Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie chce mieć trzeciego joycona tańszym rozwiązaniem, z którego sam obecnie korzystam jest taka nakładka:

https://www.amazon.com/Skull-Co-Button-Nintendo-Switch/dp/B07LGF9WWY

 

Mam tego dpada hori więc mam porównanie i mogę powiedzieć, że te nakładki zdają egzamin.

Odnośnik do komentarza

A to ciekawe. Jest tam pivot który nie pozwala wcisnąć 4 kierunków w tym samym momencie? 

 

OK, nie było pytania: 

Cytat

2.0 out of 5 stars
Verified Purchase
This is a beautiful product, it really looks great on the Switch. However, it has no pivot point so it's way too easy to push down multiple buttons at once with the D-Pad...

 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Nie gram w bijatyki. Rozumiem, że z jakiegoś względu nie odpowiada Wam Pro Controller? Cena?

 

Ja zdecydowałem się na zakup pada alternatywy. Trochę się nad tym zastanawiałem, bo różnorakie chodzą opinie. Niby taki pad od Gacka jest fajny i wygodny, ale na kablu nic nie chciałem. Za wersję bezprzewodową szkoda było mi tyle wydawać na pada bez wibracji i żyroskopu. Była niezła wyprzedaż na ładnie wyglądający pad od PowerA, jednak opinie szybko mnie zniechęciły - prawy analog dosyć często siada po krótkim okresie czasu.

 

W końcu trafiłem na coś co nazywa się Willgoo. Tanie. Posiadają żyroskop i podstawowe wibracje. Opinie mają pozytywne. Brak wzmianek o wczesnej awaryjności analogów (warto jednak zaznacyć, że z pewnością pad nie cieszy się taką popularnością jak te od PowerA). Dzisiaj go dostałem i muszę przyznać, że ciężko narzekać. Cena do jakości adekwatna. Wydaje mi się, że ma mniej czułe martwe pole ale naprawdę drobnie... do tego stopnia, że nie jestem całkowicie pewny, jednak podświadomie czuję, że chyba jest jakaś różnica. Poza tym - jestem całkowicie zadowolony z zakupu. https://www.amazon.co.uk/WILLGOO-Wireless-Switch-Controller-Support/dp/B07K7HSH16/ref=sr_1_2?crid=1ZEMARO7QXGGD&keywords=willgoo&qid=1560101122&s=gateway&sprefix=willgoo%2Caps%2C142&sr=8-2

 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiesz chyba o czym jest dyskusja. Chodzi o granie przenośnie. Ja osobiście mam pro controller (wersja smash) jak i przejściówkę do innych padów. Natomiast przenośnie przecież nie będę pada używał. 

 

Sam pro controller w wersji szczególnie pierwszej ma bardzo średni D-Pad który łapie często 2 kierunki (naciskasz bok a rejestruje skos). W moim jest zdecydowanie lepiej ale dalej się zdarza. Natomiast odejmując D-Pad to jeden z najlepszych padów jakie miałem w rękach. Szczerze polecam. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Duzi wydawcy póki co nic konkretnego na switcha nie zapowiedzieli. Lego, Minecrafty i next bieda Fifa. Dobrze że samo Nintendo mocno obstawiło na ten rok kalendarz premier. Liczę na przynajmniej jedną niespodziankę i sporo gamplay do nadchodzących produkcji. Astal Chain nie zawiedź mnie.

 

Edit:

Wild Zeldopodobny twór Gods&Monters ląduje na switcha, 

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, zdrowywariat napisał:

Ciekawe co jutro Ninny pokaże na dajrekcie, skoro z Marianem i Pokami już był. W każdym razie stawiam skrzynkę browca, że Retrosów znów nie będzie. Oj jak bardzo chciałbym się mylić :).

 

Na pewno będzie Animal Crossing, Luigi Mansion 3 i nowa Zelda a co dalej ? Mój wymarzony direct:

- Luigi Mansion 3 wrzesień

- Wiedźmin 3 Goty (dużo plotek może jest coś na rzeczy)

- Animal Crossing pazdziernik

- Zelda Link’s Awakening grudzień 

- Bayonetta 3 luty 2020 

- Metroid Prime Trilogy HD (premiera po direkcie)

- Wonderful 101

- Mario Kart Tour data premiery i ogłoszenie 9

- Master Chief/Banjo Kazooie 2 fighterem DLC SSBU

- nowy Banjo Kazooie

gdyby chociaż jedna rzecz z tej listy się spełniła byłoby super ;)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, NemoKOF napisał:

Nie kojarzę żeby na konsolę Ninny wyszły 2 Mario Karty. Przynajmniej nie ostatnio. Ds, 3ds, gc, wii, wiiu - wszystkie dostały po jednej wersji. 

To byłoby przykre gdyby switch dostał tylko tą samą część co Wii u

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, NemoKOF napisał:

Nie kojarzę żeby na konsolę Ninny wyszły 2 Mario Karty. Przynajmniej nie ostatnio. Ds, 3ds, gc, wii, wiiu - wszystkie dostały po jednej wersji. 

 

No i właśnie dlatego nie lubię tych wszystkich portów/remasterów zamiast nowych gier. Jak słusznie zauważyłeś, każda nowa konsolka dostawała swoją dedykowaną odsłonę serii. Zaopatrując się w Switcha można było oczekiwać podobnego scenariusza. Niestety, na tę chwilę na Switchu pograsz tylko w Mario Kart z WiiU.

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę, że MK8 nadal sprzedaje sie mocno (przynajmniej w UK) to nie szybko cokolwiek ogłoszą. Fajnie by było, żeby chociaz powiedzieli czy w tym roku wjadą gierki ze SNESa do ich abonamentu. W konwersję Xeno X czy Trylgię Metroida juz nie wierzę bo szkoda sobie samemu krzywde robić myśląc ze Nintendo słucha fanów.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...