Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja narazie kupuje gierki, te które mi intuicja podopowiada ze beda ciezej dostepne w wersji pudełkowej lub beda mialy mniejszy naklad, a konsole pewnie pozniej. Narazie jest tylko Zelda, która jest dostepna takze na Wii U. Ale pewnie jak juz fizycznie bede mógł przytulic w sklepie Nobunaga's Ambition oraz I Am Setsuna to pewnie pękne i polece po Switcha. No i jeszcze Puyo Puyo Tetris :banderas:

Odnośnik do komentarza

Koizumi w wywiadzie dla Francuskiej strony Melty potwierdził, że Switch jest kompatybilny z headsetami przewodowymi jak i  z Bluetoothem. Wychodzi jednak na to, że te appki w telefonie będą najwyraźniej opcją dla osób, które opłacą abonament. A przynajmniej zdrowe podejście do tematu nakazuje tak myśleć. 

Odnośnik do komentarza

na premierę nie ma co brać jak ktoś nie ma jest napalony. lepiej poczekać chwilę. na ten moment to widzę,  że sa 2 gry na krzyż i płatna nie wiadomo jaka usługa sieciowa. sprzęt wyglada za(pipi)iscie i w sumie jestem dość zajarany tym, co może z tego wyjść (wyglada mi to bardziej na dobry pomysł jak wii/ds niż kupsztala jak wiiu) przy dobrym wsparciu ale nie bede w to na premie ładował 1500 zł, no sorry. brak informacji na 2 tyg. przed premiera też jest dość niepoważny.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem miecha przed info o switchu. Nie żałuje. Droga była, bo 1350 ale w tym miałem MK8 i Splatons na konsoli, a w pudełku Zelda WW i Mario. Do tego Tp i nowa Zelda za rogiem- 3 duże Zeldy. Na tym idzie ograć wszystkie duże Zeldy. DK, Mario 3D i dziękuje dobranoc. Ile godzin....

 

Set dla kogoś kto nie miał wcześniej N i nie zna Zeld. Dla mnie bomba :)

Odnośnik do komentarza

Krótki wycinek z jednego z ostatnich wywiadów z Aonumą dotyczącą m.in. Zeld w 2D na Switcha.

 

The dev pace is not really dependent on how many people are on a team, so combining them would not necessarily expedite the development pace. The 3DS team and the Wii U team have different approaches to game development, so I don't necessarily want to combine them and have them think together, but rather have each think about what they can bring to Nintendo Switch from their own perspective.

The handheld development team will not be phased out because of Nintendo Switch. Switch will allow the users to bring their home console on the go, but this doesn't mean handheld game development like Nintendo 3DS will be discontinued.

 

There are definitely good things about the 2D world and the playstyles of the 2D world. There are a lot of fans who enjoy that style. This Nintendo Switch style, which is the evolved style of gameplay is not necessarily… I want you to think of it more as an evolved style of 2D style. For the 3DS team, I am trying to make them think in a more evolved 2D-style approach.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, na premierę biorą osły. Mógłbym usprawiedliwiać zakup tym, że nie mam WiiU, ale sam siebie już nie oszukuje nawet.

 

 

<osiołek>

To nie jest zła decyzja. Po prostu zamiast leżeć na półce w sklepie będzie czekać w domu na Super Mario. Do świąt i tak nic nie stanieje. Ja teraz trochę doje,bałem z wydatkami i stary trochę burczał jak prosiłem o kolejny przelew, więc łatwiej będzie na święta.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem miecha przed info o switchu. Nie żałuje. Droga była, bo 1350 ale w tym miałem MK8 i Splatons na konsoli, a w pudełku Zelda WW i Mario. Do tego Tp i nowa Zelda za rogiem- 3 duże Zeldy. Na tym idzie ograć wszystkie duże Zeldy. DK, Mario 3D i dziękuje dobranoc. Ile godzin....

 

Set dla kogoś kto nie miał wcześniej N i nie zna Zeld. Dla mnie bomba :)

Podpisuję się każdą kończyną :-)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Wiadomo, na premierę biorą osły. Mógłbym usprawiedliwiać zakup tym, że nie mam WiiU, ale sam siebie już nie oszukuje nawet.

 

 

<osiołek>

To nie jest zła decyzja. Po prostu zamiast leżeć na półce w sklepie będzie czekać w domu na Super Mario. Do świąt i tak nic nie stanieje. Ja teraz trochę doje,bałem z wydatkami i stary trochę burczał jak prosiłem o kolejny przelew, więc łatwiej będzie na święta.

 

 

 

oj, zdziwię się, jeżeli na święta nie wyrwie się switcha ze splatoonem i mario za 1700zł

Odnośnik do komentarza

no muszą na tym wyjść przynajmniej 3 ciekawe gry abym uzasadnił zakup. Tu nie chodzi o to czy stanieje czy nie. Głupio kupić sprzęt na premierę i czekać po zagraniu w zeldę do świąt na następną grę (xenoblade 2? mario ? )    MArio kart super ale już mocno ograłem na wii u a splatoon jakoś mnie nie porwał to i dwójka tego nie zrobi (wygląda jak pakiet nowych map do jedynki) . Martwi mnie tylko że więcej osób tak pomyśli i będziemy mieć wii u następne :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...