Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, mcp napisał:

k, czyli sam digital bez game passa jest bezwartościowy. trochę lipa, że oddzielny abonament za game pass i jeszcze dodatkowo trzeba możliwość grania online opłacić.

Jaki oddzielny abonament? Z konsolą dostaniesz miesiąc Golda, wklepujesz i robisz to: https://lowcygier.pl/polecane/8-miesiecy-xbox-game-pass-ultimate-xone-pc-gold-za-1843-zl-dla-nowych-klientow/. Dodatkowo do 31.12 jest promocja, 3 miesiące Ultimate Game Pass za 4 zł. Co chwila są promocje na to w sumie, ja dzięki nim nabiłem sobie do października przyszłego roku (zwykły Game Pass na 3 miechy konwertuje Ci się do 2 miechów Ultimate), a na forum są wariaci, co na dwa lata przycebulili. Bierz konsolę i nawet się nie zastanawiaj.

Odnośnik do komentarza

Czy obecna promocja na 3 miesiące passa jest taka sama jak pol roku temu czyli że jeśli miałem Golda na pół roku to ten pass przedłużal się do pół roku? 

 

A jeśli tak to czy zadziała cebulasty myk pt. "nie mam obecnie Golda więc kupię na rok kartę z Goldem po czym biorę promocje passa za 4zl i mam passa do końca Golda czyli na rok"? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, friedrich napisał:

A jeśli tak to czy zadziała cebulasty myk pt. "nie mam obecnie Golda więc kupię na rok kartę z Goldem po czym biorę promocje passa za 4zl i mam passa do końca Golda czyli na rok"? 

Tak, zadziała.

Odnośnik do komentarza

O kurde ze wszystkich gier na świecie tej spodziewałbym się najmniej :obama: Czyli świateczne wyprzedaże na poziomie 50zł za nówkę to było przygotowanie pod game passa, grubiej się nie da chyba. Też chyba przejdę 5 raz, do tej pory 2x na ps3, 2x na PC no to pora na xboxa, na nowym TV jeszcze nie grałem :) Dla R* ruch genialny, pewnie duża część graczy grając pierwszy raz wejdzie w online, stwierdzi łoooo ale fajne auta, bronie, biznesy, nie mam kasy eee no jeden mały shark card i koniec...

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...