Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

22 minutes ago, Josh said:

Dlatego trzeba bojkotować wszystkie woke-produkcje bez wyjątku. Tylko jeżeli korporacje finansowo dostaną tak mocno po dupie, że aż zaczną tą dupą szorować po dnie, to może coś się zmieni.  

 

Tak? Tak jak Disney? Akcje najniższe od dekady, firma traci miliardy. I co? I gówno. Nadal wypuszczane są idiotyzmy w postaci latynoskiej Snow White (przypominam, że Snow White zawdzięcza imię temu, że miała skórę białą jak śnieg) czy inne Marvels. A kierownictwo Disneya za obecną swoją sytuację wini rasistowskich i seksistowskich fanów. 

Edytowane przez Homelander
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Homelander napisał:

Tak? Tak jak Disney? Akcje najniższe od dekady, firma traci miliardy. I co? I gówno. Nadal wypuszczane są idiotyzmy w postaci latynoskiej Snow White (przypominam, że Snow White zawdzięcza imię temu, że miała skórę białą jak śnieg) czy inne Marvels. A kierownictwo Disneya za obecną swoją sytuację wini rasistowskich i seksistowskich fanów. 

 

Przecież Arielki, Krolewny Śnieżki (to jest chyba Snow White) czy Scooby Doo to są bajki dla dzieci, po co o tym rozmawiać na takie tematy. Powstają też bajki dla dzieci jak np. Mario i tam wszyscy byli biali, jak to ma jakiekolwiek znaczenie. Zresztą nie wiem, nie analizuję takich rzeczy ile ludzi jest w obsadzie z jakiej części świata. :laugh: Taki głośny był też przypadek gdy właśnie mocno upolityczniony miał być podobno Mass Effect Andromeda. Przeszedłem całą grę mężczyzną i nie widziałem jakichkolwiek wątków politycznych. Jak ktoś chce zrobić własny film według własnej wizji i na przykład chce zrobić latynoską Królewnę Śnieżkę, to co ma się mu zabronić czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Cytat

Tak? Tak jak Disney? Akcje najniższe od dekady, firma traci miliardy. I co? I gówno. Nadal wypuszczane są idiotyzmy w postaci latynoskiej Snow White (przypominam, że Snow White zawdzięcza imię temu, że miała skórę białą jak śnieg) czy inne Marvels. A kierownictwo Disneya za obecną swoją sytuację wini rasistowskich i seksistowskich fanów. 

 

I niech tak robią dalej. Kasa się kiedyś skończy, zobaczymy co wtedy.

 

Zresztą, skorupa syfu zaczyna już powoli pękać. Wywalili te LGBT krasnale, a Śnieżce założyli knebel na ryj, żeby więcej nie paplała głupot i nie denerwowała ludzi. Do tego zapadła decyzja o nie kontynuowaniu Eternals czy Captain Marvel, a scenariusz Blade'a został całkowicie zmieniony bo ktoś tam doszedł do wniosku, że woman power raczej nie sprzeda tego filmu. Jeszcze trochę cierpliwości. 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, KJL said:

 

Przecież Arielki, Krolewny Śnieżki (to jest chyba Snow White) czy Scooby Doo to są bajki dla dzieci, po co o tym rozmawiać na takie tematy. Powstają też bajki dla dzieci jak np. Mario i tam wszyscy byli biali, jak to ma jakiekolwiek znaczenie. Zresztą nie wiem, nie analizuję takich rzeczy ile ludzi jest w obsadzie z jakiej części świata. :laugh: Taki głośny był też przypadek gdy właśnie mocno upolityczniony miał być podobno Mass Effect Andromeda. Przeszedłem całą grę mężczyzną i nie widziałem jakichkolwiek wątków politycznych. Jak ktoś chce zrobić własny film według własnej wizji i na przykład chce zrobić latynoską Królewnę Śnieżkę, to co ma się mu zabronić czy o co chodzi?

 

Wiesz, ze swoimi IP niech robią co chcą. Mała Syrenka nie jest złym filmem z powodu czarnoskórej aktorki. Jest złym filmem, ponieważ poprzez zmiany w scenariuszu mające na celu pokazanie Ariel jako silnej niezależnej blablabla cały film stracił jakikolwiek sens. 

