Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

No, Claire B skończone.

 

Musze przyznać że mimo że było znacznie prościej, to g3, g4 i g5 musiałem powtarzać odpowiednio raz, raz, 3 razy z  powodu wyczerpania amunicji. Ciekawe czy g5 był  skryptowany czy poważnie miałem fuksa ze zostałą mi amunicja.

Fajne zakończenie, niesamowita gra, ale robie sobie odpoczynek, Hunka mam  w du,pie, jak zobaczyłem znowu te mroczne kanały to scierpłem, musze włączyć coś pozytywnego, moze spidera.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, devilbot napisał:

Pecetowcy znaleźli w plikach Redfielda: 

 

9t8HMvV.jpg

 

6MdrFDI.jpg

 

PFfK8Hh.jpg

 

nbexfPT.jpg

 

 

Design Redfielda z REVII imo dyskusyjny.

 

 


Ale nadal lepszy niż Pudzian z RE5...
Przynajmniej wygląda jak człowiek :)
Tak swoją drogą to ten strój... No ubiłem dokładnie tak ubranego zombiaka w korytarzu laboratorium :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, milan napisał:

No, Claire B skończone.

 

Ciekawe czy g5 był  skryptowany czy poważnie miałem fuksa ze zostałą mi amunicja.

 

 

Wystarczy strzelać w niego dopiero jak pojawi się oko, wcześniej to strata ammo, bo i tak nie wyrządza się mu żadnych obrażeń. 

 

3 godziny temu, milan napisał:

A, trochę jednak słabo że wycieli z gry walkę z tym co wyrosło  z potworka który wyskoczył  z Ironsa, cały czas liczyłem jednak że go spotkamy na jakimś pomoście ;]

No i szkoda że nie rozwinęli Bena, krótki wystep ale spoko.

 

Nie wycięli, tylko zmodyfikowali. Przyjrzyj się tym brzydalom w ściekach ;)

 

Odnośnik do komentarza

Capcom robi to dobrze - a pomyśleć, że 5-6 lat temu byli gunwo firmą, co to z grami zrobili, a teraz? Panowie odrobili pracę domową. A jeszcze na jesień wyląduje DLC do Moonhun (nie wiem czy darmowe). Ale będzie tyle grania w tego RE2. 

 

Za dwa lata chcę widzieć RE3 Nemesis już na nowych konsolach :ohboy:

Odnośnik do komentarza

1.Ile czasu zajmuje wam przejście gry dwoma postaciami. Nie liczę tu żadnych speedrun’ow, tylko zwyczajne przechodzenie gry, z lizaniem ścian, czytaniem pamiętników itd. 2. Czy gra na poziomie Normal jest dość wymagająca? Nie chce sie męczyć na Hard, ale tez nie chce relaksacyjnego shootera ala RE IV. Jaki poziom trudności zapewni mi klasycznego Re2?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, walek napisał:

1.Ile czasu zajmuje wam przejście gry dwoma postaciami. Nie liczę tu żadnych speedrun’ow, tylko zwyczajne przechodzenie gry, z lizaniem ścian, czytaniem pamiętników itd.

U mnie pierwsze podejście niecałe 8 godzin, drugie 5,5h przy 2nd Run, teraz myślę że w 3:30 trzecie podejście powinno pęknąć.

5 minut temu, walek napisał:

2. Czy gra na poziomie Normal jest dość wymagająca? Nie chce sie męczyć na Hard, ale tez nie chce relaksacyjnego shootera ala RE IV. Jaki poziom trudności zapewni mi klasycznego Re2?

Spróbuj przejść posterunek na normalu - jeśli uznasz, że jest za łatwo to zmieniaj na hardcore, ale tam to już jest hardcore. Jeden gryz zgniłka i masz danger.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, da$io napisał:

Dawno temu w RE2 fajno się grało, tak bez ciśnienia, sam fun.

Tu idzie zawału dostać.  A to łazęga za rogiem, a to wchodzisz na korytarz zziajany a tam dwa lickery. Nie opłaca się strzelać, trzeba uciekać.Nie na moje nerwy to, dżizas. 

 

Przez to ciągłe napięcie muszę sobie dawkować grę :/

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, walek napisał:

1.Ile czasu zajmuje wam przejście gry dwoma postaciami. Nie liczę tu żadnych speedrun’ow, tylko zwyczajne przechodzenie gry, z lizaniem ścian, czytaniem pamiętników itd. 2. Czy gra na poziomie Normal jest dość wymagająca? Nie chce sie męczyć na Hard, ale tez nie chce relaksacyjnego shootera ala RE IV. Jaki poziom trudności zapewni mi klasycznego Re2?

1. Na normalu zajęło mi 6:40 Claire A i około 5H Leonem B z zebranymi wszystkimi partsami do broni.

2. Jest wymagająca dość wymagająca na normalu w porównaniu z innymi grami. Teraz gram Hardcore i jestem w kanałach i naprawdę szacunek dla tych co zrobili Hardcore za pierwszym razem. Gra mi się fajnie na Hardcore bo znam już trochę grę i cieszę się, że pierwsze przejście zrobiłem na normalu i tak też polecam grać.

 

Skąd ta miłość do Dino Crisis na różnych forach jak i tutaj? Ta gra chyba była średnia? Grałem na PSXie ale mnie nie wciągnęła.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...