Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jako świeżo upieczonego posiadacza Switcha, Nintendo directem mini pozamiatało. Bordelands na handeldzie ? Biore w ciemno. Kings bouty ? To samo.

Switch staje się teraz tym czym miała być PS Vita - masa świetnych gier od third i first party :). A to, że te gry już gdzieś wcześniej wyszły ? Wporządku, przecież i tak wszystkich nie udało mi się ograć. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, estel napisał:

Nie rozumiem tego narzekania, ze N nic nie pokazuje. Zupelnie jakby kisili gdzies dobre gierki i specjalnie nie chcieli o nich mowic.

 

Moze Nintendo zwyczajnie nie ma tytulu, ktory bylby 'duzy' i gotowy do wypuszczenia w ciagu najblizszych 6 miesiecy?

 

To chyba bardziej slabego planowania niz teorii spiskowej.

No tak, ale bardziej chodzi mi o perspektywę.

W zeszłym roku w tym czasie wiedzieliśmy już np. o Luigi Mansion 3, Zeldzie.

 

Z drugiej strony Niny lubi dużo gier prezentować niedługo przed premierą, więc może nie będzie tak źle.

 

Btw. na początku myślałem, że to:

 

może być syf.

Ale jakby miało jakąś fajną cenę to w sumie czemu nie.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Basior napisał:

No tak, ale bardziej chodzi mi o perspektywę.

W zeszłym roku w tym czasie wiedzieliśmy już np. o Luigi Mansion 3, Zeldzie.

 

Z drugiej strony Niny lubi dużo gier prezentować niedługo przed premierą, więc może nie będzie tak źle.

 

Btw. na początku myślałem, że to:

 

może być syf.

Ale jakby miało jakąś fajną cenę to w sumie czemu nie.

Na razie cena nie jest fajna. Pre order po 160zł lata. Jak by był ten zestaw po 40 to bym brał. Większośc z tego mimo wszystko do odpalenia raz (chyba ze ktos lubi chinskie mahjongi itp.) ale kilka w lokalnym multi przy piwerku mogłoby siąść.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Była jakaś plotka, że Emily sugerowała ten rok jako mocny nie tylko, jeśli chodzi o Mario, ale też o Metroida. Zaprzeczyła w taki sposób: 

 

Correction: I didn't say anything about this year regarding Metroid. The "eating well" comment wasn't about any specific year.

On the bright side, next year is Metroid's and Zelda's 35th anniversary.

 

Ten rok remastery Marianów (i na koniec być może Odyssey 2), a następny remastery Metroidów i Zeld oraz Metroid Prime 4 i BotW 2 ? :o

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, funditto napisał:

Była jakaś plotka, że Emily sugerowała ten rok jako mocny nie tylko, jeśli chodzi o Mario, ale też o Metroida. Zaprzeczyła w taki sposób: 

 

Correction: I didn't say anything about this year regarding Metroid. The "eating well" comment wasn't about any specific year.

On the bright side, next year is Metroid's and Zelda's 35th anniversary.

 

Ten rok remastery Marianów (i na koniec być może Odyssey 2), a następny remastery Metroidów i Zeld oraz Metroid Prime 4 i BotW 2 ? :o

Kim jest ta Emilka Delficką Wyrocznią ? Że tak daleko zagląda w przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...