo wszystko 10/10 zupełnie nowa jakość wprowadzenie platformówki na poziom nie osiagalny dla zwykłych gierek.

4b52ffa8576070c0df569ac960df56bb.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Kmiot napisał:

Cóż, po pierwsze nikt nie krytykuje naszego prawa do zwrotu, tylko jego naginanie przez Januszy na własną korzyść

 

18 godzin temu, Ryo-San napisał:

No temu że to prawo jest zyebane moim zdaniem

No raczej wydaje mi się, że Ryo krytykuje prawo zwrotu w tym momencie :usmiech: A co do drugiego zdania to powiedz mi, co mnie obchodzi, że jakieś "janusze" będą naginać prawo? To tak jakbyś zabronił urlopów macierzynskich w myśl zasady, że na pewno są jakieś haliny, które specjalnie podpiszą umowe o prace i pojdą na macierzynski w momencie kiedy są już w ciąży (znam taki przypadek akurat, słabe nie powiem, ale jakie jest wyjście - zabronić urlopów?) 

 

Powinniśmy się cieszyć, że mamy takie prawo a nie kur,wić na to, że ktoś może wykorzystać to dla swojej korzyści, kupujesz coś przez internet nie masz tego namacalnie więc ciężko na przykład ocenić czy nie wiem dany telewizor będzie spełniał twoje preferencje więc dzięki temu prawu możesz telewizor odesłać to chyba z tego powodu wypadało by tylko przyklasnąć? No ale nie, widzę tutaj obronę sklepów i korporacji, no ale jak to tak? Co by było gdybym sprzedawał telewizory, janusze by mję rukali!11

 

15 godzin temu, Blackened napisał:

A i rekordowoe akcje świąteczne. Kupno stolika z krzesłami bo rodzinka się zwala, a po ich wyjeźdzcie hyc zwrocik? Polak niczeeeego się nie wstydzi :D

Wiesz jak przykład ludziom daje koleś który zarabia tyle w miesiąc ile przeciętny polak w dwa lata to się nie dziwie xD

 

Cytat

Podróże są fantastyczne dla dzieci. Widzę, jak Zośka reaguje na wszystko, co nowe. Na ludzi, jedzenie. Na podróż z dzieckiem wcale nie jest trudno się spakować, nie trzeba brać wanienek, krzesełek i bóg wie czego jeszcze. Fotelik samochodowy? Nie ma sensu – stwierdził. – Do Kanady i USA nie braliśmy żadnych gadżetów. Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało.

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...