Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Ja wpisałem kod w sklepiku i w elementach do pobrania wyświetlił mi się dodatek, który nawet zaczął mi się pobierać, a gdy się pobrał, to nie da się go zainstalować. 

 

Może po prosti chodzi o to, że jeszcze nie doszedłem w fabule do odpowiedniego momentu, nie wiem. Dziwna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ludwes napisał:

Serio? Ja wpisałem kod w sklepiku i w elementach do pobrania wyświetlił mi się dodatek, który nawet zaczął mi się pobierać, a gdy się pobrał, to nie da się go zainstalować. 

 

Może po prosti chodzi o to, że jeszcze nie doszedłem w fabule do odpowiedniego momentu, nie wiem. Dziwna sprawa. 

Na 100% na plytce. Nawet sprawdzilem i na opakowaniu jest napisane ze wszytsko na dysku.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Otóż głupie pytanie...

Kupiłem HZD w promocji za 30zl, tutaj popełniłem błąd.

Chce zakupić wersję kompletną bo mogę mieć nówkę za 35zł, dzięki czemu taniej wyjdzie mi kupno na nowo całej gry niż samego dodatku który jest wart w PSN 67 zł.

Edycja Kompletna różni się od tej co mam wersja językową, mam tylko wgrane napisy i teraz pytanie, czy jak przeinstalujes grę to zostanie mi Save ? Czy będę musiał od nowa wszystko przechodzić ;/? Platyna już jest prawie, a nie widzi mi się gra od początku aby pograć w dodatek :D

Odnośnik do komentarza

Będzie działać jeżeli masz kompatybilne ze sobą wydania.

Cytat

 

Europe:

  • Standard Edition: CUSA01021 > Complete Edition: CUSA10211
  • Standard Edition: CUSA07319 > Complete Edition: CUSA10212
  • Standard Edition: CUSA07320 > Complete Edition: CUSA10213

 

https://www.guerrilla-games.com/play/horizon/faq

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka długich lat grałem wyłącznie w MMO i w końcu udało mi się z tego nałogu uwolnić. Od sześciu miesięcy nadrabiam zaległości i mam za sobą GoW 4, dwa Niohy itd.

Od dwóch dni sięgnąłem po Horizon: Zero Down i zbieram szczenę z podłogi.  Przecudowna grafika imo nawet lepsza niż w GoW 4.  Do tego rewelacyjne wygląd i płynność ruchów postaci. Bardzo przyjazna obsługa menu, craftingu itp, no i ciekawe misje.

Podsumowując już wiem że dla mnie ta pozycja mieści się w pierwszej trójce najlepszych gier na PS4. Serdecznie polecam tym którzy zaspali i jakimś cudem w to nie zagrali.

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Fajnie się ogląda takie materiały. Szkoda, że bardzo mało devów je udostępnia w okolicach premiery (czy tez przed). Z exów Sony to chyba tylko Uncharted 1-3 się doczekało większej ilości. Ninja Theory tez wrzucało spoko materiały z Hellblade przed premierą.

 

HZD miało mnie od pierwszego pokazu w 2015, gra wciągła mnie na maksa, więc tym bardziej jestem ciekaw co dwójka będzie miała do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...