Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Redmitsu napisał:

Update jeszcze nie działa albo nie umiem. Pobieram rozszerzenie dla posiadaczy ps4 z wersji ps plus po czym kiedy już pobrałem to każe mi włożyć płytkę ;) 

Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem Square Enix, gracze, którzy odebrali Final Fantasy VII Remake w ramach oferty PS Plus mogą już pobrać darmową aktualizację do wersji na PlayStation 5.

Oto jak skorzystać z bezpłatnej aktualizacji Final Fantasy VII Remake do wersji na PS5, jeśli odebraliśmy grę z PS Plus:

Przejdź do PlayStation Store na swojej konsoli PlayStation 5

Wyszukaj „Final Fantasy VII Remake”

Znajdź produkt Rozszerzenie FINAL FANTASY VII REMAKE dla posiadaczy wersji PS4

Przypisz produkt do swojego konta i pobierz aktualizację

Odnośnik do komentarza

Tak może być

 

 

 

UWAGA: Dla niektórych graczy opcja pobrania aktualizacji może być jeszcze niedostępna. Jeśli tak jest i w Waszym przypadku, poczekajcie kilka godzin i spróbujcie ponownie.
Do skorzystania z aktualizacji jest też wymagany aktywna subskrypcja PlayStation Plus. Co nie jest zaskoczeniem, bo bez niej i tak nie zagracie w grę odebraną w ramach oferty PlayStation.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ölschmitz napisał:

ja mam wersje z plusa w bibliotece, ale ta wersje ps5 pobieralem nową (z ikonka ps5 i plusa).

 

pytanko czy ktos juz weryfikowal czy dla tej opcji jest dostepny dodatek w tej promce. tzn widze, ze jest do kupienia (wczesniej chyba nie byl), ale wole miec pewnosc zanim wyje.bie 7 dyszek

 

Nie kupowałem go jeszcze, ale dla pewności mozesz przejsc do sklepu PS po dodatek bezpośrednio z samego FF7R PS5 (z menu głównego gry). To raczej musi działać jego zakup i uruchomienie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zamotałem się, mam wersje pudełkową PS4, zrobiłem upgrade jakiś czas temu do wersji PS5. Chce teraz zaaktualizować ta wersje z plusa do wersji PS5 żeby ominąć zabawę z płytami.

Ściągam ta wersje, po czym jak ja odpalam dostaje notyfikacji, ze mam wsadzić płytę:

cbe1fd912bf672639ada3c39b82c79fc.jpg


Tylko nie mówicie, ze trzeba ściągnąć najpierw ta wersje z plusa żeby z „jej poziomu” zrobić upgrade - ściągnąć ver PS5?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, elvis004 napisał:

Zamotałem się, mam wersje pudełkową PS4, zrobiłem upgrade jakiś czas temu do wersji PS5. Chce teraz zaaktualizować ta wersje z plusa do wersji PS5 żeby ominąć zabawę z płytami.

Ściągam ta wersje, po czym jak ja odpalam dostaje notyfikacji, ze mam wsadzić płytę:

cbe1fd912bf672639ada3c39b82c79fc.jpg


Tylko nie mówicie, ze trzeba ściągnąć najpierw ta wersje z plusa żeby z „jej poziomu” zrobić upgrade - ściągnąć ver PS5?emoji854.png

No ja mam ten sam problem. Tylko z jej poziomu tez się nie da. Jak odkryjesz sposób to daj znac ;) Ogólnie SE nie ogarnęło tego 

Odnośnik do komentarza

Ściągałem ver z PS+ ale w „niej” nie mam opcji upgradu do cyfrowej wersji na PS5. Jak wybieram to rozszerzenie co wrzucałem screena to ściąga mi ver na PS5 ale z logiem płyty BD, czyli tak jakby zaciągał mi aktualizacje/ver gry którą już kiedyś ulepszałem mając ver pudełkowa Czyli chcąc zagrać w ver. PS5 ale cyfrowa (bez płyty) nie mam już takiej opcji. Nawet gdybym chciał zapłacić za ver cyfrowa PS5 to nie mam takiej opcji bo mam komunikat ze już posiadam taka wersję xD brawo Sony i Squaresoft

