Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Figaro napisał:

jedna klatka ujęcia, gdzie ktoś ma głupią minę się nie liczy.

 

Przypomniało mi się to, autorstwa własnego:

 

signal-2024-02-24-23-42-38-353-1.thumb.jpg.5bb8e10021bd9df6f71ca263a313f8e1.jpg

 

Zróbmy fenomenalne modele 3D postaci z ultra detalami, gdzie gałka oczna ma więcej polygonow niż auta w GT, aby finalnie pokazać babe z lekkim daunem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Nie no Aloy to jest idealny przykład zjebania umysłowego twórców. Bo ja zaraz po zaczęciu dwójki widzialem że coś jest nie tak..

 

Najbardziej wkurwia że nie ma żadnego racjonalnego powodu by oszpecać ładną fajną dziewczynę.

To już bardziej mi siedziała Abby, gdzie jakoś można było zrozumieć dlaczego tak przypakowała itp. Babka z Fable, jeśli będzie zwykłą wieśniaczką z widłami to też jakoś będzie pasować jej papa do settingu. 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, suteq napisał:

A czemu aby udowodnić swoją tezę wrzucasz jej wyretuszowane zdjęcie z 2018 roku a nie z roku chociażby 2022 albo 2023 aby porównać do aktualnej MJ? xD Ano tak, nie pasuje do narracji. Pewnie nawet tego nie sprawdziłeś tylko powtarzasz głupoty z twittera. 

Mogę trochę poczekać i w 2068 wrzucić jej aktualne zdjęcie, a i tak będzie wyglądać lepiej niż ten ghoul na którym faktycznie wzorowano MJ ze SM2. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Najlepiej to by było jakby po prostu twórcy mogli sami decydować kogo wrzucają do projektu i po prostu niech sobie robią co chcą, ale chyba w roku pańskim 2024 takie akcje nie przejdą - zbyt EKSTREMISTYCZNIE to jest, żeby TWÓRCA mógł sobie sam robić swoje dzieło.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, drozdu7 napisał:

Nie no Aloy to jest idealny przykład zjebania umysłowego twórców. Bo ja zaraz po zaczęciu dwójki widzialem że coś jest nie tak..

 

Najbardziej wkurwia że nie ma żadnego racjonalnego powodu by oszpecać ładną fajną dziewczynę.

To już bardziej mi siedziała Abby, gdzie jakoś można było zrozumieć dlaczego tak przypakowała itp. Babka z Fable, jeśli będzie zwykłą wieśniaczką z widłami to też jakoś będzie pasować jej papa do settingu. 

 

W Fable na bank babę przerobią jakimś czarem, żeby jej podprostować ryjek. Stare zagranie z gier fantasy. Bo ta z trailera ewidentnie nie wygląda normalnie, tylko po prostu jest trendowata, jak Yeneffer w Wiedźminie. 

13 godzin temu, Josh napisał:

Nie mogę się doczekać aż pokażą Larę w nowym Tomb Raiderze. Bankowo będzie deska z męskimi rysami twarzy, opcjonalnie trochę ulana, żeby świniaki się nie obraziły, że nie są wystarczająco reprezentowane w grach. Ale spoko, przecież to tylko giereczki dla dzieci, kto by chciał oglądać piękne kobiety i przystojnych mężczyzn skoro można popatrzeć na takie same obleśne ryje jakie mamy na co dzień w realu.

Na to możemy nie być psychicznie gotowi niestety, jak przesłanki się potwierdzą, Lara to jednak specyficzna postać, nie jestem za tym w grach, żeby tylko ładne Panie były i Panowie, ale Lara babochłop, albo grubsza? Come On...:gayos:

