Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Jakimś dziwnym softem to mierzyli, momentami na PS5 pokazuje 0 fps w trakcie cutscenki. Na poprzedniej stronie (chyba, bo szybko te strony idą :kaz:) był też test fpsów wszystkich platform, na xboxie one i zwyklym ps4 potrafi spaść poniżej 20 klatek w jakieś walce z dużą ilością efektów, na pro też gubi klatki ale mniej.

Odnośnik do komentarza

Miałem nosa żeby nie brać i nie zgadzam się z niektórymi przedmówcami, że klatki nie są ważne. Wersje na bazowe konsole odbierają smak życia od samego patrzenia na nie, a co dopiero jak mówimy o tytule takiego kalibru. Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Myślę, że gdyby gra byłą robiona pod podstawowe konsole na przy założeniu, że ma być 1080p/30 (PS4) i 900p/30 (XOS) to ta gra wyglądałaby znacznie ubożej. Z resztą gry CDPR zawsze sprzedawały się świetnie na PC-tach, więc nie dziwi mnie, że tę wersję najbardziej dopieścili.

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, qraq_pk said:

Oczywiście że są. Podstawowe ps4 i xboxy to ogromna większość użytkowników. Osobiście mnie nie obchodzą wymówki redow. Podstawowe wersję to powinien być priorytet. Potem se mozna dłubać wodotryski dla mocniejszych wersji.

 

Priorytet, ok ale co ty chcesz wyczarować na konsolach które już na start w 2014 daleko miały do technologi z wysokiej polki na PC?

 

PS4 jak wyszło to miało moc podobna do GTX 660  :kaz:

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MatekDM napisał:

Na podstawowym Xbox One to jest średnio 15-19 klatek, ta gra jest absolutnie niegrywalna na tej wersji konsoli, współczuje każdemu kto kiedykolwiek ją na tym sprzęcie odpali. Mam nadzieję, że nie ma aż takich wariatów. 

Oczywiście, że są. Kumplowi właśnie kurier podrzucił gierkę :D

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
21 minut temu, Faka napisał:

Redzi dowieźli i są tuzami develeropów wśród ND, Rockstar - no, święta trójca gamedevu, jeśli chodzi o gierki, bo o technikalia to na razie leżą na podłodze, ale to z czasem się naprawi wszystko.

Tuzi dewelopingu, ale technicznie gra leży, weź przestań wąchać ten klej w końcu.

Odnośnik do komentarza
 
Priorytet, ok ale co ty chcesz wyczarować na konsolach które już na start w 2014 daleko miały do technologi z wysokiej polki na PC?
Rdr2/horizon/tlou2 pokazują że grafa może być dobra i płynna. Tak. Mam prawo spodziewać się że jedna z największych premier tej generacji będzie wyglądać co najmniej ok i chodzić płynnie
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Chyba święta trójca fuszerki z Bethesdą i Ubisoftem. Nie pamiętam czy kiedykolwiek grałem w tak spierdoloną technicznie grę. Wczoraj z 5 razy się musiałem ratować auto save, bo a to się ui wysypało i pasek życia zniknął na amen, a to zostawał na stałe kursor z trybu analizy, a to npc questowy zniknął. No zrobili tą grę jak u obcego.

  • Plusik 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, qraq_pk napisał:
5 minut temu, Labtec napisał:
 Priorytet, ok ale co ty chcesz wyczarować na konsolach które już na start w 2014 daleko miały do technologi z wysokiej polki na PC?

Rdr2/horizon/tlou2 pokazują że grafa może być dobra i płynna. Tak. Mam prawo spodziewać się że jedna z największych premier tej generacji będzie wyglądać co najmniej ok i chodzić płynnie

 

Trochę bez porównania - RDR2 składa się głównie z otwartych terenów, Horizon i TLOU2 to gry z otwartym światem no i tłok w Horizonie to nie jest tętniące życiem NIghtcity.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patrząc prez pryzmat tego, że nie ma od razu nextgenowych wersji PS5/XSX, to kaszana po całości, bo gra robiona niby na pastgeny, a działająca jak szit. Gdyby jeszcze dostała od razu wersje nextgenowe, tak żeby nie odbiegać od PC, to pół bidy. A tak to partactwo niesamowite. Gra się sprzedaje i z jednej strony dobrze, bo człowiek im tego życzył, no ale do uja pana. Robiąc grę pod taką bazę graczy ( ps4, xone ) to gra miała obowiązek chodzić i działać jak należy. W szczególności, że tyle razy premierę przekładali. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MichAelis napisał:

Gra ktos na x series x? Jak wyglada instalacja? Wrzuca plyty czy wszystko sciaga :(

Ja wczoraj włączyłem sobie preload z apki na androidzie, pobrało 60gb, dzisiaj przyszlo pudełko, włożyłem płytkę i gra się odpalila, jak za starych dobrych czasów, wkładasz płytę i grasz. Świetna funkcja.

Odnośnik do komentarza

A nie mówiłem że nie ma co ufać rcenzjom tylko forumkowi? Teraz sobie spokojnie poczekam aż z wersji PS5/XsX zrobią grywalną, ładną i bardziej dopracowaną gre. Mam nadzieje że też się pojawia ludzie na chodnikach i auta na ulicach bo to co widziałem to jakieś postapo Night City - puste w cholere. 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

@LiŚciu Zastanawia mnie czemu nie warto słuchać rezencji. 

3 minuty temu, qraq_pk napisał:
8 minut temu, Paolo de Vesir napisał:
 
Trochę bez porównania - RDR2 składa się głównie z otwartych terenów, Horizon i TLOU2 to gry z otwartym światem no i tłok w Horizonie to nie jest tętniące życiem NIghtcity.

No to watchdogs 2 i legion są oba w miastach. Trzymają te 30 klatek?

 

Trzymają trzymają, pytanie czy to są tak zaawansowane gry? Z resztą, nawet jak nie są, to CDPR prędzej czy później dostarczy patcha żeby te gry trzymały chociaż te 25 klatek. Chociaż przy rozdzielczości na XOS sufit ma na 720p nie widzę najmniejszego powodu dlaczego miałbym wybierać tę wersję. Koszmar.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

@LiŚciu Zastanawia mnie czemu nie warto słuchać rezencji. 

Czytałeś np GameSpot? Bo jeśli nie to tam masz odpowiedz. Recenzja laski która opinie o grze opiera na własnych przekonaniach. 

 

Inne recenzje mówią o małej ilości błędów a tutaj od kilku stron e-koledzy piszą o bugfescie który odbiera całkowicie przyjemność z gry. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.