Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

CDP popełnił jeden zasadniczy błąd-multiplatformowość przy takim projekcie to strzał w kolano.Przecenili swoje możliwości , a czas pandemii roboty im pewnie nie ułatwił.

 

Rockstar podszedl do tematu odwrotnie i zauważcie ile czasu minęło za nim RDR2 pojawiło się na pecety ( przy czym optymalizacja i zarżnięcie konfiguracji przy premierze PC również Rockstara nie ominęło ).

 

CDP-owi nigdy nie było łatwo w konsole,zamiast się skupić na pecetach a wersję na ps5 i iksa po prostu wydać po pół roku/roku /to zaryzykowali i poszli po całości ( szkoda że zrezygnowali z N switcha).

 

Sam gram na PS4PRO i o ile niektórzy przesadzają z dramatyzmem w postach ( za dużo znajdziek? Za wiele misji ? Za wiele znaczników ?Cholera to RPG w otwartym świecie ,to tak ma wyglądać ) o tyle oprawa wizualna ,optymalizacja leżą i dlugo się nie podniosą. Niektóre tekstury wyglądają jak z leciwego Dragon Age inkwizycja ( tak mi się skojarzyło ) doczytywanie ,brak tłumów ,samochodów,zwalony HDR , nieczytelne menu ,mala czcionka ,cholernie psuje immersję i wczutke w historie .

 

Liczę,że CDP dniosie się do konsol i albo zapewni, że łatki naprawią i poprawią przyjemność z gry albo niech powiedzą  od razu, że pewnych rzeczy nie przeskoczą i lepiej nie będzie.Na dzień dzisiejszy ,tych 6 lat produkcji na konsolach kompletnie nie widać i jak to było napisane wyżej - konsolowcy zostali oszukani,CDP nawet przez moment się nie zająknął o tym ,że konsole nie uciągną tego co tworzą i podejrzewam jedno - łatki glicze poprawia ale produkcji na stare sprzętu nie zbawią. 

 

Pozostaje albo czekać i kupić PS5 albo zainwestować w Stadie ( pytanie do was -korzysta ktoś,gra,testował?)

 

Edytowane przez Emdoha
Odnośnik do komentarza

Ładnie pojechani są tu niektórzy użytkownicy...

Typ daje wrażenia, pisze prawdę o gierce, to obrońcy cdp wytykają kurz. Wtf...

Wczoraj czytam od rana, że patch zmienia gierkę i jest już super hiper turbo za(pipi)iście, prosiłem o fotę puszki na potwierdzenie, oczywiście nie dostałem. Teraz patrzę na porównanie w necie, i tak jak myślałem, gra na xsx dalej jest obsranym gównem.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Il Brutto napisał:

Tak z innej beczki - bawicie sie w ogole w jakis build? Ja w sumie nie i te punkty wydaje losowo, grajac na hardzie mysle ze moglbym przejsc gre nie wydajac zadnych punktow i niewiele by sie zmienilo. 

 

Tak, poszedłem w karabiny typu smart i rozwijam tylko drzewka refleksu i zdolności technicznych. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Ładnie pojechani są tu niektórzy użytkownicy...

Typ daje wrażenia, pisze prawdę o gierce, to obrońcy cdp wytykają kurz. Wtf...

Wczoraj czytam od rana, że patch zmienia gierkę i jest już super hiper turbo za(pipi)iście, prosiłem o fotę puszki na potwierdzenie, oczywiście nie dostałem. Teraz patrzę na porównanie w necie, i tak jak myślałem, gra na xsx dalej jest obsranym gównem.

Na ps4 slim niewiele się zmieniło. Przynajmniej u mnie. Gra z niegrywalnej zrobiła się w grywalną w mękach. :D

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Ładnie pojechani są tu niektórzy użytkownicy...

Typ daje wrażenia, pisze prawdę o gierce, to obrońcy cdp wytykają kurz. Wtf...

Innymi słowy ktoś tu ma niesamowity ból dupy, żeby jeszcze nie widzieć jak ta gra jest zyebana. 

 

To już nawet nie trzeba się nad nią znęcać wskazując te wszystkie niedorzeczne bugi, które konsolowcy spotykają średnio co 12 minut. Wystarczy pokazać jak wiele podstawowych mechanik jest spie.rdolo.nych z policją na czele. Do tego lemingowe zachowanie cywilów i ten ruch ulicznych. :yao: 

Jak już ktoś tu napisał: "jeszcze nigdy tak dobrze nie bawiłem się w grze, w którą nawet nie grałem". 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Ładnie pojechani są tu niektórzy użytkownicy...

