Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, Figuś said:

Nie o takiej skali :)

 

W skali rdr2 na premiere też klatki na ryj leciały w Saint Denis ;) Do dziś pamiętam, jak w którejś misji w mieście, gdzie była taka dośc duża zadyma, wybuchy strzelanie miałem slideshow, tak ok 5fps. Tak samo miałem przy dużej zadymie w Armadillo też miałem jakieś 10 fps.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartg napisał:

 

W skali rdr2 na premiere też klatki na ryj leciały w Saint Denis ;) Do dziś pamiętam, jak w którejś misji w mieście, gdzie była taka dośc duża zadyma, wybuchy strzelanie miałem slideshow, tak ok 5fps. Tak samo miałem przy dużej zadymie w Armadillo też miałem jakieś 10 fps.

 

 

Tylko tam wydali najpierw na konsolę i nikt nie wiedział jak to będzie wyglądać na PC (poza trailerami, które oczywiście były też na PC, nie są ułomni). No i przepaść technologiczna jednak nie była aż tak znaczna jak w wypadku Cyberpunka (ultra-low na bazowych konsolach). 

Odnośnik do komentarza

gram na PC, jest dobrze, dobrze czyli nie ma bugow co wywalają z gry albo coś się jebie, glitche czasami śmieszne, Jackie wyciągał chipa z głowy to zamiast chipa był pistolet.

Robię główny watek i pewnie pausa do póki Redzi nie poprawia trochę gry, wtedy new game z ciekawym buildem i zrobi się wszystkie side-questy bo gra ma bardzo duzy potencjał, świat jest wielki ale na razie pusty, Metropolia co nie śpi a nawet fryzjera nie ma w mieście, a o reszcie zmian postaci to już nawet nie mowie...bo nic nie ma

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1653348671844263434/07C65D6D211425A0225457B9B5A5D04DE3AFD4ED/?imw=2048&imh=1152&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=true

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1653348671844262702/7CE9EC22FACF0BDD18D8A1B2C8BF23AB8DCB1AE2/?imw=2048&imh=1152&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=true

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1653348671838099724/436D0F5AD014EC898EED107588A0F644BD42CA52/?imw=2048&imh=1152&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=true

 

 

 

 

 


 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Labtec napisał:

gram na PC, jest dobrze, dobrze czyli nie ma bugow co wywalają z gry albo coś się jebie, glitche czasami śmieszne, Jackie wyciągał chipa z głowy to zamiast chipa był pistolet.

Robię główny watek i pewnie pausa do póki Redzi nie poprawia trochę gry, wtedy new game z ciekawym buildem i zrobi się wszystkie side-questy bo gra ma bardzo duzy potencjał, świat jest wielki ale na razie pusty, Metropolia co nie śpi a nawet fryzjera nie ma w mieście, a o reszcie zmian postaci to już nawet nie mowie...bo nic nie ma

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1653348671844263434/07C65D6D211425A0225457B9B5A5D04DE3AFD4ED/?imw=2048&imh=1152&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=true

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1653348671844262702/7CE9EC22FACF0BDD18D8A1B2C8BF23AB8DCB1AE2/?imw=2048&imh=1152&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=true

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1653348671838099724/436D0F5AD014EC898EED107588A0F644BD42CA52/?imw=2048&imh=1152&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=true

 

 

 

 

 


 

To pierwsze foto co jest ta kelnerka. Ładną immersje miała w tej scenie XD Jak za czasów PS2.

Odnośnik do komentarza

 

Oni w tej grze nawet nawet nie sprawdzili do jakich wartości ci tu się staty dodają po aktywacji perków - np. możesz dojebać do 125% szansy na critical hit, podstawowym rewolwerem mieć wszystkich łącznie z bosami na 1 hita (teoretycznie mozna podbić do miliona damage na strzał, jak żaden przeciwnik w grze nie ma tyle hp), podbić sneaka tak że nikt cie nie będzie widział nawet jak będzie stać mu przed ryjem. I to już na niższych levelach, a co dopiero bedzie jak ludzie od buildów wymaksują postać. 

 

Nie mam pojęcia co oni tu odjebali z tą grą, jak tu nawet prosta matematyka się nie zgadza.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie ile są w stanie naprawdę naprawić - glitche, błędy, wydajnośc; to pewnie tak. Natomiast czy są w stanie gdzies między naprawianiem gry a robieniem dodatków wypełnić to miasto aktywnościami? Dodać AI npców? Naprawić policję? Takie podstawowe rzeczy jak fryzjer, salon tatuażu, garaz na fury?

Odnośnik do komentarza

AI i policja raczej już nie zostaną poprawione, to jest już zbyt głęboko w kodzie mnie się wydaje, ale fachowcem nie jestem. 

Na razie niech skupią się poprawieniu kolizji tekstur, niedziałających questów, dziwnych statystyk w ekwipunku, skopanego HDR, mleka i będzie więcej niż dobrze. 

Na PS5, gdyby nie tego śmiechowe bugi i crashe to byłoby naprawdę spoko. 

Odnośnik do komentarza

No z tym fryzjerem to przesadzili, zrobiłem sobie taką hot blondie z max cyckami i rozpuszczonymi długimi włosami i w edytorze wyglądała tak, ze można by było trochę jajka pomasować, a jak się w grze przejrzałem w lustrze to jakby mi ktoś na łeb jakąś szczotę wjebał.

Edytowane przez tjery
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bartg napisał:

Pytanie ile są w stanie naprawdę naprawić - glitche, błędy, wydajnośc; to pewnie tak. Natomiast czy są w stanie gdzies między naprawianiem gry a robieniem dodatków wypełnić to miasto aktywnościami? Dodać AI npców? Naprawić policję? Takie podstawowe rzeczy jak fryzjer, salon tatuażu, garaz na fury?

Większość tych zmian to raczej obstawiam dopiero wraz z dodatkami.

Tylko nie wiem jaki % graczy z premierowych odważy się kupić dlc na premierę.

Odnośnik do komentarza
Teraz, flavio napisał:

Ja to w ogóle myślałem, że jak to jest jakiś cyberświat i można sobie robić jakieś wymyślne wszczepy to zmiana fryzury, brody, czy nawet całkowita zmiana twarzy będzie na porządku dziennym. Strasznie mnie to zaskoczyło, trochę tu brak logiki moim zdaniem.

Tak miało być w sumie. Tyle gadania jak to styl i wygląd jest tu wszystkim a wyszło ze latasz w gaciach bo mają wyższy armor a postaci nie możesz w ogóle zmienić. To jest aż obraźliwie złe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...