Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Direct na E3 będzie tylko o sofcie do wyadania w 2019 więc tego całego Switcha Lite ogloszą w inny sposób:

 

"Nintendo Direct E3 2019: The presentation will begin at 9 a.m. PT on June 11. Viewers can watch it by visiting https://e3.nintendo.com/. The presentation, which focuses entirely on software, will offer a look at games scheduled to launch in 2019."

 

http://www.nintendolife.com/news/2019/05/nintendo_announces_its_plans_for_e3_2019_including_direct_times

 

Oby tylko nie zrobili jak rok temu ze pokazą kilka krótich trailerów a potem z 20-30 minut np. Fire Emblem.

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie niedługo będę się przymierzał do zakupu Switcha i chciałbym od razu kupić case, grip i folie/szkło. Na allegro widzę głównie akcesoria od Big Bena i Hori, więc podejrzewam, że w sklepach internetowych będzie to samo (słabo, w porównaniu do tego co widziałem na jutube, amazonie, ebayu itd). Jakie akcesoria byście polecili i czy to co jest u nas wystarczy czy lepiej import? 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to grip - dostajesz z konsolą taki kawałek plastiku na którym możesz sobie joycony zawiesić. Jak chcesz coś lepszego to polecam Pro controller.

 

Case - też nie wiem czy chodzi o jakąś zbroję na konsolę? Ja mam futerał do transportu, oryginalny od Nintendo. Jest ok. Nic specjalnego.

 

Folie nawet nie wiem jaką mam, ale spełnia swoje zadanie. Jest zarysowana w jednym miejscu konkretnie od wsadzania Switcha do docka.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, number_nine napisał:

Prawdopodobnie niedługo będę się przymierzał do zakupu Switcha i chciałbym od razu kupić case, grip i folie/szkło. Na allegro widzę głównie akcesoria od Big Bena i Hori, więc podejrzewam, że w sklepach internetowych będzie to samo (słabo, w porównaniu do tego co widziałem na jutube, amazonie, ebayu itd). Jakie akcesoria byście polecili i czy to co jest u nas wystarczy czy lepiej import? 

Grip używam Goplay od Bigbena z pokrowcem, polecam mocno. Sam pokrowiec solidny, mieści się w nim konsola z gripem, dwa etui na 12 gier i kieszeń na zamek.

Switch chyba nie ma słabych folii, sam używam polecanego tutaj swego czasu od PDP.

Z akcesoriów jeżeli drażni cię brak dpada to Hori ma takiego, jego wadą tylko jest brak wibracji i działa tylko w trybie handheld, bo nie ma własnej baterii.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Grip używam Goplay od Bigbena z pokrowcem, polecam mocno. Sam pokrowiec solidny, mieści się w nim konsola z gripem, dwa etui na 12 gier i kieszeń na zamek.

Switch chyba nie ma słabych folii, sam używam polecanego tutaj swego czasu od PDP.

 Z akcesoriów jeżeli drażni cię brak dpada to Hori ma takiego, jego wadą tylko jest brak wibracji i działa tylko w trybie handheld, bo nie ma własnej baterii.

W sumie pokrowiec, który pomieści też gripa to najbardziej sensowna opcja. Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza

Prędzej lite. Aczkolwiek kto ich tam wie.

 

edit:

 

1. bo z biznesowego punktu widzenia powinni raczej wydać tańszą wersję Switcha, bez odłączonych joyów, żeby podbić, czy też utrzymać, i tak wysoką już sprzedaż.

 

2. bo chyba była też plota, oprócz dwóch planowanych wersji, że pierwsza na rynek trafi ta tańsza.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rezoo7 napisał:

Mnie również jedynka kusi , ale ponad 100 to lekka przesada. Jakby były w kolekcji z Zero łyknął bym bez mrógniecia powieką.

Wielka przeginka... Jak się dowiedziałem o tych wydaniach na NS to się podjaralem jak młody, jak się dowiedziałem o cenach to myślałem ze to jakiś żałosny żart. Płace po gry ponad 200 na premierę ale płacić kolejny raz za gierkę więcej niż na premierę 3 lata temu na ps4 ? Jakbym sral kasa to bym nie kupił. Czekam na obniżkę kuzwa!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...