Królewna Śnieżka nie została wymyślona przez Disneya. Ta baśń (a nie bajka) to fragment dziedzictwa kulturowego Europy i życzyłbym sobie, żeby traktować materiał źródłowy z szacunkiem. A nie w imię załatwiania swoich interesików i chęci trzepania kasy wymyślać na nowo nonsensy i firmować je tym tytułem. Tak szczerze mówiąc nie bardzo się to różni od czarnoskórej Kleopatry. Motywy dokładnie te same. 

Wcale też nie chodzi mi o jakąś wierność adaptacji wobec źródła. Świetnym przykładem jest The Boys, a koszmarnym Rings of Power. Czy ktoś narzekał na zrobienie ze Stillwell czy Stormfront kobiety? Absolutnie, bo te postaci były po prostu świetnie napisane i rozwinięte. Ich zmiana miała sens. A jak jest w Śnieżce? A walnijmy latynoskę, czemu nie. Że nawet tytuł traci sens? E tam, morda w kubeł. Świetnie to wszystko podsumowuje South Park w odcinku o Disneyu

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Tak, miałem nadzieję, że ten Embracer z miłości do świetnych gier to wszystko wykupuje, choć nazwa powinna od razu dać do myślenia, a wyszło jak zwykle. Przejebali wielką kasę, nic sensownego nie zrobili i teraz patrzą zdziwieni że się posypało. Ale kto miał wyjść z milionami to pewnie wyszedł. Może to ktoś z PISu organizował.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Daddy napisał:

Embracer kupił GB za 1.3mld $ sprzedali ich za 460mln

Z tego co pamiętam to dużo mniej, mieli ileś tam dopłacić dopiero jak kolejne gry sprzedadzą się w iluś tam milionach czy coś, więc na bank nie są w plecy 800 baniek.

Odnośnik do komentarza

https://www.pcgamer.com/games/roguelike/the-gold-rush-is-over-slay-the-spire-and-darkest-dungeon-devs-say-that-big-game-pass-and-epic-exclusive-deals-have-dried-up-for-indie-devs/

 

Cytat

In an interview at last week's Game Developers Conference in San Francisco, the developers behind indie sensations Slay the Spire and Darkest Dungeon said that the deal some small developers have come to rely on for funding in recent years—like Epic Game Store exclusives and Xbox Game Pass—are no longer what they once were.

 

"I talked to at least five small teams, like 35 [members] and under, during GDC, and they're like: Cuts, cuts, cuts, funding canceled, talks that were going on for a year, canceled," said Casey Yano, the co-founder of Slay the Spire studio Mega Crit. "It sounds like it's shit. We're definitely very privileged to be able to self-fund. [Otherwise] I'd be very, very, very scared right now."

Xbox nie daje już tak chętnie kasy na gierki do gamepassa. Epic też. 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jakas mini widocznosc jest zbudowana. Oby Dino Crisis jednak powrocilo:

 

 

IT's a mix of words, games, and requests. Here are some of the most mentioned games and words that popped up, as highlighted by My Nintendo News. There's no particular order to this list, as you can see in the graphic (below).

  • Dino Crisis
  • Mega Man
  • Capcom
  • Remake
  • Thank you
  • Resident Evil
  • Game
  • Ace Attorney
  • Series
  • New
  • Like

https://www.nintendolife.com/news/2024/03/random-capcom-reveals-most-popular-games-and-comments-from-fan-survey

 

 

capcom.900x.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
55 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Trochę się nie dziwię, Dead Space jest jedną z tych gier które lepiej zapamiętałem niż faktycznie grało się w remake'u.


Przecież to esencja survival horroru - nie dość, że tak samo dobra, jak oryginał to jeszcze w wielu miejscach ulepszona - jedna z najlepszych gier 2023.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wredny napisał:

Przecież to esencja survival horroru - nie dość, że tak samo dobra, jak oryginał to jeszcze w wielu miejscach ulepszona - jedna z najlepszych gier 2023.

 

Ja umieściłbym ją w rozczarowaniu 2023 Dla mnie pozostawiła ogromny niedosyt - zwyczajnie nie porwała mnie tak jak zrobił to kiedyś oryginał który wycalakowałem na X360 robiąc od razu drugie posiedzenie po jego skończeniu. Remake wymęczyłem, czego z pewnością nie powiedziałbym o remake'u Residenta 4. DSR to przykład gry która w moich oczach nie przetrwała próby czasu.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...