Typ daje wrażenia, pisze prawdę o gierce, to obrońcy cdp wytykają kurz. Wtf...

Wczoraj czytam od rana, że patch zmienia gierkę i jest już super hiper turbo za(pipi)iście, prosiłem o fotę puszki na potwierdzenie, oczywiście nie dostałem. Teraz patrzę na porównanie w necie, i tak jak myślałem, gra na xsx dalej jest obsranym gównem.

 

Kolejny, widzę co niektórzy w swoich ps4 pro i xboxach one x mieli rtxy 3090, że na xsx to dla nich wygląda jak gó.wno. Zobacz sobie moje screeny z XSX z 243 str, jeżeli to dla Ciebie wygląda jak gówno to pora przestać grać na konsolach, bo w stosunku do tych porównań do PC za 10k w kolejnych grach będzie już tylko gorzej. A, i nie wstawaj mi tu jakichś screenów od ludzi co to niby grają na oledach, a wygląda jakby grali na rubinach.

 

Oczywiście mówię o samej grafice na XSX, nie o tym jak ta gra jest zbugowana.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tjery napisał:

 

Kolejny, widzę co niektórzy w swoich ps4 pro i xboxach one x mieli rtxy 3090, że na xsx to dla nich wygląda jak gó.wno. Zobacz sobie moje screeny z XSX z 243 str, jeżeli to dla Ciebie wygląda jak gówno to pora przestać grać na konsolach, bo w stosunku do tych porównań do PC za 10k w kolejnych grach będzie już tylko gorzej. A, o nie wstawaj mi tu jakichś screenów od ludzi covto niby grają na oledach, a wyglądają jakby grali na rubinach.

 

Ktoś kto mówi, że na nowej generacji gra wygląda jak gówno chyba nie widział jak wygląda na bazowych modelach XO oraz PS4. Moim zdaniem gra na ps5 wygląda super i w taką chętnie bym pograł(mimo, że nie ma jeszcze patcha na nextgeny, więc ta gra będzie dopiero wyglądała!).

Edytowane przez flavio
Odnośnik do komentarza
 
Kolejny, widzę co niektórzy w swoich ps4 pro i xboxach one x mieli rtxy 3090, że na xsx to dla nich wygląda jak gó.wno. Zobacz sobie moje screeny z XSX z 243 str, jeżeli to dla Ciebie wygląda jak (pipi) to pora przestać grać na konsolach, bo w stosunku do tych porównań do PC za 10k w kolejnych grach będzie już tylko gorzej. A, o nie wstawaj mi tu jakichś screenów od ludzi covto niby grają na oledach, a wyglądają jakby grali na rubinach.
Człowieku, co Ty chcesz mi wmówić? Odpaliłem cyberpunk u siebie na xsx na oled 65 i wiem jak wyglądał Dałeś screeny, a chłopaki pytali czy dać Ci płatki do mleka. Więc skończ. Odpal sobie nowego coda albo Doom z gamepass i zobaczysz ostre tekstury.
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Człowieku, co Ty chcesz mi wmówić? Odpaliłem cyberpunk u siebie na xsx na oled 65 i wiem jak wyglądał emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Dałeś screeny, a chłopaki pytali czy dać Ci płatki do mleka. Więc skończ. Odpal sobie nowego coda albo Doom z gamepass i zobaczysz ostre tekstury.

Screeny po patchu 1.04 nie te poprzednie, str. 243.

 

Zresztą o czym tu dyskutować jak Ty mi chcesz tu porównywać jakosc tekstur z korytarzówek jak doom i cod do takiej gry jak cp. I się przypierd.alasz do jakieś puszki.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Słynna scena z Dexem. Nie jest chyba tak źle na PS5 ale odbiega "trochę" od trailerów i tego co CDPR obiecało...76bbd70ea9304021fa11a9d89f8b0c28.jpg

 

Ja pomimo tego, że gra wygląda jak jakiś typowy średniopółkowy open world od Bethesdy bawię się bardzo dobrze. Sam klimat i ilość skilli i drzewek wciąga na tyle, że nie robię nawet misji głownych tylko bawie się w zadania poboczne. Jazda nocą po Night City jest wciągająca. Ale żeby takie coś dostarczyć po tylu latach pracy i w tej cenie to jest żart z konsumenta.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...