Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie zakup Switcha wydaje się średnim pomysłem (włączając w to te edycje Monster Hunterowe i Mario)

 

Nowa rewizja ponoć tuż za rogiem:

 

https://www.resetera.com/threads/bloomberg-nintendo-plans-switch-model-with-7-inch-720p-oled-display-4k-when-docked-mass-production-as-early-as-june-dev-kits-going-out.388253/

 

OLED :woot:

 

Czyli Switch staje się bardziej zaawansowany technologicznie od PCtów bo wiadomo, że na PC nikt nie gra na OLEDzie :D

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zdrowywariat napisał:

Biorę day1. Z poprzednią rewizją się wstrzymałem. Switcha mam od premiery. Troszkę zajechany jest, ale działa. Tylko te nieszczęsne joycony. Mam dwie nowe pary, które już stwarzają. Ta z premiery dawno w śmietniku.

 

Ja mam Switcha jakieś 2,5 roku i co 2 miechy izopropanol w gałki i działają jak nowe. Może mniej na nim gram, ale nie widzę sensu kupowania nowego kompletu joyconów. Jeśli nowy odpali Wieśka 3 portable w natywnym 720p to chętnie wymienię, w innym przypadku mocno się zastanowię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Kris77 napisał:

 

Ja mam Switcha jakieś 2,5 roku i co 2 miechy izopropanol w gałki i działają jak nowe. Może mniej na nim gram, ale nie widzę sensu kupowania nowego kompletu joyconów. Jeśli nowy odpali Wieśka 3 portable w natywnym 720p to chętnie wymienię, w innym przypadku mocno się zastanowię.

U mnie Contact Cleaner i od ponad miecha znowu nic nie dryfuje.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GearsUp napisał:

Obecnie zakup Switcha wydaje się średnim pomysłem (włączając w to te edycje Monster Hunterowe i Mario)

 

Nowa rewizja ponoć tuż za rogiem:

 

https://www.resetera.com/threads/bloomberg-nintendo-plans-switch-model-with-7-inch-720p-oled-display-4k-when-docked-mass-production-as-early-as-june-dev-kits-going-out.388253/

 

OLED :woot:

 

Czyli Switch staje się bardziej zaawansowany technologicznie od PCtów bo wiadomo, że na PC nikt nie gra na OLEDzie :D

Przecież to Nintendo. Nie spodziewał bym się rewolucji po nowej rewizji co pokazali przy dsi czy new 3ds. Gry będą w 99% wyglądać i chodzić tak samo. No ale faktycznie jak ktoś nie ma Switcha to powinien poczekać przynajmniej do premiery mh rise bo po tym ogłoszą nie wcześniej muszą przeciez sprzedać te edycję specjalną.

Odnośnik do komentarza

OLED w przenośniaku to gamechanger i od czasu PSVity nie powstał chyba lepszy ekran w przenośniaku. Stąd też drażni ta niepewność, bo po 4 latach na Switchu jest mnóstwo świetnego softu, ale szkoda inwestować wiedząc, że za moment pojawi się definitive edition konsolki.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Ukukuki napisał:

Głupie to jest czekanie latami albo miesiącami na nową wersje konsoli zamiast grać przez ten czas. To jest sprzęt za kilka stówek a nie nowy samochód. 

 

Wiesz, jakbym Switcha od premiery to może i tak, ale nie jest to lekki lifting, a prawdopodobnie coś jak pół generacja. Brać teraz? No głupota, ale OK.

Odnośnik do komentarza

Też jestem zdania, że jeśli zamierzasz grać to bez sensu jest czekanie. Chyba, że naprawdę musisz rozbić skarbonkę na ten sprzęt, to rozumiem dylemat.

 

Na chwilę obecną nic nie wiadomo kiedy pojawi się nowy sprzęt. Te plotki to ciągle plotki. W listopadzie zeszłego roku Nintendo oznajmiło developerom, żeby przystosowali gry PC rozdzielczości 4k. Miesiąc później mówiło się o OLED w nowym Switchu. Końcem roku plotkom zaprzeczyła jakąś szycha z Ninny. Tak czekać można w nieskończoność :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...