Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś w zeszłym tygodniu, po seansie "Ostatniego Pojedynku" Ridleya Scotta, pomyślałem sobie o tym, że bardzo w swoim życiu potrzebuję średniowiecznego sandboxa od Rockstar.
Niby były jakieś przecieki, ktoś z Rockstar India się uzewnętrznił, ale póki co zero konkretów - mam jednak nadzieję, że to prawda.
Wiem, że koleś ma straszny akcent i ciężko się go słucha, ale dziś trafiłem na ten filmik, który o tym wspomina i moje nadzieje zapłonęły na nowo.
 

 

Odnośnik do komentarza

 

Polubiliście pomysł mocniejszych konsol wydawanych w środku generacji, w stylu Prosiaka lub Koxa? Jeśli tak, to dobra informacja bo w tej generacji znów szykują się mocniejsze sprzęty.

trochę to dziwne, bo mam wrażenie że nowa generacja dopiero wystartowała, wciąż nie widzieliśmy gier które pokazały możliwości nowych sprzętów a do tego wciąż wychodzą gry crossgeneracyjne, ale widocznie model ten się przyjął i producenci konsol na tym zarabiają.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ps4 pro wziąłem bo kiedyś się hajpowalem kazda nowością. Już mi przeszło i na ps5 sobie na lajcie pogram bo nie mam już ciśnień. Według mnie to durny pomysł bo nie mają części do robienia obecnych konsol ale rzucają się na jeszcze nowszy model. Mam jednak przeczucie, że ta generacja potrwa bardzo długo i może tym się kierują. 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2022 o 16:37, Wredny napisał:

Na forumku nie ma tematu, ale fajny, oldschoolowy shooter na silniku DN3D - ION FURY, dostanie swój sequel:
 

 

Jaranko tym trailerem, zapowiada się sztosik :obama:

3D Realms poszło w fajną stronę po przejęciu przez europejczyków. Niby trochę żerują na nostalgii tymi boomer shooterami, ale, kurde, robią to dobrze. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ProstyHeker napisał:

3D Realms poszło w fajną stronę po przejęciu przez europejczyków. Niby trochę żerują na nostalgii tymi boomer shooterami, ale, kurde, robią to dobrze. 

Teraz sobie pomyśl, że ich właściciel Embracer ma też gearbox z którym 3d Realms się żre o prawa do Duke Nuke, no idealna sytuacja żeby ich kurwa w końcu pogodzić i dostać Księciunia takiego zrobionego na pełnej piździe.

 

 

ale pewnie sie nie spełni bo lewacka opinia publiczna powie, że to dzieło patrialchalnej agendy i trzeba cancelować :notlikethis::kekw:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To była esencja tej gry. Ta niepewność czy zabić kilka raptorów i przejść bezpiecznie bez draśnięcia do kolejnej lokacji, czy jednak ryzykować z większym bonusem punktowym i cofnąć się kawałek aż się odrodzą, ale jednocześnie ryzykowało się, że dino wyskoczy z krzaków prosto na nas i cały plan idzie w pizdu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...