Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co ograsz to część gry ,która skończy się na Midgar.

Ja serio nie wiem jak ludzie mogę przechodzić do tego na porządku dziennym,że to spoko i w ogóle. SE może się zesrać zanim wyjdą wszystkie "epizody", a fakt,że twórcy sami nie wiedzą ile będzie części nie napawa optymizmem.Trochę słabo brać 1 część w ciemno nie wiedząc kiedy wyjdzie choćby part2. Może to być najlepszy remake na świecie, ale fakt,że ne wiem ani kiedy ani na jakiej konsoli zagram w pozostałe części nie zachęca. Czekać 10 lat na finisz ? Nie dzięki.

Edytowane przez Ader
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Będą wciągające questy jak w FFXV.

No nie wiem,a jednak lubię grać w gry,gdzie historia się zamyka.Nie ma dla mnie znaczenia czy "gra" będzie dobra czy nie bo to jest tylko skrawek tego świata.Dla mnie gra zaczynała się kiedy można było eksplorować mapę,latanie po ulicach midgar,jak wielkie by one nie były, mnie nie jara.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie mam nadzieje, ze wyciagneli jakies wnioski z tych gownianych fetch questow z 15.

 

Historie i tak znasz. Kazda gra praktycznie, ktora teraz wychodzi jest nastawiona na kontynuacje. Nie pamietam, kiedy ostatnio gralem w cos co ma prawdziwe zakonczenie, a nie jakis cliff-hanger. Nawet Sekiro, ktoremu chyba najblizej do kompletnej historii z gierek z tego roku zostawia miejsce na kontynuacje.

 

To jest skrawek tego swiata, ale moze rozbuduja Midgar na tyle ze bedziesz mial open world w nim. Jezeli nie jeste w stanie tego przezyc bo najlepsze bylo po wyjsciu z miasta, to po prostu olej te gre i poczekaj na epizod 2.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, estel napisał:

Nie pamietam, kiedy ostatnio gralem w cos co ma prawdziwe zakonczenie, a nie jakis cliff-hanger.

Xeno 2 tylko mi na myśl przychodzi.

 

Co do VII jestem negatywnie nastawiony, sądzę że bez problemu byliby w stanie sieknąć cały tytuł, tylko kwadratowi zrobili się tak pazerni że przeginają pałę.

 

Ogra się jak wydadzą całość pod koniec żywota ps5.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Strife napisał:

Co do VII jestem negatywnie nastawiony, sądzę że bez problemu byliby w stanie sieknąć cały tytuł

 

Ale po co robić 1:1 remake jak można powiększyć cala grę? mi się podoba pomysł ze Midgar to 20-30+ godzin grania, bo miasto bardzo fajnie mi się podobało za swego czasu a zobaczyliśmy tylko 2-3 sektory

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wygląda tak sobie.Nic specjalnego.

 

Łyknę na letniej wyprzedaży steama w 2035 jak wyjdzie ostatni epizod. Jeśli w ogóle wyjdzie;]

 

Nie rozumiem kwadratowych. Robię remejk i dzielą go na części, bo? Kaska przyda się już teraz a im nie chce się robić całej gry? Dlatego dostaniemy "20 godzinne demko, ale spoko, bo 20 godzin to i tak sporoooooo". Na pewno nie dla gry RPG. Chyba, że znowu planują kupsztala pokroju FF15. Skończyłem to na pałę w 10 godzin, aby tylko zobaczyć napisy końcowe i więcej do tego nie wracałem.

 

 

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Ludzie którzy grali na GC bardzo chwalą to demko, jedna z opinii.

 

I played this on the industry day at Gamescom between a few meetings, thoughts are below:

- Game was super fluid and allowed you to queue actions based on how many command points you had.
- Animations and cinematics were top notch stuff!
- Combat felt really responsive and there was little delay (unless queuing attacks)
- Switching characters was seamless and really well done
- The music was amazing and really got me into the battle, hyped to see what else they do with the ost.
- Generally I've not been a fan of FF's battle systems since they've gone real-time, but I enjoyed this waaaaaay more than I thought I would.

