Skocz do zawartości

Rozi

Mafia III

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie łyżką miodu w beczce gorzkiego grindu jest fakt, że nie trzeba wykonywac wszystkich aktywności, tylko te, które najlepiej nam pasują. Zabijanie żołnierzy mafii i niszczenie "majątku" sprawdza się najlepiej, bo zawsze po drodze można też zebrać sporo pieniędzy, które doliczają się do wymaganej puli strat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś dwie misje wystarczyły mi, żeby już dobrać się do bossa danego interesu, a łącznie z nią 15k wpadło do mojej kieszeni. Szkoda, że tą kasę dopiero w dlc na odbudowę baru można wydawać, bo kamizelki, apteczki i ammo się w sumie zbiera, więc tylko bronie i ulepszenia zostają. A i tak sporo grosza zostaje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wzięło mnie dzisiaj na zrobienie wyścigów. Kuwa, tak chamskiego skakania poziomem AI to nigdy nie widziałem.

Oponenci jadą tak jak ty- zaliczysz latarnię i masz z 5 sekund straty do rekordu toru? Spoko, poczekają na ciebie. Masz perfect run i poprawiasz rekord o 4  sekundy? Oni są tuż za tobą.

W ostatnim wyścigu na początku zepchnąłem typa na barierę, a że fizyka i grawitacja dostały razem szału, typ wystrzelił jak z procy gdzieś w bagna. I tak mnie potem dogonił. Drugi zaś na hopce tak się wybił, ze wpakował się na poziomy słup sygnalizacji i tak sobie zawisł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No handicap w wyścigach to jakaś beka, a najgorsze jest to, że większość z tras jest rozwleczona, jedziesz parę minut, zyebałeś, restart xd. Mimo wszystko zaliczyłem prawie wszystkie, w sumie nie wiem, po co. A system spychania to więcej szkody niż pożytku daje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No i skończone. Grało się przyjemnie ale grze zabrakło dopracowania i wykończenia. Nawet jakbym wtedy za te 4 dyszki kupił, to bym nie żałował. W sumie wszystkie wady i zalety już tu wcześniej wymieniłem. 

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi