Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

No może w końcu i ja się do tej gry przekonam. Podchodziłem do niej dwa razy, ale jakoś ciężko mi idzie. 

 

Swoją drogą niektórzy w komentarzach wyzywają twórców od zdrajcow i zapieraja się, że już nigdy w życiu nie kupią od nich gry.

 

Niektórzy to mają nieźle poukładane w głowie. 

Odnośnik do komentarza

Do trzech razy sztuka. Lepsza oprawa, 60 fps+ i ewentualne mody zachęcają. ;)

 

Dla mnie dochodzi jeszcze fakt, że na PS4, pomimo spędzenia z grą wielu godzin, nie wymaksowałem wszystkiego, nie zrobiłem każdej misji pobocznej. Co więcej, nie ruszyłem dodatku Frozen Wilds, który daje ponoć dodatkowe 10-20 godzin zabawy. 

Odnośnik do komentarza

Zwiastun gry konsolowej: przedstawiamy wam świat, gameplay, fabułę, klimat

Zwiastun wersji pecetowej: hej, patrzcie ile suwaczków w ustawieniach

 

:Coolface:

Spoiler

Taki żarcik. Oczywiście do pecetowej wersji nic nie mam i cieszę się, że więcej osób będzie mogło zagrać w horizona i to nawet w lepszej wersji. 

 

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Niby tak i można w sumie śmieszkować w ten sposób, niemniej te "suwaczki" właśnie to jednak spora zaleta gierek wydanych na PC. Poczekajmy na sensowne (czyt. nie "by Cycu1") zestawienia HZD PC vs HZD PS4. Sam np. odpuściłem sobie kompletnie ten tytuł w wersji konsolowej (jakoś tak mi uciekł po prostu), więc naprawdę cieszę się na myśl o takimi wydaniu :) IMO dobrze, że tak solidne (ponoć,  wg licznych opinii i ocen) tytuły mogą trafić do szerszego grona odbiorców.

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam, że nie ogarniam tej gry, bo, jak już wspominałem, próbowałem dwa razy i coś nie mogłem się wciągnąć, więc od kwietnia nabilem tylko 9h. 

 

W każdym razie kompletnie nie wiem, jak się tu zdobywa, powiedzmy, lepszy łuk. To znaczy widzę u kupców, ale te statystyki są dla mnie strasznie niejasne, więc jedyne po czym wnioskuję, że łuk u kupca jest lepszy od mojego, to po tym, że ma fioletowy kolorek i jest opisany jako 'bardzo rzadki', ale czy tak jest w istocie, to nie mam pojęcia. 

 

Na co mam zwracać uwagę? Albo jestem ślepy, albo tu nawet nie można porównywać broni, które ma się na sobie, do tych, które są dostępne w sklepie - no przecież to jest jakiś dramat. 

 

W każdym razie gra nie wydaje się taka zła. Doszedłem do Południka i coś czuję, że w końcu troszkę do tego Horizona przysiade, ale te dialogi to jest, ku.rwa, koszmar xd Mega słaba rzecz, strasznie to sztuczne, no normalnie co chwilę jestem zazenowany i zaczynam się zastanawiać, jakim cudem to wygląda aż tak źle. 

Edytowane przez Ludwes
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...