Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Faka napisał:

W ogóle na ile exowego czasu wykupili te kurwy sonowskie, że na PC już jest, a na Xboxa jeszcze nie? Wiem, że po tym DLC coś tam jeszcze sobie przedłużyli exa.

 

Ciekawe ile zapłacili by port na PC był niegrywalny, i ciekawe ile zapłacili by port na xboxa w 2026 również był niegrywalny.

 

Odnośnik do komentarza

Tak, PS5-only (w sensie bez PS4, nie wiem jak z PC) zatem liczę, ze po uzyskaniu jutro licencji na FF7R PS5 upgrade (jako posiadacz wersji PS4 z PS+) zakup DLC Yuffie także mi się uaktywni (z tym 25% rabatem).

 

Czytalem, ze ten dodatek daje tam kilka dobrych godzin questow, więc chyba sensowne w miarę fabularnie, czy zapchajdziura?

Odnośnik do komentarza

Czy już można pobrać ten darmowy upgrade? Jezu dlaczego na tym Sony zawsze musi być ze wszystkim problem, 17 wersji 1 gry, ściągnąłem wersję PS5, okazało się że ta była do płyty ps4, ściąg od nowa 120GB wersji PS4 z Plusa, ale nadal jak wchodzę w darmowe roszerzenie to pisze, że jest niedostępne. Muszę pobrać całość?

Odnośnik do komentarza

Na PS4 coś się juz rusza bo pod pozycją w PS Store "Rozszerzenie dla posiadaczy wersji PS4" zamiast "zawartość niedostępna" mam do wyboru dwie pozycje nazwane tak samo: "Gra". Pierwszą mozna tylko obserwowac, ale właśnie widzę, że drugą mozna dodac do biblioteki i pobiera ona FF7R vPS5 (dla abonentów PS+). To ta pierwsza opcja być może jest upgrejdem jak ktoś ma wersję płytową FF7 :dunno:

 

A Intermission (Yuffie DLC) tez stał się mozliwy do zakupu za 66.75 zl (z 89 zl). Wiem, ze mialo byc te 20 dolcow, ale i tak trochę dużawo za dodatek fabularny imho ;f

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez jestem psychofanem FF7, ktorego od czasu PSX kupilem z 6 razy w różnych wersjach i spędziłem z 500h, ale lekko jestem uczulony na współczesne DLC. Może ktoś chce kodzik sprzedać z wydania Intergrade :cebula:

 

ps

akurat tydzień temu bralem zdrapke 100 za dokładnie 80 xD Dales wszystkie argumenty, nie mam jak odeprzeć.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...