Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Ins napisał:

Nie licząc usunięcia kontroli rodzicielskiej czy muszę o czymś pamiętać przed sprzedaniem Switcha? To powyżej + ustawienia fabryczne wystarczą ? Konto nie jest jakoś zlinkowane z konsolą czy coś w ten deseń?

 

Odłączasz konto i robisz reset konsoli. Tyle. Jeżeli oczywiście nie zależy Ci na sejwach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, GearsUp napisał:

 

Szkło zamiast plastiku to zjebany aspekt według kolegi Nemo.

 

Lepszej jakości plastik z którego będzie wykonana konsola (będzie bardziej solidny) to kolejny zjebany aspekt według kolegi Nemo.

 

To, że te elementy będą ulepszone

.

 to zjebany aspekt.

 

 

Nie przeinaczaj I nie dopowiadaj. Zyebany aspekt to np. To, że ten śmieszny oled powinien być w tej konsoli 4 lata temu. Razem z tym szkłem. A nie teraz bez żadnej zmiany bebechów. 

 

Ale to taka montalnosc jak za PRL. Rzucili cokolwiek do sklepu to trzeba stać w kolejce i kupić. Co z tego że w innych krajach to mają bez problemu. Trzeba wodzów naczelnej partii całować po stopach że raz w roku są pomarańcze z Kuby. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla Ciebie powinien być 4 lata temu ale taki Steam Deck nie będzie go miał nawet za rok.

 

Komuś to przeszkadza? Bo nigdzie nie widziałem narzekań, że Steam Deck nie ma ekranu OLED.

 

Jak nie czujesz hajpu to spoko ale ja się cieszę na nowiutkiego Switcha i zamierzam się hajpować nawet najmniejszymi "zjebanymi aspektami".

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, GearsUp napisał:

 

Odłączasz konto i robisz reset konsoli. Tyle. Jeżeli oczywiście nie zależy Ci na sejwach

 

Gdy wybierałem ustawienia fabryczne było napisane, że konta będą "odlinkowane" więc chyba wszystko ok. Sejwy niby w chmurze więc powinienem je mieć na nowej konsoli.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Bzduras napisał:

Nie wiem jak można to poczytywać jako zaletę, nawet chyba najbardziej zajadli obrońcy Nintendo nie bronią tej praktyki, bo tu nie ma czego bronić. Japońce nawet po pięciu latach jak robią promocję na swoje gierki (cyfrowe, bo pudełkowe i promocja u Nintendo to dynia jak sc00rwesyn) to z 290 na 250zł :rayos: Za to powinni dostawać baty na dupsko, a nie serduszka.


Te wysokie ceny gier Nintendo mają jeden plus - możesz grę kupić i sprzedać ją za rok z  20zł straty. W ten sposób mogę zaliczyć wszystkie gry Nintendo od premiery sprzętu tak naprawdę za grosze. Ten argument oczywiście odpada, gdy gier nie chcemy sprzedawać, ale coś za coś.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, GearsUp napisał:

Dla Ciebie powinien być 4 lata temu ale taki Steam Deck nie będzie go miał nawet za rok.

 

Komuś to przeszkadza? Bo nigdzie nie widziałem narzekań, że Steam Deck nie ma ekranu OLED.

 

Jak nie czujesz hajpu to spoko ale ja się cieszę na nowiutkiego Switcha i zamierzam się hajpować nawet najmniejszymi "zjebanymi aspektami".

 

 

 

 

A jaraj się, nikt ci nie broni. Mnie sprzętowo Deck nie jara, jara mnie że mam na PC pewnie z 300 gier z czego ze 150-200 pójdzie w 60 na Decku przenośnie i nie muszę ich kupować drugi raz.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie ma moderacji na tym forum? Czemu główny temat Switcha to po prostu console wars, ile można mieć tematów CW na forumie.

 

Masa bzdur, naprawdę masa rzeczy obiektywnie bzdurnych tu pada, ale mój faworyt to jednak nadal chyba koleś od "ja gram w bardzo poważne, dorosłe, angażujące umysł gry - takie jak Days Gone, które sprawiło że zainteresowałem się Oregonem". XDDDD Dobra parodia.

 

Poważne gry jak Days Gone, dla bardziej wymagających intelektualnie graczy, których nie zadowala zwykła relaksująca rozgrywka mdr.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ogqozo napisał:

Naprawdę nie ma moderacji na tym forum? Czemu główny temat Switcha to po prostu console wars, ile można mieć tematów CW na forumie.

Biorąc pod uwagę, jak względnie mały ruch jest na forumku w dziale Nintendo, to nie ma się co spinać. Do CW jeszcze jednak tutaj wg mnie sporo brakuje.

 

A że bywa ostrzej? No cóż. Chyba właśnie dlatego sporo z nas tu w ogóle wchodzi :dafuq:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

Otwórzcie oczy chłopaki.

 

To nie ten dział. Gears pokazuje, że nie ma potrzeby się starać, bo fani Nintendo przyjmą po prostu WSZYSTKO bez zająknięcia i jeszcze będą się tym szczycić.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ogqozo napisał:

Naprawdę nie ma moderacji na tym forum? Czemu główny temat Switcha to po prostu console wars, ile można mieć tematów CW na forumie.

 

jak Ci cos nie pasuje, przeszkadza, to polecam naciskać przycisk do raportowania :) A jeśli masz tylko narzekać na moderację dla samego faktu narzekania i gadać kocopoły to lepiej stfu :shotgun:  mdr 

 

Żadnego CW tu nie widzę, przekraczania granic również, jedyne co chciałbym zauważyć, to fakt, że od dobrych kliku stron ta dyskusja nigdzie zupełnie nie prowadzi, więc zastanówcie się, czy warto ją w ogóle kontynuować. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...