Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, flavio napisał:

 

Pewnie liczą, że większość graczy pomyśli między innymi tak jak ja i zostawi gierkę pod kątem upgrade'u sprzętu na next gen zamiast ją zwracać. :D

 

No, ja tam nie będę nic zwracał, chuj, zapłacone, poczekam jak naprawią. Mam inne gierki do ogrywania, więc nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Faka napisał:

 

No, ja tam nie będę nic zwracał, chuj, zapłacone, poczekam jak naprawią. Mam inne gierki do ogrywania, więc nie narzekam.

Właśnie z takiego samego założenia wychodzę, ogra się jak naprawią albo zmienię sprzęt.

Anuż może wyjdą wtedy również jakieś darmowe dlcki. :notbad:

Odnośnik do komentarza

Po 19h gry muszę powiedzieć, że gra jest doskonała fabularnie i czuć tutaj ducha CDP w sensie designu questów, budowalnia relacji z postaciami itp.

 

Niestety nie podołali ewidentnie technologicznie. Nie mniej jednak, na nowe Fallouty i Skyrimy nikt nie narzeka, a tutaj mamy dokładnie ten sam poziom glitchy, z tym, że tam po prostu wszystko działo się wolniej i mniej spektakularnie, bo tez gry mniej rozbudowane :D. Aczkolwiek muszę przyznać, że w samych questach to miałem dosłownie jeden glitch i nic poważnego. 

Za to to co się dzieje w sekcjach open world nie raz to niestety należy im się karny kutas, staram się nie wchodzić w interakcję z policją w open world, bo strasznie mnie to wkurwia :D.

 

Co nie zmienia faktu, że gra mi się bardzo podoba i fabularnie na pewno najlepsza gra "nie-fantasy", która szczegółowością zadań bije na głowę konkurencję (jestem w 3 zadaniu 2giego aktu, pod tym względem akt 2 dla mnie dużo lepszy niż początek przygody). 

 

Gdyby nie źle zrealizowane sekcje open world i liczne błędy, byłoby jak na razie pewnie blisko 10/10, ale nie można na to przymykać oka i recenzenci jak grali jeszcze bez patchy to przegięli pałkę z ocenami na kredyt, to jednak jest open world i to nie wypaliło w wielu miejscach.

 

Qrde tak sobie myślę, że w tym roku z tego co grałem na premierę to tak:

 

Gry non-exclusive, kilka platform:

Wasteland 3, dobra gra, fatalne bugi i perf (grałem na premierę na PC, wiec perf jakoś sobie naprawiłem)

Cyberek, świetna gra, fatalne bugi i perf (grałem na premierę na PC, wiec perf jakoś sobie naprawiłem)

Blair Witch, słaba gra, jeszcze gorsze bugi i perf (PC, nie chce wiedzieć jak to mogło działać na bazowym PS4)

Mafia :DE dobra gra, bardzo dużo błędów i glitchy (PC)

 

 

Sony exclusives:

Tlou2 -> świetna gra, fenomenalnie zoptymalizowana i dzialajaca day one gra

Ghost of Tsushima -> świetna gra, fenomenalnie zoptymalizowana i dzialajaca day one gra

Demons Soul's  -> świetna gra, fenomenalnie zoptymalizowana i dzialajaca day one gra

Spiderman: Miles Morales: dobra gra, to co Sony zrobilo z performancem na PS5 + jak to wyglada to jest absolutne mistrzostwo świata

FF VII remake -> świetna gra, dobry perf, mało bugów

 

Można? można. Sony prawie wszystkie swoje exy wydają dopieszczone, prócz Days Gone nie pamiętam zabugowanego exa na premierę w ciągu ostatnich 5 lat, a też mają tytuły z open world, całkiem rozbudowane. 

Gry od Ubi sobie odpuścilem, bo wiedzialem, ze będą fatalne błędy i warto zagrać za rok :). Z CDP zrobię podobnie przy następnym tytule, bo mimo, że gra świetna zazdroszczę tym, którzy zagrają w to pierwszy raz za rok. 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

CDPR przeprosił i niektórym kolana się ponownie ugięły. :facepalm: 

 

Byłbym naprawdę zdziwiony, gdyby milczeli, ale po gównoburzy jaka się rozpętała przez weekend trudno byłoby nic nie napisać do ludzi, którzy wydali na ich produkt kasę. 

 

Zgodzili się na zwroty, bo inaczej posypałyby się pozwy sądowe od niezadowolonych graczy. A wszyscy wiemy, że w USA wszystko możliwe. 

 

Mnie natomiast martwi to, że SONY i M$ pozwolili, aby gra w tak gównianym stanie trafiła na ich konsole. To jednoznacznie pokazało, że przy głośnych tytułach system certyfikacji leży. Jak można dopuścić, aby gra, która chodzi w 15 klatkach z masą błędów trafiła do sprzedaży. 

 

Cieszy mnie jednak to, że teraz już na bank nigdy nie kupię gry bez opinii graczy, nawet jakby mnie miał hypetrain rozjechać. Niestety już nikomu w naszej branżuni nie można wierzyć. 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, LukeSpidey said:

CDPR przeprosił i niektórym kolana się ponownie ugięły. :facepalm: 

 

Byłbym naprawdę zdziwiony, gdyby milczeli, ale po gównoburzy jaka się rozpętała przez weekend trudno byłoby nic nie napisać do ludzi, którzy wydali na ich produkt kasę. 

