Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzały się jakieś tam odstające ekrany ale to w pierwszych sztukach oraz przy bardzo złej wentylacji. A tak to największe problemy to gałki w joyconach i ew zasięg w pierwszych sztukach. 

 

M. In. Dlatego bałbym się brać lite - rozkręcać całą konsolę żeby wyjąć analogi mi się nie uśmiecha. W joyach nie jest to takie trudne. 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze wracając do tematu kolekcji 3D marianów, to z tego co mówił Schreier w ostatnim swoim podcaście, SMG2 nie będzie wchodzić w skład remasterów. Zgadzałoby się to z najnowszymi informacji od VGC, gdzie również ani słowem nie wspominali o sequelu galaxy. :( Powodem niby jest to, że dwójeczka jeszcze bardziej opierała się na sterowaniu ruchowym, więc z niej zrezygnowali.

 

Czyli na tę chwilę:

- kolekcja (64, Sunshine i SMG1)

- 3D World Deluxe (z dodatkowymi levelami)

- nowe Paper Mario (RPG)

 

Dobrze, że jakoś za 3d worldem nie przepadam, więc może się zmieszczę w pięciu stówkach za same mariany ;) 

Odnośnik do komentarza

Nie powinienem narzekać, bo dostaliśmy nowiutkiego Super Mario Odyssey, ale... W jakimś tam wywiadzie Nintendo wspominało, że Słycza chcą trzymać dłużej przy życiu niż te standardowe okolice 5 latek. Więc po cichu liczyłem, że 1 nowy Mario to za mało i dostaniemy coś jeszcze. Obstawiałem kontynuacje dobrze przyjętego Odyssey, lub właśnie 3DWorld - przy kanapowym co-opie nie ma sobie równych. Niestety jeżeli taka ilość portów i remasterów bądź rimejków Marianków się potwierdzi to chyba nie ma szans na nową grę na Switchu :(

Odnośnik do komentarza

Ta gra się zestarzała, skończyłem na N64 w czasach świetności, ale już na DSie nie miałem ochoty. Wiem, że to gra kultowa, klasyk, że to kiedyś była rewolucja, i drugiego takiego Mario nie będzie. Jednak, gdyby wyszła kompletna składanka, to pewnie ograłbym tylko SMG1 i 2, bo te części nic się nie postarzały, mają dużo fajniejsze pomysły na zdobycie gwiazdki, niż SM64.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Ta gra się zestarzała, skończyłem na N64 w czasach świetności, ale już na DSie nie miałem ochoty.

 
Ta gra się dla mnie  nic prawie nie zestarzała. 2 lata temu skończyłem ją znowu na swoim N64 i crt 15 cali. Mam ochotę na więcej. 
 

Nowy znacznie lepszy pad i 4 razy taka wielkość ekranu będzie dla mnie wystarczającą motywacją aby raz jeszcze przejść kamień milowy w platformówkach 3D. 
 

 

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wstyd się przyznać, ale w sunshine i 64 to prawie w ogóle nie grałem. Jedynie lata temu na jakimś standzie w niemiecki media markt próbowałem 64, jak się spędzało wakacje u dziadków. Więc dla mnie to będzie prawie jakby wyszły dwie nowe części. :banderas:

 

I w sumie ciekawi mnie czy nintendo w przypadku tych dwóch gier pójdzie po najmniejszej linii oporu, żeby po prostu gry "odpalały się" na switchu czy jednak odświeży grafikę, tak jak np. to zrobił m$ przy kolekcji halo? I jeszcze do tego dorzucić tą możliwość przełączania się między oryginalną grafiką a zremasterowaną :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...