Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Rezoo7 napisał:

Nie tylko twoje  ;) , bardziej martwi mnie czy będą wydane fizycznie czy raczej tylko cyfra .

 

Wolałbym pakiet SMG1 i 2 fizycznie, ale chooy tam te 2 gry wezmę nawet w cyfrze.

 

Switch to będzie jedyna konsola, której będzie mi szkoda się pozbyć, i zostanie w mojej kolekcji. Gry w małym pudełeczku, które już zbieram jakiś czas, na razie mam 15 w kolekcji, tych ulubionych :).

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rezoo7 napisał:

Nie tylko twoje  ;) , bardziej martwi mnie czy będą wydane fizycznie czy raczej tylko cyfra .

To przecież Nintendo, fizyk będzie na bank 

 

5 godzin temu, XM. napisał:

SMG bez yebanego wiilota? Piękna sprawa.


Taaa zamiast tego na pro controlerze:banderas:

Jeszcze proszę o Zelde SS bez tego je banego machania pilotem i jestem content.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy ten problem z rysowaniem ekranu i plecków przez docka nadal  występuje? Czy wkładając konsolę ostrożnie i pod dobrym kątem, nie muszę się o to martwić? Czy potrzebna jest folia, albo szkło na ekran (wolałbym jednak ich nie przyklejać)?

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Rozi napisał:

Czy ten problem z rysowaniem ekranu i plecków przez docka nadal  występuje? Czy wkładając konsolę ostrożnie i pod dobrym kątem, nie muszę się o to martwić? Czy potrzebna jest folia, albo szkło na ekran (wolałbym jednak ich nie przyklejać)?

 

Nie wiem, czy w ogóle występował, a gram i tak i tak (TV/handheld mode). Konsolę mam od premiery i mam dwie ryski z tyłu, ale na pewno nie od docka. Nie mam folii, konsolę zawsze wkładam do docka z małą ostrożnością.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Rezoo7 napisał:

bardziej martwi mnie czy będą wydane fizycznie czy raczej tylko cyfra

Z tego co piszą na venturebeat to 64, Sunshine i SMG1&2 mają wyjść w wydaniu zbiorczym, w podobny sposób jak na 25-lecie wyszło Super Mario All-Stars z marianami w 2D. 

3D World jako osobna pozycja, w wersji Deluxe z dodatkowymi poziomami.  

https://venturebeat.com/2020/03/30/nintendo-is-making-3d-mario-remasters-for-his-35th-anniversary/

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

Czy ten problem z rysowaniem ekranu i plecków przez docka nadal  występuje? Czy wkładając konsolę ostrożnie i pod dobrym kątem, nie muszę się o to martwić? Czy potrzebna jest folia, albo szkło na ekran (wolałbym jednak ich nie przyklejać)?

Ja mam folię od początku. Na folii żadnych rys nie widzę oprócz jednej, którą zrobiłem sam wkładając za dużo elementów do pokrowca :) Nawet i ta ryska, gdyby nie była na folii to nie przeszkadzałaby mi szczególnie.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, MBeniek napisał:

Z tego co piszą na venturebeat to 64, Sunshine i SMG1&2 mają wyjść w wydaniu zbiorczym, w podobny sposób jak na 25-lecie wyszło Super Mario All-Stars z marianami w 2D. 

3D World jako osobna pozycja, w wersji Deluxe z dodatkowymi poziomami.  

https://venturebeat.com/2020/03/30/nintendo-is-making-3d-mario-remasters-for-his-35th-anniversary/

 

O kur.wa jaki pakiet się szykuje :obama:

Mój ulubiony Sunshine, 2x Galaxy i 3D World Deluxe? Nie mam pytań! I do tego Paper wraca do korzeni... A za rok podobny pakiet z Zeldami... :banderas:

Na co komu PS5 :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, aux napisał:

 

O kur.wa jaki pakiet się szykuje :obama:

Mój ulubiony Sunshine, 2x Galaxy i 3D World Deluxe? Nie mam pytań! I do tego Paper wraca do korzeni... A za rok podobny pakiet z Zeldami... :banderas:

Na co komu PS5 :)

Ostatnio naszła mnie podobna refleksja, gram tak dużo więcej na Switchu niż na PS4, że pomimo wcześniejszych planów zakupy nowej konsoli Sony na premierę chyba zaoszczędzę trochę kasy. Dochodzę do wniosku, ze Switch to najlepsza konsola w historii mimo, że to moja pierwsza "stacjonarna" konsola nintedo:) Wspomniany pakiet to spełnienie marzeń...zwłaszcza dla takiej osoby, jak ja, która nie miała Wii U.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, zdrowywariat napisał:

To oczywiste. To jest zabawne, że u konkurencji się nieraz czeka latami, a Nintendo ogłasza tytuł na krótko przed premierą, poza drobnymi wyjątkami. Lepiej, bo zdarzają się gry, które dawno mają gotowe i czekają na okienko :).

Zaś nie przesadzaj. Na nowe/dedykowane gry na switcha czeka się miesiącami albo nawet latami od pierwszej zapowiedzi (zelda, mp4 czy b3). Te ogłaszane krótko przed premierą to w 99,9% przypadków zwykłe porty z poprzedniej generacji, przy których za bardzo nie ma wiele pracy. Konkurencja po prostu nie wydaje tyle "remasterów", więc może stąd złudne wrażenie, że tam czeka się dłużej. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, MBeniek napisał:

Zaś nie przesadzaj. Na nowe/dedykowane gry na switcha czeka się miesiącami albo nawet latami od pierwszej zapowiedzi (zelda, mp4 czy b3). Te ogłaszane krótko przed premierą to w 99,9% przypadków zwykłe porty z poprzedniej generacji, przy których za bardzo nie ma wiele pracy. Konkurencja po prostu nie wydaje tyle "remasterów", więc może stąd złudne wrażenie, że tam czeka się dłużej. 

 

No może troszkę, ale coś w tym jest. Sony sobie niestety na to zapracowało GT5 i TLG. Przecież SMM2 i Mario Tennis i jeszcze kilka tytułów było zapowiedzianych niedługo przed premierą. A remake remasterowi nierówny. Remake to już konkret.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...