Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

"Nintendo Co., Ltd. (HQ: Kyoto Minami-ku; Representative Director and President: Shuntaro Furukawa, "Nintendo" hereafter) today announced that it will develop a live-action film of The Legend of Zelda.

 

"The film will be produced by Shigeru Miyamoto, Representative Director and Fellow of Nintendo and Avi Arad, Chairman of Arad Productions Inc., who has produced many mega hit films.

 

"The film will be produced by Nintendo and Arad Productions Inc., and directed by Wes Ball. The film will be co-financed by Nintendo and Sony Pictures Entertainment Inc., with more than 50% financed by Nintendo. The theatrical distribution of the film will be done worldwide by Sony Pictures Entertainment Inc.

 

"By producing visual contents of Nintendo IP by itself, Nintendo is creating new opportunities to have people from around the world to access the world of entertainment which Nintendo has built, through different means apart from its dedicated game consoles.

 

 

"By getting deeply involved in the movie production with the aim to put smiles on everyone’s faces through entertainment, Nintendo will continue its efforts to produce unique entertainment and deliver it to as many people as possible."

 

 

Odnośnik do komentarza

Omg, Outer Wilds wyjdzie na Switcha za trzy tygodnie. Jak tak dalej pójdzie, to w ciągu najbliższych lat jeszcze się okaże, że Hollow Knight Silksong istnieje mdr.

Jeszcze lepiej - w kwietniu wyjdzie Braid. Będzie to dopasiona edycja największego klasyka indie.

 

 

Backpack Hero pojawił się od razu jako niespodzianka. Gierka nie jest jednak nieznana, bo była popularna we wcześniejszych wersjach na pececie od dawna. Jak widać z obrazków, jest to rogalik, w którym najważniejsze jest zarządzanie miejscem w ekwipunku. Można go wręcz porównać do Slaylike'ów, tylko zamiast kart istotne są interakcje przedmiotów w plecaku, zarządzamy podczas runu surowcami, podejmujemy trudne wybory itd. Podobnie jak Slay, gra jest bardziej nastawiona na ogólną przyjemność niż mocny system progresu. 

 

Premierę i demko ma Howl, gra taktycznych walk dołączająca do grona rysowanych niby na papierze gierek w średniowieczu. 

 

Większość pozostałych zapowiedzianych gier to raczej niewiadome jak na razie (Core Keeper powinien być hitem).

 

 

Odnośnik do komentarza

Dark Souls Remastered na pewno wyszło na kartridżu. (Swoją drogą, dobry przykład dla ludzi którzy chcą fizycznie i "nie musieć ściągać" - jasne, nie musicie, ale ta gra potrafi być absurdalna bez żadnego patcha...). Nie wiem, co Media Markt kombinuje, może sprzedaje kody i tyle (choć prędzej stawiam że błąd w opisie).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ogqozo napisał:

Dark Souls Remastered na pewno wyszło na kartridżu. (Swoją drogą, dobry przykład dla ludzi którzy chcą fizycznie i "nie musieć ściągać" - jasne, nie musicie, ale ta gra potrafi być absurdalna bez żadnego patcha...). Nie wiem, co Media Markt kombinuje, może sprzedaje kody i tyle (choć prędzej stawiam że błąd w opisie).

No też obstawiam bład w opisie ale wolałem zapytać,dowiem sie zapewne we wtorek jak kurier dojedzie ;)  Ze ściąganiem nie mam problemu ale jak kupuje pudełko do kolekcji to oczekuje że bedzie w nim gra na nośniku (uj z tym czy grywalna bez patcha czy nie) a nie gowniana karteczka z kodem.Sprzedawanie fizycznych edycji z cyfrową gra powinno być prawnie karane batożeniem na rynku.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kudlaty88 napisał:

No też obstawiam bład w opisie ale wolałem zapytać,dowiem sie zapewne we wtorek jak kurier dojedzie ;)  Ze ściąganiem nie mam problemu ale jak kupuje pudełko do kolekcji to oczekuje że bedzie w nim gra na nośniku (uj z tym czy grywalna bez patcha czy nie) a nie gowniana karteczka z kodem.Sprzedawanie fizycznych edycji z cyfrową gra powinno być prawnie karane batożeniem na rynku.

 

Miałem fizycznie w ręku Dark Souls Remastered jak onegdaj posiadałem Switcha i potwierdzam, że w środku znajduje się cartridge. Możesz spać spokojnie ;).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.11.2023 o 22:15, ogqozo napisał:

Dark Souls Remastered na pewno wyszło na kartridżu. (Swoją drogą, dobry przykład dla ludzi którzy chcą fizycznie i "nie musieć ściągać" - jasne, nie musicie, ale ta gra potrafi być absurdalna bez żadnego patcha...). Nie wiem, co Media Markt kombinuje, może sprzedaje kody i tyle (choć prędzej stawiam że błąd w opisie).

 

IMG20231118234602.jpg

IMG20231118234608.jpg

W dniu 17.11.2023 o 01:19, kudlaty88 napisał:

No też obstawiam bład w opisie ale wolałem zapytać,dowiem sie zapewne we wtorek jak kurier dojedzie ;)  Ze ściąganiem nie mam problemu ale jak kupuje pudełko do kolekcji to oczekuje że bedzie w nim gra na nośniku (uj z tym czy grywalna bez patcha czy nie) a nie gowniana karteczka z kodem.Sprzedawanie fizycznych edycji z cyfrową gra powinno być prawnie karane batożeniem na rynku.

Radze obwjrzec dokladnie pudlo, czy na dole nie ma info, ze pudlo zawiera kod. 

 

Rayman czy cywilizacja wydane zostaly w pudlach z kartami, jak i z kodami do eShop 

IMG20231118234848.jpg

IMG20231118234853.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.10.2023 o 21:01, Rozi napisał:

Przeskok z Joy-Conów na Split Pada Pro jest niesamowity; ergonomia i komfort praktycznie jak przy Pro Controllerze. Ze Switcha robi się ogromne bydlę, ale te gałki i d-pad, coś pięknego.

 

Pytanie też do wszystkich - można włożyć z tym split padem konsolę bez problemu do docka? I inne pytanie - czemu nie nitro deck? :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meanthord napisał:

 

Pytanie też do wszystkich - można włożyć z tym split padem konsolę bez problemu do docka? I inne pytanie - czemu nie nitro deck? :)

Tak, można włożyć do docka.

 

Czemu nie nitro deck? Nie chciałem robić ze Switcha większego i cięższego byka, dodatkowo ułożenie prawej gałki pod przyciskami jest dla mnie nieergonomiczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...