Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj przeglądałem screenshooty na PS4 i cholera przy oglądaniu obrazków z HZD jakoś tak... chyba nie doceniałem tej gry. Z perspektywy czasu muszę przyznać, że gierka to jednak coś więcej niż średniak ;) Może zabiore się za dokończenie Frozen Wilds, bo jestem gdzieś w połowie (rzygałem już tą grą przy dodatku).

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, orion50 napisał:

Ten dodatek The Frozen Wilds to dobry jest ?

Bardzo dobry. Jeżeli brakowało ci śniegu w podstawce to tutaj jest go od groma. Fajne miejscówki nawiązujące do Yellowstone, tak samo story. Doszły nowe maszyny (tylko dwie, ale zajebiste) i nowe aktywności. A tak to więcej tego samego co w podstawce z nowymi broniami i strojami do kupienia.

Odnośnik do komentarza
W dniu ‎30‎.‎11‎.‎2019 o 13:42, Rudiok napisał:

To co na plus w Prosiaku to jedynie HDR. 

 

Udowadnianie, że brak różnic między premierowym facikiem, a co by nie patrzeć mocnym jednak PROsiakiem to chyba moja ulubiona część forumingu. :banderas:

 

Między 720p na 23", a 4K na wielkim OLEDzie też żadnej różnicy. Jedynie wielkość I jakość obrazu.

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Włączyłem po długiej przerwie Frozen i za bardzo nie pamiętam co tam robiłem ostatnio..

mam jeden quest w zamku - ale to będzie zdaje się finałowa walka z podstawki

a reszta to poboczne na terytorium zimowym.

 

We Frozen więcej głównych nie ma i tylko same poboczne są czy mam od kogoś nowy wziąć?

niewiele grałem w ten dodatek przed przerwą, ale mapke mam całą odsłonietą

Odnośnik do komentarza

Kiedyś się odbiłem od tej gry, ale miałem wtedy porzyg od sandboxów. Na allegro właśnie widziałem nówkę folię z darmową wysyłką smartem, do tego w edycji Complete z za 59 zl to w sumie szkoda nie kupic - spróbuję od nowa. Korytarzowy plague tale trochę dał mi wytchnienia od wielkich map i ton świecidełek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wrocilem do gry po ponad roku, gdy za pierwszym razem odpuscilem szybko.

 

Za drugim razem podeszla mi jednak bardzo. Uzywam calego arsenału pułapek, strzal, wywarów i gra się dużo latwiej niz kiedyś. Całkiem przyjemny open world z fajnym progresem skilli.

 

Ale... te dialogi, gra aktorska. Mam ochotę większość rozmów skipowac bo w ogole nie interesuje mnie o czym gadają :/ Plemiona, Carja, Krol Slonce i inne tribalowe rzeczy mnie odpychaja, już bardziej jestem ciekaw historii maszyn.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To była pierwszą grą jaką dostałem z pro... kilka h pojaralem się grafiką i poszła do żyda xD.
No nie miałem fazy na kolejnego sandboxa.
Dziś sobie z ps now odpaliłem i gra się fajnie, a grafa na pro w hdr to nadal top generacji.
Nie wiem czy będzie mi się chciało trzasnąć wszystko z dodatkiem ale samo story pewnie zrobię.
Po wyłączeniu huda i myliona znaczników gra się o wiele lepiej.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...