Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Paolo wyraźnie ma jakiś kryzys i najwyraźniej tylko ubisoftowe Rise of Tomb Raider rozkosznie smyra jego wymagające, gierkowe kubki smakowe :reggie:
 

11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

DSR to przykład gry która w moich oczach nie przetrwała próby czasu.


Nawet oryginał przetrwał z powodzeniem próbę czasu, a remake tylko go ulepsza - ta gra jest ponadczasowa.

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo szanuję DS, jak pisałem wcześniej, po prostu jako gra nie przetrwała próby czasu. Z perspektywy 2023 była po prostu OK, a taki REmake4 był zwyczajnie dwie klasy wyżej. Także panowie, czytanie ze zrozumieniem, bo widzę, że zaraz zmówicie mi, że mam DSa za crapa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tak pucio, bo przecież piszę wam na przekór. xddd Nie grało mi się w nią tak dobrze jak kiedyś, ani nie grało mi się w nią tak dobrze jak w REmake4. Wyniki na 3 różnych platformach nie są zadowalające, widocznie marka nie robi jak kiedyś. :dunno: Fakt faktem grę wymęczyłem, nie zamierzam do niej wracać. Jeśli się wam podobała, droga wolna, dla mnie była po prostu OK. Z perspektywy czasu wolałbym ją ograć w abonamencie niż płacić prawie 200zł za używkę.

Odnośnik do komentarza

Paolo w kryzysie, już tylko Shizofremia 2, albo Stellar Blade może mu pomóc w tym roku xD. 

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak pucio, bo przecież piszę wam na przekór. xddd Nie grało mi się w nią tak dobrze jak kiedyś, ani nie grało mi się w nią tak dobrze jak w REmake4. Wyniki na 3 różnych platformach nie są zadowalające, widocznie marka nie robi jak kiedyś. :dunno: Fakt faktem grę wymęczyłem, nie zamierzam do niej wracać. Jeśli się wam podobała, droga wolna, dla mnie była po prostu OK. Z perspektywy czasu wolałbym ją ograć w abonamencie niż płacić prawie 200zł za używkę.

DS Remake zdeklasował Callisto, jednak to jest zwyczajnie wystarczające dla mnie jako gracza, ale bardzo szkoda, że taka porażka sprzedażowa :/.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Daddy napisał:

Rok temu było już wyjaśnione na forumku przez poważnych graczy że DSR>>>RE4R, jedyne w czym jest lepszy RE4R to replayability :) 

 

Niekoniecznie, ja np. skończyłem DSR 3 razy z rzędu na premierę, RE4R raz i nie mam ochoty wracać. Nie ujmując jej jak dobrą grą była.

Odnośnik do komentarza

Imo DSR też nie był potrzebny. Osobiście przekonałem się do DS3 po ostatnim przejściu. Ma najlepszą walkę (nie licząc te krótkie starcia z ludźmi, których wcale nie jest dużo jak wielu zawsze powtarzało), która wymaga czegoś więcej niż zainwestowania w podstawowy pistolet, gdzie hasamy z nim spokojnie do końca gry (DS1) ponieważ wszystkie bronie na początku to gówno, które trzeba jak najszybciej rozebrać. Same starcia są teraz dużo bardziej wymagające i trzeba ogarniać (pewnie w coopie łatwiej) niestety kosztem utraty jakiegokolwiek horroru. Design stworów i finishery na Isaacu ugrzecznione.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Dr.Czekolada said:

Imo DSR też nie był potrzebny. Osobiście przekonałem się do DS3 po ostatnim przejściu. Ma najlepszą walkę (nie licząc te krótkie starcia z ludźmi, których wcale nie jest dużo jak wielu zawsze powtarzało), która wymaga czegoś więcej niż zainwestowania w podstawowy pistolet, gdzie hasamy z nim spokojnie do końca gry (DS1) ponieważ wszystkie bronie na początku to gówno, które trzeba jak najszybciej rozebrać. Same starcia są teraz dużo bardziej wymagające i trzeba ogarniać (pewnie w coopie łatwiej) niestety kosztem utraty jakiegokolwiek horroru. Design stworów i finishery na Isaacu ugrzecznione.

DS3 było spoko do czasu aż pod koniec gry zaczęły mi dosłownie spadać z sufitu potworki w nieograniczonych ilościach. Jedyny DS, którego nie skończyłem.

Odnośnik do komentarza

Trzy razy podchodziłem do trzeciej części, nigdy nie dałem rady skończyć. Zero jakiegokolwiek klimatu, nudne lokacje, dziwny crafting broni którego do teraz nie rozumiem, gra wyraźnie stworzona albo przez ludzi którzy nie zrozumieli fenomenu poprzednich odsłon albo przez takich, którzy po prostu chcieli na szybko coś wysrać i pograć w CS'a. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Josh napisał:

Trzy razy podchodziłem do trzeciej części, nigdy nie dałem rady skończyć. Zero jakiegokolwiek klimatu, nudne lokacje, dziwny crafting broni którego do teraz nie rozumiem, gra wyraźnie stworzona albo przez ludzi którzy nie zrozumieli fenomenu poprzednich odsłon albo przez takich, którzy po prostu chcieli na szybko coś wysrać i pograć w CS'a. 

 

Przede wszystkim EA tam cholernie mieszało z developmentem i wymusili dodanie komponentu multi czy craftingu, bardziej "szczelankowe" podejście, bo ludzie wolą strzelać, niż się bać czy zaorało mocno pierwotną wizję fabuły (urywki tego, czym gra miała być widać w DLC). To mogła być najlepsza część serii, gdyby pozwolono po prostu zrobić ją tak jak studio planowało, zamiast przerabiać na shootera (nie takiego złego, ale jednak).

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

A wiecie co jest najgorsze w tej grafice?

 

Nie to, że ponad 90% gra na telefonach. Również nie to jakie gry są w TOP3.

 

Najgorszą informacją jest fakt, że w USA gracze w przedziale 13-17 lat stanowią jedynie 8% ogółu graczy.

 

Gracze po prostu wymierają tak samo jak całe społeczeństwo.

Odnośnik do komentarza

A w co maja grac dzieci? To ze my dusilismy gosci workiem na smieci w Manhuncie i gralismy w GTA w dziecinstwie to nie znaczy ze bylo to dobre. Moze po naszej generacji zobaczyli ze cos zjebali i ugrzecznili gry? Nie zapominajcie ile razy slyszelismy ze wszystkiemu winne sa gry jak komus cos sie stalo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...