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Lara to jest ikona. Symbol. Swoisty arechetyp postaci kobiecej w grach wideo. Co może stanowić lepszy sygnał dla branży, że nastał czas na odważne i postępowe zmiany jak nie zdemolowanie wizerunku tak kultowej postaci? Woke czuby oraz chara-designerzy w sukienkach, pełnym makijażu i fiutem dyndającym między nogami już się pewnie nie mogą doczekać, żeby "unowocześnić" pannę Croft i możemy być pewni, że wkrótce do tego dojdzie, jeżeli nie w najbliższej części to pewnie już w kolejnej. Na początku zrobią z niej lesbijkę, później zatrudnią jakąś seksbombę, żeby użyczyła swojej buzi do gry, tylko po to, żeby ją oszpecić, a na zanim się obejrzymy będziemy śmigać po półkach skalnych albo bujać się na linie 250 kilogramowym monstrum. I pewnie wtedy też znajdą się tacy, którzy nie będą widzieć w tym problemu, no bo przecież "w realu też są brzydkie kobiety, a w ogóle te jebane incele by chciały grać tylko seksownymi laskami, OMG, niech sobie zwalą albo znajdą jakąś dziewczynę i skończą spermić do polygonów" 

Odnośnik do komentarza

Filmik bardzo dobry i rzeczowy, choć oczywiście kilka przesadzonych przykładów i naciąganych obrazków pod udowodnienie tezy przemycił.
To z Aloy wiadomo, że bzdura, bo owszem - może i nie jest to najpiękniejsza z dziewczyn i daleko jej do Hanny Hoekstra, która użyczała jej twarzy, to tak naprawdę w stosunku do części pierwszej, w dwójce dostała po prostu więcej detali, przebarwienia skóry od słońca, lekki meszek itp - wygląda bardziej naturalnie - na pewno nie jest gruba czy coś w tym stylu.
Najbardziej trafny fragment to ten, gdzie mówi o tym, jak bardzo teraz w filmach robią pizdy z facetów (nawet Joela w serialu postanowili spizdowacić, dorzucając mu jakieś ataki paniki i omdlenia) i jak baby są teraz twarde, bezkompromisowe, agresywne i ogólnie dostają same męskie cechy, które jeszcze do niedawna wszystkie neo-feministki określały mianem "toxic masculinity". Ale jak już z bab robią opryskliwe super-komandoski, co chwila poniżające facetów, albo stające w ich obronie (bo wiadomo, że facet jest słaby i musi mieć babę do ochrony) to wszystko jest OK, bo się wpisuje w aktualną narrację (zagrajcie w ubisoftowego AVATARa - co 5 minut trafiamy na taką sytuację).
No i niestety to spierdolenie przechodzi również do gier, a wizualne paskudzenie kobiecych bohaterek to tylko efekt uboczny.
Odpalcie sobie jeszcze raz ten ostatni event Microsoftu (Avowed, Indiana, Hellblade 2) i popatrzcie, co tam za dziwolągi pracują w tych studiach - nic dziwnego, że tak to dziś wygląda.

  • Plusik 7
  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bzduras napisał:

ale chyba w roku pańskim 2024 takie akcje nie przejdą - zbyt EKSTREMISTYCZNIE to jest, żeby TWÓRCA mógł sobie sam robić swoje dzieło.

 

tak, tak, Sony ze spluwą do skroni kazało biednym designerom zrobić taką 'brzydką' Abby w imieniu mitycznego WOKE.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Figaro napisał:

tak, tak, Sony ze spluwą do skroni kazało biednym designerom zrobić taką 'brzydką' Abby w imieniu mitycznego WOKE.


To akurat pewnie pomysł Cuckmana, zafascynowanego tą pindą Sarkeesian :reggie:

1 minutę temu, Ukukuki napisał:

Woke to realny problem ale w stanach. Wydaje mi się ,że Europa czy Azja ma na to wywalone. 


Azja tak, ale Europa niestety nie - Ubisoft jest tego najlepszym przykładem.

Odnośnik do komentarza

Pytanie ile mamy celowo oszpeconych postaci od devów z Europy Kontynentalnej? UK pomijam, bo oni grają w jednej lidze z USA, Australią i Kanadą. Selene czy Aloy to normalne babki, żadne piękności, ale też nie jest to casus bohaterki Fable. Kobiety z gier Remedy wyglądają bardzo w porządku, Czesi i Polacy też nie szaleją. Naprawdę nie ma co biadolić.

