Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, p406 napisał:

No dobra. Szydera z CDP zasłużona w pełni. Ale trzeba obiektywnie przyznać, że poza durnym ai przeciwników, przechodniów i samochodów oraz bugów wszelkiego rodzaju, to pod każdym innym względem cyberpunk robi zbiorowy gwałt na rockstar z jego gta. I jak ktoś nie będzie chciał w to grać jak w gta, czyli nie robić rozróby na ulicy i uciekać przed policją to po załataniu to bedzie goty 2021. Kto ma im ten tytuł zabrać? Assasins Creed: Frozen Wilds? Halo Infinite?

 

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, p406 said:

No dobra. Szydera z CDP zasłużona w pełni. Ale trzeba obiektywnie przyznać, że poza durnym ai przeciwników, przechodniów i samochodów oraz bugów wszelkiego rodzaju, to pod każdym innym względem cyberpunk robi zbiorowy gwałt na rockstar z jego gta. I jak ktoś nie będzie chciał w to grać jak w gta, czyli nie robić rozróby na ulicy i uciekać przed policją to po załataniu to bedzie goty 2021. Kto ma im ten tytuł zabrać? Assasins Creed: Frozen Wilds? Halo Infinite?

 

No tak, jeśli nie brać pod uwagę że gra działa w 15 fpsach, AI logiki brak, nie ma NPC na mieście, samochodami jeździ się chooyowo, elementami RPG które są tak słabe że słowo RPG w ogóle do gry nie pasuje, UI menusów i inwentarzy, brakiem możliwości zmieniania kamery na 3 osobe, krótką długością, brakiem samolotów itd. to rzeczywiście można powiedzideć że ta gra to majstersztyk.

 

Gdyby tak w polonezie wjebać silnik z ferrari, wnętrze z maybacha, zawieszenie z merola, a dźwięk z porsche, to można powiedzieć że polonez jest zajebisty.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, aph said:

RDR2 ma mega singla, postacie i questy, całą masę systemów jak np. reputacja, no i raczej dłużej zajmnie niż 25h.

Ale ma fatalną, bardzo liniową konstrukcję misji i wkurzające sterowanie belką drewna. Tak czy inaczej porównałem cp do gta, bo tu i tam miasto.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak łaziłem po dzielnicy industrialnej i strzelałem do tych raiderów z Mealstorm w opuszczonych pordzewiałych budynkach, oglądając te specyficzne ragdolle po strzałach, przenikanie obiektów i dziwne rozczłonkowywanie ciał, czy zbierając pełno tego śmiecia z podłogi to autentycznie poczułem że ta gra to nie jest kopia GTA. To jest kopia Fallouta 4.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Observer napisał:

Wczoraj jak łaziłem po dzielnicy industrialnej i strzelałem do tych raiderów z Mealstorm w opuszczonych pordzewiałych budynkach, oglądając te specyficzne ragdolle po strzałach, przenikanie obiektów i dziwne rozczłonkowywanie ciał, czy zbierając pełno tego śmiecia z podłogi to autentycznie poczułem że ta gra to nie jest kopia GTA. To jest kopia Fallouta 4.

Zakład, że za chwilę pojawi się któryś z cdprojektowych botów i powie, że to najwspanialsza gra w historii, obok której Fallout nawet nie leżał, a gdy naprawdą bugi to w ogóle już zostaniemy tak porażeni zajefajnością, że skończymy z graniem we wszystko inne.

Odnośnik do komentarza
Quote

 

CD Projekt zapowiada istotną poprawę wersji "Cyberpunk 2077" na konsole w kolejnych miesiącach - poinformowali przedstawiciele zarządu podczas telekonferencji. Zarząd przyznał, że studio błędnie oceniło skalę problemów na PlayStation 4 i Xbox One. Prace nad poprawkami trwały do ostatniej chwili, dlatego nie wysłano konsolowych edycji do recenzentów.

 

"Planujemy sprawić, by gra (w wersji na konsole poprzedniej generacji - PAP) była dużo lepsza, wiele z poprawek pojawi się grudniu, a następnie w styczniu i lutym, kiedy poprawki będą jeszcze bardziej istotne. To będzie dobra, grywalna gra, bez błędów wizualnych, która nie będzie się wyłączać. Jeżeli ktoś oczekuje jednak, że gra będzie wyglądała tak dobrze jak na nowej generacji konsol - tak się nie stanie" - powiedział Michał Nowakowski, członek zarządu, podczas telekonferencji.

