Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje kupno Nintendo Switch w nowszej czerwonej wersji. Czy ta wersja oprócz lepszej baterii i jaśniejszego ekranu ma jeszcze jakieś usprawnienia? Najbardziej chodzi mi o wypadające Joy Cony i rysowanie konsoli przez stację dokującą.
Do tej pory byłem absolutnym fanem gier AAA na konsoli, ale z racji braku czasu muszę przerzucić się na handhelda. Jakie gry polecacie najbardziej na start? I czy na Switchu jest możliwość kupowania gier z drugiej ręki?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sierak2012 napisał:

Witam. Planuje kupno Nintendo Switch w nowszej czerwonej wersji. Czy ta wersja oprócz lepszej baterii i jaśniejszego ekranu ma jeszcze jakieś usprawnienia? Najbardziej chodzi mi o wypadające Joy Cony i rysowanie konsoli przez stację dokującą.
Do tej pory byłem absolutnym fanem gier AAA na konsoli, ale z racji braku czasu muszę przerzucić się na handhelda. Jakie gry polecacie najbardziej na start? I czy na Switchu jest możliwość kupowania gier z drugiej ręki?

 

Jak nie będziesz próbował włożyć konsoli do docka po pijaku to nic się nie porysuje. Nie wiem jak bardzo się wczuwasz w grach, ale joye raczej nie powinny Ci wypadać z konsoli. Oczywiście, że jest rynek używek. Zelda obowiązko.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sierak2012 napisał:

Czy ta wersja oprócz lepszej baterii i jaśniejszego ekranu ma jeszcze jakieś usprawnienia? Najbardziej chodzi mi o wypadające Joy Cony i rysowanie konsoli przez stację dokującą.
 

Nie wiem czy ta wersja ma jakies dodatkowe ficzery poza wydajniejszym prockiem, raczej nie, nie słyszałem, ale jesli chodzi o rysowanie ekranu przez dock to ten problem został przesadnie rozdmuchany. Przy normalnym użytkowaniu nie powinienes mieć problemow.

 

Co do gier to zależy co lubisz. Dla mnie must have to Zelda BOTW, Xenoblade Chronicles 2 i Astral Chain.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie trawie japońszczyzny a zelda ogólnie ok ale chyba mam przesyt otwartego świata na razie potrzebuje jakieś szybkie handheldowe tytuły. Może kiedyś przejde ale nie ciągnie mnie.

Podoba mi się zamysł mobilnego grania, ale od zawsze gram na konsolach PlayStation i tam jest pełna jakość tytułu itp. Tutaj jednak trzeba się pogodzic z kompromisami. Denerwuje mnie jak gram to ruszają się na boki joycony i skrzypia, strasznie irytuje mnie to. Mam switcha 2 tyg ale jakoś nie ciągnie mnie. Może dlatego ze jeszcze nie trafiłem na odpowiednia grę :)

Odnośnik do komentarza

Też zawsze tego typu rzeczy mnie irytowały. Nie mam sentymentu do Nintendo. Przez lata grałem na Xboxie, więc jeżeli już miałbym zostać nazywany fanboyem to chyba MSu. Jednak te delikatne luzu mi nie przeszkadzają a skrzypieć, nic nie skrzypi więc może masz wadliwy egzemplarz?

 

Wpiąłem też drugi zestaw Joy-Con'ów i też nie skrzypi. Bardziej irytuje mnie klikanie przycisków ale DS miał to samo.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wadliwy wszystko dobrze działa tylko jak ruszam nimi to skrzypi. Jak podklejeniu taśma na dole od strony konsoli to siedzą sztywnie i nie skrzypi wiec w tym miejscu na dole są luzy. Ale nie będę tak podklejal bez przesady.

Zelda ma tę zaletę co Wiedźmin - można zagrać szybką grę, kapliczka i jazda. A można grać godzinami. Daj jej szansę i nie patrz na to co masz robić, olej poradniki i inne takie rzeczy i rób na co Ci przyjdzie ochota. 


