Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się, jak Nintendo nieustępliwie zaprzecza informacji na temat nowego mocniejszego sprzętu. Lekcja odrobiona po wpadce z NX w czasach WiiU. Może nawet odpuszczą sobie tego legendarnego Switcha 1.5/Pro, i doczekamy się normalnego Switcha 2, tj. całkiem nowej konsolki bez półśrodków. Osobiście nadal nie tracę nadziei, że Wielkie N wyda jeszcze jakąś stricte stacjonarną konsolę w przyszłości. Choćby w pokrętny sposób w postaci wydajniejszego Switcha w wersji tylko stacjonarnej - jeżeli potrafią wydawać handheldy w czasach sukcesu hybrydy, może jakiś Japończyk wpadnie i na taki pomysł.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, iluck85 napisał:

Media Markt miało konsole za 1649 i teraz maja za ponad 2k. Tragedia… na Allegro najtaniej za 1900.

Poczekam na 1650/1750, bo to max który przeznaczyłem na wersje oled.

 

Ale masz przecież bundle z Ring Fit za 1999 zł:

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-nintendo-switch-oled-model-bialy-ring-fit-adventure

Ring Fit do żyda i zostaje konsola za 1700 zł.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Jak się nie spieszy to radzę zaczekać do Black Friady. Tak tak wiem, u nas to ściema, ale rok temu wyrwałem Switcha V2 od oficjalnego sklepu Allegro za 1200 zł, może i teraz coś będzie.

 

Sorry teraz doczytałem, że szukasz Oleda, ale może i tak warto poczekać?

Edytowane przez Arkady
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, iluck85 napisał:

Jebac, klepnalem w media expert. Do tego metroid.

Ja również wziąłem w ME. Ale wysłałem też zapytanie do MM czy ta cena to nie błąd z racji tego, że zestaw z Ring Fitem jest tańszy od golasa :)

Nie mam po prostu dobrych doświadczeń z ME. Ile by sprzęt nie kosztował, to wszystko pakują w stretch. Jak MM wróci do starej ceny to się zamówienie anuluje. :teehee:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, tomek27 napisał:

Ja również wziąłem w ME. Ale wysłałem też zapytanie do MM czy ta cena to nie błąd z racji tego, że zestaw z Ring Fitem jest tańszy od golasa :)

Nie mam po prostu dobrych doświadczeń z ME. Ile by sprzęt nie kosztował, to wszystko pakują w stretch. Jak MM wróci do starej ceny to się zamówienie anuluje. :teehee:

 

Zapomniałem o tym ich stretchowaniu. Napisałem do nich meila, żeby te zamówienie spakowali w osobny karton, a nie jak maja w tradycji w samą folie :)  

Jestem ciekaw czy coś zrobią czy oleją ciepłym porannym. 

Pakowanie w samą folie nie jest złe, ale brakuje faktycznie tam np bąbelkowej jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, iluck85 napisał:

Duże sklepy sieciowe nie biorą zamówień na oczy. To nie x-com i Ps5 :yao: Jak mają stan, to robią zamówienia. Nie ma stanu, nie ma towaru dostępnego. 

 

Chyba zartujesz, nikt tam nad niczym nie panuje.

3 lata w sieci media-saturn :lapka:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...