Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, friedrich napisał:

3DS: cztery Zeldy, cztery Mario&Luigi, Marian 2D, Marian 3D, Yoshi Wolly World (!), trzy części Kirby, dwie Persony, Bravely Default i Bravely Second (!), cztery gry z uniwersum Steamworld, dwie części Luigi Mansion... To tak na szybko i super wyrywkowo. 

3ds: Yoshi Wolly World - super wygląda na WiiU, ale port wydany na 3ds wizualnie kuleje - brak efektu włóczki.
 

Mario 3d Land i New 2Ds to gry bdb, ale obie już przeszedłem.
Kirby Triple Deluxe chciałbym ograć. Podobnie epic yearn, a ta 3 to jaka? :)

Co do jrpg - ten gatunek trzeba lubić :P

Odnośnik do komentarza

Yoshi Wolly World na 3DS wizualnie jest piękny, a w dodatku z efektem głębi, który ja bardzo lubię :)

Kirby pomyliłem się: są nie trzy ale cztery części:

 

Kirby: Battle Royale

Kirby: Planet Rebobot

Kirby: Triple Deluxe

Kirby’s Extra Epic Yarn


Do tego około 15 gier z serii Lego. Dwa Metroidy, Yoshi New Island, Captain Toad,  2 x Monster Hunter itd.

jRPG pominąłem bo nie lubisz.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, friedrich napisał:

Yoshi Wolly World na 3DS wizualnie jest piękny, a w dodatku z efektem głębi, który ja bardzo lubię :)

Kirby pomyliłem się: są nie trzy ale cztery części:

 

Kirby: Battle Royale

Kirby: Planet Rebobot

Kirby: Triple Deluxe

Kirby’s Extra Epic Yarn


Do tego około 15 gier z serii Lego. Dwa Metroidy, Yoshi New Island, Captain Toad,  2 x Monster Hunter itd.

jRPG pominąłem bo nie lubisz.

 

Dzięki za polecenie :) Mówisz, ze wersja Woollego na 3ds jest piękna? Hmmm otoczenie straciło "efekt włóczki", a głębia dostępna jedynie w wersji 3ds :P
4 Kirby, ale w sumie 2 to takie "prawdziwe" :D

Odnośnik do komentarza

@Arikos jeżeli mogę wtrącić swoje 3 grosze ale to tylko moja opinia. Dla mnie osobiście Odyssey był średni i od ponad roku nie mogę go skończyć bo mnie wynudził ale to chyba przez fakt że nie lubię Marianów z otwartym światem. 3D World jeszcze na WiiU zrobiłem kilka razy, inne Mariany też a to mnie tak wynudziło że odpuściłem. Może kiedyś wymęczę ale to moja opinia.

New Super Mario Bros U Deluxe to fajna gra ale według mnie jest po prostu trudna albo nie mam skilla ale jeżeli lubisz wyzwania to można polecić.

 

Dorzucilbym jeszcze Donkey Konga ale tam poziom też nie należy do najniższych i czasami można się dość zirytować jak coś nie wychodzi kilkanaście razy pod rząd. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, w_s napisał:

@Arikos jeżeli mogę wtrącić swoje 3 grosze ale to tylko moja opinia. Dla mnie osobiście Odyssey był średni i od ponad roku nie mogę go skończyć bo mnie wynudził ale to chyba przez fakt że nie lubię Marianów z otwartym światem. 3D World jeszcze na WiiU zrobiłem kilka razy, inne Mariany też a to mnie tak wynudziło że odpuściłem. Może kiedyś wymęczę ale to moja opinia.

New Super Mario Bros U Deluxe to fajna gra ale według mnie jest po prostu trudna albo nie mam skilla ale jeżeli lubisz wyzwania to można polecić.

 

Dorzucilbym jeszcze Donkey Konga ale tam poziom też nie należy do najniższych i czasami można się dość zirytować jak coś nie wychodzi kilkanaście razy pod rząd. 

 

Kiedyś lubiłem trudniejsze platformówki - Mario Sunshine, Klonoa psx, ale obecnie lepiej się bawię przy grach mniej wymagających i frustrujących.

Odnośnik do komentarza

Mam do Was kilka pytań, jako że stałem się posiadaczem Switcha (no, syn się stał ale też pokrzystam)

 

1. Konsolę po graniu wrzucać w stan uśpienia czy wyłaczać guzikiem na górze? Wrzucam ją do stacji dokującej/ładującej - może tam kosnola sobie cały czas zipować?

 

2. Jakie gierki polecicie dla starego dziada jak ja - preferowane strategie, rpgi. Jest coś w klimatach Settlersów, jakieć hack&slashe? Ale mówimy tylko o exclusivach, resztę ogrywam na PS5.

 

3. Fire Emblem - warto się zainteresować?

 

4. Co polecacie z serii Mario/Luigi - co kupić, aby młody miał dużą frajdę z gry? Wiem, że zaraz premiera nowego Mario, pytanie czy warto sięgnąć po coś starszego?

 

 

Odnośnik do komentarza

1. W stan uśpienia. Gdy włożysz ją do docka, to nawet jej całkowicie nie wyłączysz, bo nie ma takiej opcji.

 

2. Strategie: Fire Emblem, Triangle Strategy, Mario Rabbids, Shin Megami Tensei V. Hack & slashe: Bayonetta 2,3, Bayonetta Origins, Astral Chain

 

3. Jak najbardziej

 

4. Mario Odyssey lub Super Mario Wonder. Ewentualnie Luigi's Mansion 3 na Halloween.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak sobie gram w Bioshocka na switchu bo skusila mnie promka na cyfre i kuzwa nic sie nie zestarzala ta gra. Na oledziku wyglada wybornie gra sie w miare wygodnie w trybie handheld czlowiek bardzie sie cieszy ze starej gry niz z nowych "hitow".

A to jeszcze nietoperek w tym roku jesli nie spapraja od strony technicznej to spedze swieta grajac w Arkham City jak za dawnych lat:banderas:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze 2023 a ktoś narzeka że pobranie 20-30GB to za dużo i woli odpuścić świetną gre niż poświęcić trochę czasu na zassanie. Dawniej na radiówce pobierało mi w porywach do 2GB/h i chyba nigdy nic nieodpuściłem ze wzgledu na długie pobiernie. Do dzisiaj wspominam tydzień pobierania FF ileśtam żeby go po chwili wywalić z dysku piękne czasy oby nigdy nie wróciły hatfu.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...