Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Mi się ściąga jakie 84gb. Szybki look przed Ratchetem. FF7R świetna gra, ale już kłuła w oczy na zwykłym PS4. Z przyjemnością przejdę ponownie.

Dobry okres na takie upgrady. TLOU2(60fps), FF7R, jeszcze by Death Stranding dali i lato zapełnione na przeczekanie do jesieni.


Zgadzam się. Zastanawiałem się, czy czasami nie zwęszą łatwego zarobku i era remasterow wejdzie w zupełnie nowy poziom. Cieszę się jednak, że tyle gier dostaje darmowe usprawnienia. Bo jednak skok na sześćdziesiąt klatek zawsze cieszy (komfort z rozgrywki). Przyznam szczerze, iż mój Final czekał kilka tygodni właśnie na to ulepszenie i gdyby nie kombo Retunal + (nadciągający) Raczet i Klank, już bym grał.

Nic to, niebawem zaczynam zabawę. FF VII z kultowego Szaraka szalenie miło wspominam. Temat śledzę w miarę na bieżąco i widzę, że forumek jest zadowolony z tego odświeżenia. :good2:Z drugiej strony ciekawe kiedy przedstawią nam koniec tej przygody. Przecież to może trwać lata.... :dunno:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Basior napisał:

Ale to trzeba przejść ostatni chapter jeszcze raz żeby zobaczyć czy po prostu dodatek?

 

Szczerze nie wiem bo unikam spoilerów, a grać będę dopiero popołudniu, ale z tego co widziałem to jest coś w stylu rozszerzonego zakończenia z podstawki (te filmiki CGI na końcu).


Po imporcie save z wersji PS4 od razu wpadła platynka w wersji na PS5 :) Miły akcent.
Wbijam od razu do DLC, a potem lece całość od nowa w nowych sztach. :banderas: God I love this game.

Edytowane przez smoo
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mo z muzyką dali czadu, trochę tu eksperymentują z innymi gatunkami muzycznymi, te piosenki lecące z gramofonów to sztosiwa nie z tej ziemi, ost podczas przemierzania podstaw Sectora 7 to :banderas: ,zdecydowanie mają tam talenty godne zastąpić mistrza Nobuo.

 

A Yuffie jest zayebista i tyle w temacie.

Edytowane przez smoo
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nowy opcjonalny boss tak mnie wyjasnil, ze jeszcze szukam zebow na podlodze. Bedzie zabawa z ubiciem go.

 

DLC na hardzie to tez nie bedzie spacer, szczegolnie ostatnia walka.

 

Nowe sceny po zakonczeniu ogladalem z bananem na twarzy, widac

 

Spoiler

Kalm, a w tle remix z jego motywu z OG. Tutaj rozpoczniemy part2

Jedynie ostatnie sceny z wiadomo kim budza u mnie niesmak, ale zobaczymy co z tym zrobia 

 

Spoiler

Zdaje sie ze przeniosl sie do rzeczywystosci, gdzie Aerith nie zyje lub do przyszlosci znanej z AC?

 

Cholera, dawac mi nowe info o part2!

 

 

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=4rQlyA5e1co&t=611s
 

Według Digital Foundry mamy do czynienie z jednym z najlepszych usprawnień pomiędzy generacjami. Ulepszono tekstury, znacząco skrócono czas ładowania danych. Tryb 4k + 30 k/s, oferuję betonowe trzydzieści klatek, a natywne 4k gra utrzymuje niemal cały czas. Przy trybie wydajności rozdzielczość jest obniżona do 1520p przy zachowaniu wszelakich efektów i detali, a animacja to złoto w najczystszej postaci i wyświetlana jest w glorius stałych 60 klatkach.


BFENZKy.png

MeBuMEw.png

:potter:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Sylvan Wielki napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=4rQlyA5e1co&t=611s
 

Według Digital Foundry mamy do czynienie z jednym z najlepszych usprawnień pomiędzy generacjami. Ulepszono tekstury, znacząco skrócono czas ładowania danych. Tryb 4k + 30 k/s, oferuję betonowe trzydzieści klatek, a natywne 4k gra utrzymuje niemal cały czas. Przy trybie wydajności rozdzielczość jest obniżona do 1520p przy zachowaniu wszelakich efektów i detali, a animacja to złoto w najczystszej postaci i wyświetlana jest w glorius stałych 60 klatkach.


BFENZKy.png

MeBuMEw.png

:potter:

 

Potwierdzam, gra wygląda obłędnie. Poprawiono wszystko począwszy od teł, przez rozmazane textury niektórych elementów otoczenia, a modele głównych postaci to jest kosmos. Widać pojedyńcze włókna wełny w sweterku Yuffie, a oczy przekazują tyle emocji i "życia", że kolana miękną. Gra wygląda dużo lepiej w scenach na silniku, niż te CGI z zakończenia. W jednej scenie jest zbliżenie na usta pewnej pani, gdzie widać pojedyńcze płatki brokatu ze szminki :obama:.
 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...