Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi


Korzystając z faktu że jestem chory i weekend przesiedziałem w domu, trzasnąłem w 2 dni 11h ...
O kierva jakie to jest dobre, bez kitu wiedziałem ze grafa pozamiata ale gameplay z walką na czele jest równie za(pipi)isty.
Do tego fajne story dobra muza i ciekawy świat.
No toć to tru sztosiwo 3xA.
Jedynie co to trochę łatwo się robi na hardzie.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2020 o 21:08, Schranz1985 napisał:


O kierva jakie to jest dobre, bez kitu wiedziałem ze grafa pozamiata ale gameplay z walką na czele jest równie za(pipi)isty.
Do tego fajne story dobra muza i ciekawy świat.
No toć to tru sztosiwo 3A

Fajnie że dałeś drugą szansę i się pozytywnie zaskoczyłes. Horizon wiele zyskuje przy bliższym poznaniu, a mianowicie de facto warto ograć dla samego artstyle, grafiki i świata przedstawionego.

Odnośnik do komentarza

No calkiem calkiem ten Horajzon, jak tylko wylaczy sie milardy wskaznikow to idze w to pograc. 
Mam 20h na liczniku (glownie eksploracja i zadania poboczne), dialogi beznadziejne, glowny watek zapowiada sie ciekawie (bylem dopiero w siedzibie firmy). 

Graficzka robi robote, chociaz chyba nigdy nie bede juz mial tak jak przy premierze Wieska3 (pc), tam to bylo wow, tutaj w sumie meh, bardzo ladne ale tylko tyle :reggie:

 

Polowanie na maszyny kozackie, niektore sa niezlymi bydlakami i czuje ze sie troche napoce zanim ubije takiego thunderjawa :obama:

zostal mi jeden kociolek z nim wlasnie, reszta ogarnieta. 
 

warto robic te zadania dla lozy lowcow? Bo olewalem poki co probe lowieckie. I na co hajs wydawac? Wydaje mi sie, ze jestem zarobasem srogim, oprocz wyrzutni lin kazda bron „fioletowa” z niezlymi upgrade’ami. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Grabek napisał:

warto robic te zadania dla lozy lowcow? Bo olewalem poki co probe lowieckie. I na co hajs wydawac? Wydaje mi sie, ze jestem zarobasem srogim, oprocz wyrzutni lin kazda bron „fioletowa” z niezlymi upgrade’ami.

Jak zrobisz wszystkie to dostajesz od Loży specjalne wersje trzech broni (Hukproca, Łuk Bojowy i Wyrzutnia Lin) z dodatkowym miejscem na ulepszenia i lepszymi statami (handling?) niż te ze sklepu.

Warto brać wszystkie/większość strojów, bo każdy przydaje się w innej sytuacji, to samo z bronią. Jesteś już w miarę daleko więc jeżeli nie grasz na najwyższym poziomie trudności to powinieneś mieć już większość.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Jesteś już w miarę daleko więc jeżeli nie grasz na najwyższym poziomie trudności to powinieneś mieć już większość.

Gram na hardzie i w sumie niedawno sobie kupilem dopiero wyrzutnie lin najbiedniejsza xd procy nie bralem w ogole na razie. 
w takim razie porobie sobie te zadania dla lowcow poki co i pojade z watkiem glownym. 
Sidequesty biedna wiec sie specjalnie nie spuszczam, ten z rodzina Olina fajny byl poki co, reszta meh. 

Odnośnik do komentarza

Dopóki nie zacząłem robić trialow też nie kupilem wyrzutni lin.

Waliłem do ptaków z łuku tymi strzałami explodujacymi i spadały na dół.

Mam zrobione 12/15 misji łowieckich.

To już wszystkie będą te 15? Bo jeśli tak to lecę robić i po nowe bronie.

Ogólnie miałem tydzień przerwy od Horizon, dziś sobie pogram.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Grabek napisał:

Gram na hardzie i w sumie niedawno sobie kupilem dopiero wyrzutnie lin najbiedniejsza xd procy nie bralem w ogole na razie.

Podczas misji Ustronie Twórcy dostaje się niebieską jeżeli dobrze pamiętam.

 

5 minut temu, Grabek napisał:

Sidequesty biedna wiec sie specjalnie nie spuszczam, ten z rodzina Olina fajny byl poki co, reszta meh. 

Questy poboczne dzielą się na 2-3 typy. Te powiązane z wątkiem głównym jak Olina czy Erenda warto zrobić. Potem jest kilka mniejszych misji pobocznych i typowe zadania, które można olać jeżeli nie celuje się w platynę/100%.

 

2 minuty temu, Schranz1985 napisał:

Mam zrobione 12/15 misji łowieckich.
To już wszystkie będą te 15? Bo jeśli tak to lecę robić i po nowe bronie.

Tak, wszystkich jest 15. Bronie dostaje się za każdy komplet, więc jak nie możesz zrobić czegoś na złoto to warto iść odebrać nagrody za srebro i brąz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...