Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
54 minuty temu, bluber napisał:

Przeniosą Ci do multiplatform tak samo jak tematy o Yakuzach :lapka: Propaganda eksików przenajświętszych trzyma się twardo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kotlet_schabowy napisał:

NO ALE PRZECIEŻ KLAPY!!!

 

W świetle tego co proponujecie to jakie tematy zostałyby w dziale Xone ?

Ach, pewnie czekasz na odpowiedź "żadne"? No to masz: żadne. Co w związku z tym? Porządek powinien być niezależnie od tego, czy liczba tematów będzie na rękę tej czy innej grupie wojowników plastiku, uduchowionych graczy czy forumowiczów jako usługa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Bzduras napisał:

Porządek powinien być

No i jest. Już było wałkowane wiele razy od powstania działu Multiplatform, że dotyczy tylko konsol, a jakoś nie widziałem informacji, aby Horizon wychodziło na Xa. Także może skończcie te przepychanki, bo temat na razie zostaje tu gdzie jest.

Odnośnik do komentarza

@Bzduras - nie sądzisz że to jakaś paranoja? Jakoś takie Ori Ci nie przeszkadza w dziale XOne a tutaj nagle zgłaszasz przenosimy. No nie dajmy się zwariować.

Mam nieodparte wrażenie że chodzi tylko i wyłącznie o pękające dupy. I serio mnie to wali bo mam (pipi) tutaj do gadania. Ale proponuję CW i złośliwości zostawić w dedykowanym temacie bo po to on jest.  A jak miałem jeszcze coś do gadania na forum to prostą zasadę wyznawałem - jak coś w miarę świeże to przenosiłem a jak jakiś staroć to niech w PC powstanie dedykowany temat i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Ach, pewnie czekasz na odpowiedź "żadne"? No to masz: żadne. Co w związku z tym? Porządek powinien być niezależnie od tego, czy liczba tematów będzie na rękę tej czy innej grupie wojowników plastiku, uduchowionych graczy czy forumowiczów jako usługa.

 

Nie czekam, bo w sumie to było pytanie retoryczne. Tylko po co teraz zgrywać obiektywny dystans, skoro sam złośliwie pisałeś o propagandzie eksików i jakoś dziwnym trafem zawsze chodzi o to, żeby zakpić tylko z Sony. 

 

A tak bardziej na temat: mnie takie "oddawanie" eksów trochę dziwi, choć rozumiem, że to czysty biznes. Gra swoje lata ma i teoretycznie cała jej wartość jako exa już się wyczerpała (raczej kto miał się przekonać do PS4, to się już przekonał), ale jestem z tych, może już staroświeckich, osób, dla których wartość i "tożsamość" sprzętu jest budowana właśnie dzięki takim tytułom. Między innymi dlatego właśnie polityka MS i to, co oferuje Xone spowodowała, że nigdy mnie do tego sprzętu nie ciągnęło i, jak można chyba wywnioskować z wyników sprzedaży, nie tylko mnie. 

 

A sam Horizon to dla mnie gra na 7 i nawet nie wiem, czy jakoś mocno będę go polecał znajomym blaszakowcom. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...