Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, od zarania dziejów w trakcie rozmowy nawet  z najlepszymi przyjaciółmi gdy kolega coś powiedział z czym się nie zgadzaleś można było rzucić "ale gadasz bzdury". Nie wiem jak tam u was, czy to jakieś cieżkie działa, u nas to było to samo co "nie peir,dol", "ale glupoty".

Kolega do którego nic nie mam napisał np. że nie czuć walki, jak tam samo przywoływanie siekierki było czuć tak ze krzyczało się do babci w salonie zeby łeb  schyliła. No taki jestem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Lukas_AT napisał:

Po 2h gry, jak nie ma sie jeszcze odblokowanych zadnych nowych ciosow i uzywa ciagle zwyklego uderzenia, to moze i nie czuc mocy...

Dodatkowe ciosy nie spowodują, że feeling z walenia toporem się zmienia, Spartan Rage trochę daje radę jeśli chodzi o feeling grania Kratosem, ale ogólnie wiem o co chodzi bebbopowi, czegoś brakuje w czuciu topora, pisałem kiedyś o tym w temacie, po prostu informacja o ataku nie jest zbyt dobrze zrobiona. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

Dodatkowe ciosy nie spowodują, że feeling z walenia toporem się zmienia, Spartan Rage trochę daje radę jeśli chodzi o feeling grania Kratose

 

Dodatkowe ciosy imo zmieniaja wszystko, szczegolnie te silne ataki z doskokiem do przeciwnika. O atakach runicznych juz nie wspominajac. Walenie toporem jest mega miodne.

 

Pamietam jeszcze dyskusje na podstawie prezentacji z E3, gdzie podczas walki z trolem Kratos walil go zwyklym uderzeniem po nogach i smiesznie to wygladalo. Wtedy rzeczywiscie feeling byl slaby. Dopiero po premierze wyszlo na jaw, ile Kratos ma tak naprawde ruchow toporem i ile mocy w nim siedzi.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

YETI pisze notki prasowe dla Sony. O "Life of the Black Tiger" napisałby że to "jedyna w swoim rodzaju historia wrażliwego odmieńca wśród dzikich pobratymców". Można olać, bo

 

Baldura nawet ciężko nazwać czarnym charakterem zważywszy że to matka odpowiada za jego krzywdę.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

O kuźwa Yeti, Ty tak na poważnie? W sumie ciężko mi teraz na szybko wymienić tu kogoś lepszego, ale może za mało fabularnych gier skończyłem na obecnej generacji.
Jeśli faktycznie Baldur się łapie w takie zestawienie to tylko źle świadczy o "czarnych charakterach" w gierkach na PS4/XO...

Poważnie, już po pierwszym spotkaniu widać, że to kawał s(pipi)ysyna. Zapewne duży wkład ma w tym aktor podkladajcy głos, odegrał to genialnie. Oczywiście samo pierwsze spotkanie zostało wyreżyserowany mistrzosko. Pojawia się wydziarany typek, które pluje prosto w twarz Bogowi Wojny, robi to z taką za(pipi)istą arogancją, że z miejsca robi wrażenie. No i to jego proszeni o więcej podczas wbijanie go w otaczający krajobraz. Dobry, chory poj.eb.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

(...)

  Pokaż ukrytą zawartość

Baldura nawet ciężko nazwać czarnym charakterem zważywszy że to matka odpowiada za jego krzywdę.

 

No to właśnie jest ta słynna "głębia" postaci, nie jest czarno biały. Co nie zmienia faktu, że był głównym "złym" w tej części- uzasadnienie jego zachowania to jedno, a to co robił to drugie.

Jak dla mnie bardzo dobrze napisana (i zagrana) postać, oczywiście w ramach GoWowej konwencji. 

Odnośnik do komentarza

Adolf też nie był w formie niestety w Wolfenstein II...
W sumie Rafe z Uncharted 4 był fajnym villainem - w końcu jakiś małostkowy dupek z górą kasy, a nie gość co chce przejąć władzę nad światem.
Baldur był spoko, ale Barlog ma spore pole do popisu przy okazji sequela - Odyn to musi być prawdziwy s(pipi)ensyn, nie widzę innej opcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...