Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tutaj o RDR2 była mowa :sadkek:
A żeby nie przeciągać offtopu to przez post @SebaSan1981 w innym temacie, odpaliłem The Elder Scrolls V SKYRIM Special Edition (PS4) na PS5 i kuźwa, jak to zajebiście wygląda i działa :banderas:
18593bf0f2867-screenshotUrl.thumb.png.014564b2770da2fe4175bc45ab00b19c.png

18593bf6bec20-screenshotUrl.thumb.png.6e6ed5074db33f4a5a98b2f1eb701e99.png
To najlepsze, co kiedykolwiek wyszło spod dłuta Bethesdy i wciąż ich szczytowe osiągnięcie gamedevu :sonkassie:
Kurde, nawet pomimo grania w RDRII i trzeciego Wieśka, nadal uważam, że ten skyrimowy świat jest  przepiękny i cudownie żywy :wub:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Paolo1986 napisał:

Nope :xboxssie:

Ale jak porównuję z Twoimi, to przyznaję, że muszę ustawienia HDR zmienić ;)

 

Nawet nie tyle HDR co polecam pobawić się gammą i kontrastem, bo sama regulacja HDR niewiele zmienia, bo gra jest mega "prześwietlona". Ja akurat na PC mam reshade, ale spokojnie na TV w opcjach obrazu możesz zmienić.

 

WG16W0i.jpg

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Quake96 napisał:

 

shotgun.thumb.JPG.5797f0316c8dc15932bc2ac8953309ac.JPG

Czyżby nasz rodzimy Snajper: Path Of Vengance? Pamiętam tego szrota :ragus:

Kolor huda mnie tylko trochę zmylił. Chyba zmieniał od kamizelki? Normalnie był charakterystyczny pomarańcz. Z takich obskurnych fpsów z tamtych lat miło wspominam Devastation i Chrome.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mcp napisał:

Ooo panie, poka jeszcze playlistę winampa :tokar:

 

Póki co jest pusta, bo dysk czyściłem do zera przed instalacją XP :)

 

1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Większą nostalgię mam do 98 ale XPka miało się na potężnym Amd Athlon Xp 2000+ z GeForce4 oczwyście bieda edycja MX. Jak się pięknie ten procek kręcił :wub: Komputer dostałem na święta które spędziłem w Vice City. 

 

Laptop z 98 też jest, jak znajdę chwilę to zrobię zrzut pulpitu i zarzucę :D GF4MX miałem i to nie jednego. Wyrosłem na pecetach z tą grafiką i dobrze pamiętam jaki to był ból, gdy na pudełku było napisane drobnym druczkiem "nie obsługuje kart z serii GeForce MX" :P

A Vice City akurat dzisiaj sobie na allegro zamówiłem. Jestem maniakiem GTA, a żadnego na PC nie miałem, bo ciągle ogrywałem je na konsolach :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...