Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Jak macie ten sam problem co ja telefon do supportu rozwiązuje temat, oczywiście o niczym pojęcia nie maja i jeszcze info ze nie mam w historii transakcji versji z plusa xD ale jak mu podałem numer zamówienia z maila co się dostaje to się znalazła w historii zakupu ta ver.

O co biega, trzeba poprosić o zwrot tej transakcji za darmowy upgrade ver płytowej. Wycofanie tego upgradu ze swojego konta. Po tym pojawia się możliwość upgradu ver PS plus.

Support jest tragiczny, gość mnie przeprasza na końcu i mówi ze o problemie dowiedział się ode mnie, nie jego winie oczywiście, samo rozwiązanie podałem mu sam bo sam wyczytałem je na tt. Powiedział, ze przekaże koleżankom i kolegom na lini wsparcia xD

Ktos dał dupy w dziale PS Store, kod produktu upgradu ver płytowej jest taki sam dla upgradu ver PS plus i tutaj pojawia się problem jak ktoś zrobił upgrade ver płytowej.

Wiec teraz pewnie chcąc zrobić kiedyś upgrade wersji płytowej trzeba pamiętać żeby wycofać na suporcie “zakup” ver up. PS plus xD Brawo Sony xD

Gdyby ktoś chciał dzwonić: 223978924

Wybierajcie 1 wsparcie PS5 -> 1 wsparcie techniczne konsoli, pod 2 wsparciem aktualizacji, gier itp maja wy(pipi)ane już przed świetami i nie odbierają

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Robił ktoś harda?
Jakieś rady?
Grę przeszedłem na normalu na premiere.
Teraz chciałbym przejść hard i dobić brakujące trophy.
Zacząłem czytać trochę w necie o preparations do hard i jest masa sprzecznych informacji.
Jedni piszą że zanim odpalisz hard to wbij 50 lev wymaxuj materię itd.
Inni piszą że można bez tego przejść.

Może ktoś napisać jak jest naprawdę?
Nie chce mi się grindowac za bardzo ale z 2 str pamiętam że 2 połowa gry to i na normal dawała w kość.
No i na hard nie można używać itemow co sprawia że trzeba bardzo rozsądnie zarządzac mp.

Nie chciałbym takiej sytuacji że odbije się od ściany bo za mało hp/mp za niski lev.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Sciągnałem wersje na ps4 (miałem zwykła nie z plusa). Nastepnie zrobiłem upgrade do ps5 - pojawił się kafelek z logiem ps5 i teraz 2 pytania pls:

 

-  usunąłem kafelek z logiem ps4, nie ma to znaczenia?

 

- zrobiłem transfer sejwa z ps4 do chmury ale nie mogę w grze pobrać sejwa jak daje download save data, jest tylko komunikat o tym że tu go pobiore ale jak daje "confirm" to wraca do głównego menu

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Robił ktoś harda?
Jakieś rady?
Grę przeszedłem na normalu na premiere.
Teraz chciałbym przejść hard i dobić brakujące trophy.
Zacząłem czytać trochę w necie o preparations do hard i jest masa sprzecznych informacji.
Jedni piszą że zanim odpalisz hard to wbij 50 lev wymaxuj materię itd.
Inni piszą że można bez tego przejść.

Może ktoś napisać jak jest naprawdę?
Nie chce mi się grindowac za bardzo ale z 2 str pamiętam że 2 połowa gry to i na normal dawała w kość.
No i na hard nie można używać itemow co sprawia że trzeba bardzo rozsądnie zarządzac mp.

Nie chciałbym takiej sytuacji że odbije się od ściany bo za mało hp/mp za niski lev.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka


 

Raczej się nie obejdzie bez podlevelowania. Przynajmniej kluczowe materie typu elemental, hp i mp up, magic+ itd. Generalnie zasada na hard to oszczędzać mp jak tylko się da, leczyć się najlepiej limitami i żółta materią. Nie jest jakoś szczególnie trudno, jak się zatniesz to zawsze mozna przełączyć chapter select i przykoxić w symulatorze.

Odnośnik do komentarza

No spoko już mam 50 lev i sporo materii na max czy tam 3/4 levelu więc jest ok.
Teraz się bawię na arenie vr w 17 chapterze.
Najgorzej że mam 7/9 strojów i kompletnie nie pamiętam których mi brakuję.
Tzn wiem że po 1 Tifa i Aerith ale które?
Eh a to się wiąże że żmudnym przechodzeniem kilku chapterow .

Ale co by nie mówić to gierka mocarna.
Za każdym razem muza wrzuca ciary, no i te przerywniki ten dubb!
Cała otoczka jest tip top.
Ja już chcę part2.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, smoo said:

Raczej się nie obejdzie bez podlevelowania. Przynajmniej kluczowe materie typu elemental, hp i mp up, magic+ itd. Generalnie zasada na hard to oszczędzać mp jak tylko się da, leczyć się najlepiej limitami i żółta materią. Nie jest jakoś szczególnie trudno, jak się zatniesz to zawsze mozna przełączyć chapter select i przykoxić w symulatorze.

 

kluczem jest götterdämmerung żeby zaczynać każdą walkę z limit break żeby nie tracić mp na byle co

Odnośnik do komentarza

Póki co radzę sobie bez tego op itemka i jest latwiutko.

Właśnie padł airbuster(za 2 razem), teraz chwila wytchnienia w kościółku z Aerith.
Przepiękna gierka, cisnę jak po(pipi)any, jakbym 1 raz gral w tego ff7r.
Dla mnie nadal ma tą magię, a grając na hard 2 raz, mając za sobą coloseum arenę vr gdzie walczyłem wszystkimi postaciami rozkminialem skille itd to śmiem powiedzieć że to najlepszy system walki jaki w jrpg powstał.
No i teraz dzięki 60fps gra działa przepięknie.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

jak nie zadziała to:

- ściągnij wersję z plusa ps4

- dopiero potem ściągnie raz jeszcze pełniaka ale już na ps5. Zasadniczo po tej operacji ja miałem dwie gry - dwa kafelki obok siebie.  

- zanim usuniesz wersję z ps4 zrób upload sejwa z poziomu gry o ile chcesz to robić

- ściągnij sejwa w wersji ps5

- usuń wersję ps4

- Koniec pierdolenia się z tym.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...