Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakiej pomyłki jak tak to odbieram i zawsze odbierałem. Pomyliłem się, że tak to odbieram?
No dawaj wstaw jeszcze jakiś śmieszny obrazek. Potrzeba tutaj takiego humorku. 
 

 

Gta zawsze miało lekko uplastycznioną oprawę, nawet V ma tego elementy. 
Tutaj piękny plastyczny screen z IV. Dla mnie szczerze te realistyczne mody z PC zabijały oprawę tej gierki. 
 

1F1410F3-6A92-406D-9C32-9029EF2849A6.webp.eeeec3af1f9778e2ce1f56b97e223bd4.webp

Odnośnik do komentarza

Jedyne co różni ten screen od realizmu to bardziej kontrastowe kolory, które widac zostały podbite względem ps360. Trochę jak obrazek z instagrama. 

 

Ja pamiętam ze gta 4 nie miało jakis wybitnych misji i historii, bo nie ukonczylem za pierwszym razem. Ale gdy zobaczyłem jak rockstar przebił nijakość w piątce, to przeprosiłem się z częścią poprzednia i doceniłem produkcję, łącznie z dodatkami. 

 

Grafika byla celowana raczej w realizm, do tego ten blur, juz pomijam o mechanikach, z których piątka została wykastrowana, by zrobić gre dla casuali. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Gta zawsze miało lekko uplastycznioną oprawę, nawet V ma tego elementy. 
Tutaj piękny plastyczny screen z IV. Dla mnie szczerze te realistyczne mody z PC zabijały oprawę tej gierki. 
 

1F1410F3-6A92-406D-9C32-9029EF2849A6.webp.eeeec3af1f9778e2ce1f56b97e223bd4.webp

Co xD Nie ma w tym dosłownie nic komiksowego.

Graficzne mody do GTA IV pojawiły się bardzo późno bo gra chodziła jak gówno niezależnie na jakim sprzęcie była odpalana i nikt chyba tutaj nawet nie miał na myśli zmodowanej wersji pisząc or realizmie. Nie wiem czemu się tych modów tak uczepiłeś.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Ale jakiej pomyłki jak tak to odbieram i zawsze odbierałem. Pomyliłem się, że tak to odbieram?
No dawaj wstaw jeszcze jakiś śmieszny obrazek. Potrzeba tutaj takiego humorku. 
 

 

Gta zawsze miało lekko uplastycznioną oprawę, nawet V ma tego elementy. 
Tutaj piękny plastyczny screen z IV. Dla mnie szczerze te realistyczne mody z PC zabijały oprawę tej gierki. 
 

1F1410F3-6A92-406D-9C32-9029EF2849A6.webp.eeeec3af1f9778e2ce1f56b97e223bd4.webp

 

Po prostu mylisz rozmazanie spowodowane niską rozdzielczością z komiksowym sznytem ;)

 

dNeRhZ5.jpg

 

mrqFL3u.jpg

 

W tym 640p na PS3 wygląda jak z cel shadingiem stąd może takie skojarzenia ;) ale to raczej efekt uboczny niskiej rozdziałki, a nie zamierzony zamysł twórców ;)

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Rtooj napisał:

Może na ps3 tak klatkowało że gra wyglądała jak okienka z komiksu.

Specjalnie do empiku jechałem bo to wychodziło obok jakiegoś święta i nie każdy sklep dostał na czas, odpalam ps3, ruszam autem i jak obuchem w łeb. Dramatycznie to działało. Złote czasy początkowej ery PS3 gdzie praktycznie każda multiplatforma chodziła w zakresie 20-25fps xd

30 minut temu, Rtooj napisał:

 

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krupek napisał:

Coś czuję, że komiksowy sznyt przejdzie do forumowego kanonu.

Nie mam emotki to chociaż swoje zwroty będę miał! 
 

Jedni mają podpis bezbek roku drudzy   komiksowy sznyt. 

17 minut temu, Wredny napisał:

Kuźwa, @balon, ostatnio leżysz w każdej dyskusji - weź się ogarnij, otrzep i wróć z jakąś sensowną tezą, bo tutaj się nie popisałeś :reggie:

Yyyyy nie bardzo wiem, o co chodzi. Jakie dyskusje? 

2 godziny temu, tjery napisał:

W tym 640p na PS3 wygląda jak z cel shadingiem stąd może takie skojarzenia ;) ale to raczej efekt uboczny niskiej rozdziałki, a nie zamierzony zamysł twórców ;)

Wiesz, że coś w tym jest. Faktycznie GTA IV poznałem i przeszedłem dwa razy na PS3. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Wredny napisał:

@PanKamil, też tak masz, że od któregoś rozdziału robienie screenshotów jest zablokowane w tym FFVII? :philosoraptor:

Wczoraj, po seansie "Ostatniego Samuraja" wzięło mnie na powrót do Pana Sakai, więc zainstalowałem Ghost of Tsushima w wersji PS4 (mam do zrobienia NG+) na PS5.

1688753479_PS5185dba7afdd57-screenshotUrl.thumb.png.e24fc99826faa0631895f34e8a0102da.png

Póki co jestem w rozdziale 16 i wszystko smiga. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...