Mam taki problem ze gdzie nie pójdę dalej ginę. Chce pchnąć fabule zadania wiszą w logu i mam wrażenie ze stoję w miejscu zamiast posuwać się do przodu :) dam szanse na pewno
Odnośnik do komentarza
Też zawsze tego typu rzeczy mnie irytowały. Nie mam sentymentu do Nintendo. Przez lata grałem na Xboxie, więc jeżeli już miałbym zostać nazywany fanboyem to chyba MSu. Jednak te delikatne luzu mi nie przeszkadzają a skrzypieć, nic nie skrzypi więc może masz wadliwy egzemplarz?
 
Wpiąłem też drugi zestaw Joy-Con'ów i też nie skrzypi. Bardziej irytuje mnie klikanie przycisków ale DS miał to samo.


Klikanie tez mnie denerwuje przycisków, raz jest cichutko a raz taki głośny klik. Trzeba przywyknąć. Tez nigdy nie miałem sentymentu do Nintendo, to pierwsza maszynka od nich. Zamysł fajny ale wykonanie fatalne. Jakoś przyzwyczaję się pewnie, efekt nowości gdzie się jeszcze chucha :D
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, madhunt3r napisał:

Nie wiem czy wadliwy wszystko dobrze działa tylko jak ruszam nimi to skrzypi. Jak podklejeniu taśma na dole od strony konsoli to siedzą sztywnie i nie skrzypi wiec w tym miejscu na dole są luzy. Ale nie będę tak podklejal bez przesady.

 


Mam taki problem ze gdzie nie pójdę dalej ginę. Chce pchnąć fabule zadania wiszą w logu i mam wrażenie ze stoję w miejscu zamiast posuwać się do przodu :) dam szanse na pewno

 

 

Olej fabułę i zadania. Cel fabularny jest jeden: zabij Ganona. Wszystko inne jest opcjonalne. Po prostu graj, sam sobie wyznacz cele: np odkrycie wszystkich wież. Ile przygód Ci to urodzi nie masz nawet pojęcia

Odnośnik do komentarza
Też zawsze tego typu rzeczy mnie irytowały. Nie mam sentymentu do Nintendo. Przez lata grałem na Xboxie, więc jeżeli już miałbym zostać nazywany fanboyem to chyba MSu. Jednak te delikatne luzu mi nie przeszkadzają a skrzypieć, nic nie skrzypi więc może masz wadliwy egzemplarz?

 

Wpiąłem też drugi zestaw Joy-Con'ów i też nie skrzypi. Bardziej irytuje mnie klikanie przycisków ale DS miał to samo.

 

Tylko teraz pytanie odnośnie tego skrzypienia joyconow jak jest w konsoli i na boki je ruszam. Wina szyn w joyconach czy konsoli? Czytałem na wielu forach ze to normalka.

Odnośnik do komentarza

Autentyk. Mi nic nie skrzypi. Nie piszę tego ze złośliwości,. Delikatnie gibią się Joy-Cony ale nie tak bardzo. Z drugiej strony wierzę w to co piszesz. Niekonsekwencja w produkcji to ponoć norma przy Switchu. Tak jak np. fakt, że możesz dostać wygiętą konsolkę z fabryki (mam nawet wrażenie, że moja jest delikatnie wybrzuszona, ale wchodzi w dock bez problemów). Dlatego możliwe, że niektóre egzemplarze skrzypią.

 

Z tego co sam pamiętam jak oglądałem recenzje Switchów przed zakupem, to nie raz słyszałem w tych recenzjach, że szyny się wyrabiają i po jakimś czasie Joy-Con mniej sztywno się trzymają w szynie (ja ma swojego prawie rok i nie odczułem różnicy). Szczęście w nieszczęściu jest takie, że to szyny po stronie Joy-Conów się wyrabiają, także przy nowych JOy-Con'ach problem może nie występować.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, zdrowywariat napisał:

 

Jak nie będziesz próbował włożyć konsoli do docka po pijaku to nic się nie porysuje. Nie wiem jak bardzo się wczuwasz w grach, ale joye raczej nie powinny Ci wypadać z konsoli. Oczywiście, że jest rynek używek. Zelda obowiązko.

To jest może prawda jak konsolę wkładasz od góry do docka idealnie prosto. Jak musisz tak jak ja przekrzywić docka i wsadzić konsole pod kątem to ekran rysuje się aż miło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...