 

i naprawdę nie do każdej postaci musicie być w stanie zwalić konia, serio

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:


To akurat pewnie pomysł Cuckmana, zafascynowanego tą pindą Sarkeesian :reggie:


Azja tak, ale Europa niestety nie - Ubisoft jest tego najlepszym przykładem.


Nie mylmy silnych kobiecych postaci z woke bo to dwie różne rzeczy. Kobiety w europie to od zawsze były twarde babki. W kulturze, historii, filmach, grach czy komiksach. Trochę inaczej wyglądało to w USA i chcą to nadrobić ale w bardzo idiotyczny sposób.

 

W Azji silna i zaradna kobieta to piękna i zadbana co ma świadczyć o jej sile i zaradności.

 

W USA historia potoczyła się trochę inaczej w kontekście kobiet. 

Odnośnik do komentarza

@Paolo de Vesir
Fakt, z tych naprawdę oszpeconych to póki co na pewno MJ z drugiego Spidera (choć i w pierwszym już było lekko niefajnie - przypominam, że w komiksach to ruda sexbomba, modelka i aktorka).
Laska ze zwiastuna Fable to póki co tylko placeholder, pewnie i tak będziemy tworzyć własną postać.
A dziewczyna z nadchodzącego Star Wars wcale nie musi być jakoś strasznie brzydka w finalnej wersji - problemem może okazać się zwykła nieudolność ubisofciaków do tworzenia naturalnych animacji twarzy.
Jeśli więc nic strasznego nie spotka Lary w nadchodzącym reboocie TR to nie rozdmuchiwałbym problemu ponad wszelkie proporcje, bo zwyczajnie nie za bardzo jest o czym pisać.

Co innego ogólne "zjędzowacenie" kobiecych bohaterek w filmach/serialach, a co za tym idzie - również w grach.
Bo jeśli chodzi o szpetne baby to na pewno problem dotyka NPC, dających nam questy, no i ostatnio napotkałem straszny kreator postaci w nowym Saints Row - jeden model ciała, żeby nie urazić którejś z miliona wyimaginowanych "płci", więc nie da się stworzyć fajnej dupeczki, bo tak naprawdę rzeźbimy w męskim modelu o wąskich biodrach i mocno męskich rysach twarzy, a piersi, które możemy powiększać to nic innego, jak rosnąca klata - nawet chód zostaje męski.

18b813f77cd91-screenshotUrl.thumb.png.7758f4584024754d72726a01983ba9b4.png

Odnośnik do komentarza

W USA mocno to wjechało, a jednak ich przemysł filmowy to potęga więc będzie to widoczne w superprodukcjach. Ostatnio oglądałem z żoną Bonda coś koło 70 lat z Seanem Connerym i mówię czujesz, że dziś by taki Bond wyszedł z rasistowskimi hasłami i podejście do kobiet to by ich zlinczowali :)

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Figaro napisał:

 

tak, tak, Sony ze spluwą do skroni kazało biednym designerom zrobić taką 'brzydką' Abby w imieniu mitycznego WOKE.

A ja nie o Sony tylko ogółem. Istnienie takiego Sweet Baby Inc pokazuje, że w złym kierunku to idzie gdy wolność kreatywną zasłania się konsultingami pokazującymi paluszkiem "co zmienić, żeby było cacy (w naszym mniemaniu)".

Odnośnik do komentarza

Gram sobie ostatnio w takie trochę niedojebane gówno, ale z potencjałem - swangsong maskarada, od chyba francuzików(ponoć Europa), to też obsrane jest tym syfem. Dwie międzyrasowe lizbijki, jedna oczywiście z dupą jak szafa(ciałopozytywni mogą spać spokojnie), do tego wąpierzyca z rewolucyjnym w grach bielactwem(dla różnorodności), a szefem tego kurwidołku jest oczywiście niezależna, potężna kobieta ścięta na chłopa, którą z jakiegoś dziwnego powodu ciągle nazywają księciem, zamiast księżną.

Nie ma, co się czarować, najebane tego jest w grach od wielu lat(jak w każdym innym medium), ale niedługo przepalanie hajsu się skończy, i już nie będzie dało się zrzucać winy na graczyków, czy tam widzów, za słabe wyniki finansowe.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...