 

Brzmi obiecująco, mam nadzieje, że plotki o demku które ma trafic na PSS się potwierdzą, ale zapewne będzie to tuz przed premierą.

 

Przejście z cutscenek do gameplayu płynne, loadingi też podobno poukrywane, ładnie Square :)

UMWNDPd.gif

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2019 o 13:25, gekon napisał:

Wygląda tak sobie.Nic specjalnego.

 

Łyknę na letniej wyprzedaży steama w 2035 jak wyjdzie ostatni epizod. Jeśli w ogóle wyjdzie;]

 

Nie rozumiem kwadratowych. Robię remejk i dzielą go na części, bo? Kaska przyda się już teraz a im nie chce się robić całej gry? Dlatego dostaniemy "20 godzinne demko, ale spoko, bo 20 godzin to i tak sporoooooo". Na pewno nie dla gry RPG. Chyba, że znowu planują kupsztala pokroju FF15. Skończyłem to na pałę w 10 godzin, aby tylko zobaczyć napisy końcowe i więcej do tego nie wracałem.

 

 

Hej, serio nie czaję hejtu. Minusiki mam w jaju, ale dziwi mnie to podejście, że to łykacie i dajecie się robić od tyłu. Kocham FF7, FF8, FF9 i FF10 a też lubię FF6 i FF12.

 

Potem Square-Enix obiecuje FF15 i robi go naście lat. Wychodzi z tego niegrywalne jajco, które jest brzydkie po 15 minutach demka, z dziwnym systemem, bez fabuły (chyba, że czytacie komiksy i inne wyjaśnienia). Później S-E zapowiada remejk FF7, który miał być jedną super grą, a teraz daje epizody po 20 godzin za pełną cenę, które nawet nie wiesz, że wyjdą. I jeszcze gram na PC, a ty na PS4, co wiesz, że i tak musisz kupić kolejną konsolę, żeby zagrać w resztę...

 

Jak cię to jara i to kupujesz to potem Square-Enix tworzy więcej takich goooowien. Lubisz to? Bo ja te FF7 już i tak kupiłem kilka razy:) Mam oryginał na PSX na półce.

 

No i daj sobie milion musików, ale wyjaśnij, gdzie nie mam racji. Hejtuję Square-Enix a nie FF7. Co w tym fajnego, że musisz czekać 10 lat na remejk gierki sprzed prawie 25 lat? I jeszcze płacisz za części cenę pełnoprawnej gry? Czego nie rozumiem? 


 

 

Edytowane przez gekon
  • Plusik 2
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

po pierwsze, gra ma byc rozmiarow pelnoprawnego finala wg tego co mowi SE, wiec te 20h to nie wiem skad wyciagnales

po drugie ludzie maja doysc miauczenia na temat tego, ze gra jest wydawana w odcinkach, to nie jest remake 1:1, tylko rozbudowanie tej historii i świata wzdłuż i wszerz, więc całościowo zawartości będzie o wiele, wiele więcej niż w oryginale, stąd podział na odcinki

 

no i nikt tu nie zaplaci ceny pelnoprawnej gry za czesc, bo to bedzie pelnoprawna gra sama w sobie,  a że zostanie stworzona na na bazie fragmentu oryginału, to co z tego? proponuje nie oceniac rimejku przez pryzmat oryginalu, tylko jako samodzielną produkcje
 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Dahaka napisał:

po pierwsze, gra ma byc rozmiarow pelnoprawnego finala wg tego co mowi SE

Musi być, inaczej ludzie tego nie kupią. 

 

Gram teraz akurat w wersje PS4, grę znam od podszewki i wyszedłem z Midgaru w jakieś trzy i pół godziny korzystając z opcji przyspieszenia prędkości x3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...