Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jednych z tych, dla ktorych final jest gra zycia. Nic nie przebilo do dzisiaj nostalgii finala.

 

Mysle sobie: eh, kupie 1 w zyciu super-special-edition. Patrze na to co jest w tej edycji: cloud na motorze. Mysle sobie, okay, niech bedzie, czemu nie.

Patrze cene: 300 euro. Dafuq? :D Toc ta figurka nie jest warta ~220euro, do q.rwy nedzy. Panowie w SE jaraja konkretny stuff.

Odnośnik do komentarza

Pochowajcie już tę markę i zakopcie Square

 

Podział na epizody xD z czego ostatni wyjdzie pewnie w 2035, albo w ogóle. Każdy epizod w cenie pełnowartościowej gierki? Tandetna kolekcjonerka w cenie konsoli xD A gameplay imo wcale doopy nie urywa. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sam dopakowany Midgar to najwyraźniej 2 dyski BR, pewnie ok 90 GB danych. FFVII nie da się przenieść - w takiej formie jaką znamy - w obecne warunki. To co robi Square to monumentalne przedsięwzięcie. Ja to szanuję. Stara gra nie znika nagle, nadal jest klasykiem.

Obecnie to moja najbardziej oczekiwana gra, nawet jeśli skończy się jako 20 godzina podróż od reaktora po autostradę wyprowadzającą nas z Midgaru.  

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie FF7 to byl pierwszy kontakt z jrpg i jedna z pierwszych gier na PS1. Gralem w to jeszcze jako gowniak ze slownikiem w reku, uczac sie angielskiego w locie.

 

Pamietam, jak wychodzac z Midgar na mape swiata (mysle po jakichs 10 godzinach gry minimum) zaliczylem prawdziwy szok i opad szczeki, gdy dotarlo do mnie ze tam jeszcze jest caly swiat a do tej pory zwiedzilem zaledwie jedno miasto myslac, ze to juz koniec.

 

I ten cudowny motyw muzyczny na mapie swiata jeszcze spotegowal te uczucia.

 

Kocham ta gre :rayos::banderas:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Też uważam że jak  w przypadku re2 remake podejscie pod tytułem : robimy grę z szacunkiem do pierwowzoru, ale w taki sposob by  fani bawili się jakby grali  w to pierwszy raz, to najwspanialsze co moga zrobić.

 

Będą znane postacie, miejsca, elementu systemu, ale cała reszta dopakowana.

 

Jeżeli dostanę midgar i okolice ze story na 20-30 godzin, to jestem za, i też sądze ze bedzie podział na kontynenty, na pewno bedzie mozna z midgaru wyjsc na planszę. Tylko zeby nie było akcji typu kolejna gra za 3 lata.

 

Wszystko pokazane dotąd jest wspaniałe, bałem sie o system walki, ale mozliwosc rozgrywania pojedynków turowo  z pauzą, to cos pieknego, pewnie spowoduje to ze płynnie przejdziemy do trybu szybkiego.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie w sumie trochę zastanawia tytuł. Skoro planują kilka części, to chyba każda powinna mieć jakiś podtytuł albo chociaż "Part 1", "Part 2" czy coś takiego. Tutaj jest tylko Final Fantasy VII Remake. Co z kolejnymi częściami? Final Fantasy VII Remake 2? Final Fantasy VII The Followup to the Previous Remake? Swoją drogą, dzień przed zapowiedzią przyśniło mi się, że gra będzie podzielona na 3 części, a pierwsza będzie miała podtytuł Downfall =]

Odnośnik do komentarza

Ale ta walka z pierwszym bossem świetnie oddaje jak dużo pracy w to wkladaja. Walka efektowna i wypełniona detalami jak w samograju na 10 godzin, skubany skacze po ścianach, rozpieprza otoczenie, wraz z przebiegiem walki stopniowo niszczeje, jak wszystko dookoła staje w plomieniach, do tego ciągłe dialogi między bohaterami, delikatne wykorzystywanie otoczenia. No widać napracowanko, a to tylko pierwszy boss. Jak wjadą weapony czy jenova na next genach to ja nie wiem, na samą mysl dostaje spazmów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...