Albo robię coś źle, nie wiem przeszukałem wszelakie opcje z poziomu ps store i tego menu przy kafelku z gra i nic więcej nie ma. Mam wybierz wersje a tam tylko to rozszerzenie z logiem płyty BD, ver ps4 i demo. Ściągam jeszcze raz ver na PS5 z logiem płyty BD mając już na dysku ver ps4 z plusa, może mając dwie versje cos zatrybi

Czy ktoś z Was Panowie zrobił upgrade ver płytowej ps4 do tej PS5, a teraz zrobił up. Dla ver z plusa i ma ver PS5 z plusa i nie musi przy tym wkładać płyty?

Odnośnik do komentarza

Mnie (na szczęście?) to nie spotkało, bo plyty się pozbyłem zanim pojawił się free upgrade do PS5, a dopiero potem pobrałem FF7 z PS+. Zatem pierwszy upgrade do wersji PS5 był na podstawie darmowej gry PS4 z Plusa.

 

Czy w tym kafelku z PSN widzicie też dwie opcje do wyboru? Ta druga pobiera mi wersję "bezpłytową" dla plusowiczow (zignorujcie jakosc i jasność, chwilowo jestem podpięty do monitorka xd). Pierwszej pobrać nawet nie mogę.

 

IMG_20211222_205829.thumb.jpg.c737100de36c01a4d99f3cd2e4bd1b82.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja już mam zaimportowalem save i wszystko cacy.
Tylko (pipi) kompletnie nie pamiętam jak się w to gra a mam zamiar hard robić xD.
Ale muza magia, scenki przerywnikowe łeb urywają, czuję że chcę w to grać.

Dla przykładu pobrałem ostatnio też horizon i tlou2 (upgrejd ps5)
I jakoś nie mam ochoty 2 raz ich ogrywać, a fajnalek jeszcze jak!

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Mnie (na szczęście?) to nie spotkało, bo plyty się pozbyłem zanim pojawił się free upgrade do PS5, a dopiero potem pobrałem FF7 z PS+. Zatem pierwszy upgrade do wersji PS5 był na podstawie darmowej gry PS4 z Plusa.
 
Czy w tym kafelku z PSN widzicie też dwie opcje do wyboru? Ta druga pobiera mi wersję "bezpłytową" dla plusowiczow (zignorujcie jakosc i jasność, chwilowo jestem podpięty do monitorka xd). Pierwszej pobrać nawet nie mogę.
 
IMG_20211222_205829.thumb.jpg.c737100de36c01a4d99f3cd2e4bd1b82.jpg

A gdzie kliknąć żeby mieć ten wybór: gra / gra ?

Ja jak klikam w te … to mam tylko te opcje:
4c453f0879ed77388c37290816081ed6.jpg

Chciałem napisać maila na supportem Sony ale tam widzę tylko można wysłać maila w przedziale czasowym xD

afcfb0c0c16af725e74e1f01d5b9b8c1.png
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No to Ci co zrobili update ver płytowej maja to z(pipi)ane. Ja tam ma zagrają w grę a potem odrazu info ze mam włożyć płytę po ściągnięciu tego rozszerzenia dla ver ps4. Wyglada to tak jakby pamięta ze mam tamta stare rozszerzenie dla płyty i takie jeszcze raz ściąga a nie to dla ver PS+. Napisze do supportu ale pewnie złapią się za głowę i każą mi resetować ruter xD

Odnośnik do komentarza

No tak to działa.
Ja ściągnąłem wersję ps5 byłem pewien ze sejv zadziała bo przerzucałem go kiedyś z ps4 na ps5 więc jest na konsoli.
No i się okazało że muszę ściągnąć wersję ps4 zaimportować sejv na konsolę i dopiero wtedy grać z wersji ps5.
Czyli 160gb pobrałem xD.
No ale net mam kozak to chwila poszło.
Trzeba przyznać że dużo lepsze mam transfery na ps5 niż na ps4.

Gra jest super ale po roku przerwy nie umiem w to grać, nie ma szans pocisnac hard bez znajomosci systemu...
Ale ta Tifa :O tęskniłem :ohboy:

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...