 

"Po trzech opóźnieniach premiery, zarząd był zbyt skupiony na wydaniu gry. Źle oceniliśmy skalę i złożoność problemów. Zignorowaliśmy sygnały mówiące, że potrzeba więcej czasu, by przygotować grę na podstawową wersję poprzedniej generacji konsol. To był błąd i zachowanie wbrew naszej filozofii prowadzenia biznesu" - powiedział prezes Adam Kiciński.

W piątek wieczorem na portalu Metacritic odblokowano możliwość oceny nowej gry CD Projektu, której premiera miała miejsce w czwartek. Gracze konsolowi negatywnie ocenili "Cyberpunk 2077", wskazując na liczne błędy oraz problemy graficzne.

 

Spółka zapowiedziała w poniedziałek wydanie dwóch dużych zbiorów poprawek do gry, tzw. patchy - pierwszej w styczniu, a drugiej w lutym 2021 r.

 

 

I highlight:

 

Quote

"Myśleliśmy, że uda nam się to zrobić na czas" - powiedział.

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/CD-Projekt-wierzy-w-poprawe-Cyberpunk-2077-na-konsole-w-najblizszych-miesiacach-8020233.html

 

 

Czyli skoro sami 'myślą' że do Lutego to połatają że będzie w miarę działalo, to przesuńmy to o kolejne 2-3 miechy i oczekujmy ~70% tego co dzisiaj obiecują.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, p406 napisał:

Ale ma fatalną, bardzo liniową konstrukcję misji i wkurzające sterowanie belką drewna. Tak czy inaczej porównałem cp do gta, bo tu i tam miasto.

Może nieprecyzniejnie się wyraziłem, chodzi o to że R również umie to zrobić, więc żadnego zaorania nigdy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, aph said:

Może nieprecyzniejnie się wyraziłem, chodzi o to że R również umie to zrobić, więc żadnego zaorania nigdy nie będzie.

Dla mnie gta żebym uznał ją za bardzo dobrą grę musi mieć: dojrzałą historię jak rdr a nie ta wieczna satyra na amerykańskie społeczeństwo i głupawe dialogi. Więcej klimatu zagrożenia i opresji. Responsywne sterowanie i różnorodność w podejściu do misji, nieliniowa struktura historii i wybory jak ją pokierować. Umieć umieją, ale czemu nie zrobią? Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Wczoraj czytam od rana, że patch zmienia gierkę i jest już super hiper turbo za(pipi)iście, prosiłem o fotę puszki na potwierdzenie, oczywiście nie dostałem. Teraz patrzę na porównanie w necie, i tak jak myślałem, gra na xsx dalej jest obsranym gównem.

Najlepiej wyrobić sobie opinię na podstawie screenów z puszki... taki sam z ciebie "znafca" jak maciarewicz i jego pękające parówki z tupolewa. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, eskopado napisał:

2140120215_2020-12-1417_22_40-Cyberpunk2077forPCStadiaXBXSPS5XB1PS4Reviews-OpenCritic.thumb.png.fc8c595699a2cdd4f32d4b8ad53fd6bf.png

:obama:

Hahaha, powinni rozdzielić pc i konsole tak jak na meta, ale trzeba przyznac, ze to historycznie najwieksza różnica pc vs konsole i Redzi po prostu oszukali konsolowcow. Dno Panowie xD.

Ciekawe czy Techland z Dying Light 2 odjebie podobną maniane z konsolami... tyle przegrać przez 11 letni sprzęt xD. 

Moze przynajmniej Techland zrobi gre na ps5 zamiast wstecznej kompatybilności xD.

Odnośnik do komentarza

I jakby tego było mało to jeszcze na ResetErze się burzą, że CDPR nie przeprosił za transgenderowe/mniejszościowe przewinienia wskazywane przez różne internetowe periodyki w swoich recenzjach.

Klepią ich w każdej strony:banderas: 

Największy minus, że next-genowa wersja się pewnie jeszcze bardziej opóźni, podobnie jak zapowiedziana już kiedyś next-genowa łatka dla Wiedźmina. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...