 

Zgodzili się na zwroty, bo inaczej posypałyby się pozwy sądowe od niezadowolonych graczy. A wszyscy wiemy, że w USA wszystko możliwe. 

 

Mnie natomiast martwi to, że SONY i M$ pozwolili, aby gra w tak gównianym stanie trafiła na ich konsole. To jednoznacznie pokazało, że przy głośnych tytułach system certyfikacji leży. Jak można dopuścić, aby gra, która chodzi w 15 klatkach z masą błędów trafiła do sprzedaży. 

 

Cieszy mnie jednak to, że teraz już na bank nigdy nie kupię gry bez opinii graczy, nawet jakby mnie miał hypetrain rozjechać. Niestety już nikomu w naszej branżuni nie można wierzyć. 

 

Tak to mnie też martwi, ja rozumiem jakby to jakiś indie crap był za 10$ i przeszedł w takim stanie certyfikację, ale tu to jakaś kpina jest :dunno:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, qraq_pk napisał:

Ciekawe czy wyrobią się z tymi patchami. Ja tam zakładam luty i marzec jednak. 

Nie wiem teraz. Grać dalej i psuć sobie pierwsze przejscie czy czekać na patche w nadziei że potem nie będzie takich tragicznych bugów....

Nie ma co sobie psuć wrażeń, bo gierka spatchowana na prawdę ma potencjał na bardzo dobrą. Mnie fabuła i klimat wciągnęło jak bagno, ale jednak więcej jak skończenie aktu pierwszego nie dałem rady ograć.

 

@Soulexy exami, ale u mnie na ps4 slim RDR2 w dniu premiery chodził super i wyglądał rewelacyjnie jak na taki obszerny openworld.

Edytowane przez flavio
Odnośnik do komentarza

Można na grę psioczyć, ale hype wciąż jest niesamowity, a gra jest na ustach dosłownie wszystkich. U mnie w pracy każdy tylko o niej gada, nawet kobiety kupiły i ogrywają xD. Matka do mnie dzwoni i pyta co to ten Cyberpunk bo w TV ciągle gadają.

 

Na jaką inną grę teraz ludzie mają czekać? Nie ma nic równie ciekawego na horyzoncie. O sprzedaż tytułu bym się nie martwił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem ponad 10h, mam sam początek drugiego aktu.

Robię mnóstwo zadań pobocznych, biegam po świecie i bawię się nim. Gram w wersję PC, jedyną słuszną.

Dla mnie do tej pory jest fenomenalnie. Jakieś błędy zdarzały się na początku, teraz ich nie dostrzegam. Nie gram w to jak w GTA, nie przeszkadzają mi samochody jeżdżące po szynach czy zachowania policji, bo skupiam się na questach, historiach i na fabule - de facto tym do czego stworzone jest RPG. Tutaj niektórzy mają chyba przekonanie, że to takie "polskie GTA", a te gry cholernie dużo różni.

 

Jasne, technicznie jest słabo, dali ciała, będą to teraz patchować. Wiedźmin 3 jak wyszedł w wersji 1.00 to też był niegrywalny za specjalnie. Ostatecznie skończył z patchem 1.32 na PC i 1.36 na konsolach. Cyberpunk też będzie ich tyle mieć, więc dla każdego z malkontentów - zagrajcie w te grę za 2 lata, jak wyjdzie Game of the Year Edition czy coś podobnego.

 

Jeśli ta gra będzie tak dobra pod względem kreacji świata, historii i fabuły jak do tej pory, to będzie 11/10.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, flavio napisał:

Nie ma co sobie psuć wrażeń, bo gierka spatchowana na prawdę ma potencjał na bardzo dobrą. Mnie fabuła i klimat wciągnęło jak bagno, ale jednak więcej jak skończenie aktu pierwszego nie dałem rady ograć.

 

@Soulexy exami, ale u mnie na ps4 slim RDR2 w dniu premiery chodził super i wyglądał rewelacyjnie jak na taki obszerny openworld.

No też narazie skończyłem na początku 2 aktu i ilość niedoróbek jaka mnie zaatakowała powala.

 

A co do RDR2 zaraz jakiś obrońca wyskoczy że to tylko pola i lasy i miasta nie ma tam. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, flavio napisał:

Nie ma co sobie psuć wrażeń, bo gierka spatchowana na prawdę ma potencjał na bardzo dobrą. Mnie fabuła i klimat wciągnęło jak bagno, ale jednak więcej jak skończenie aktu pierwszego nie dałem rady ograć.

 

@Soulexy exami, ale u mnie na ps4 slim RDR2 w dniu premiery chodził super i wyglądał rewelacyjnie jak na taki obszerny openworld.

 

Rockstar to mistrzowie, po za tym oni jak skończyli grę to ją wydali CDP powinien zrobić to samo, nic ich tu nie tłumaczy, ale też nie lubię porównania z D.

 

Tak czy siak gram na Series X w 60 fps i po tym 1.4 gra śmiga naprawdę dobrze, oczywiście bugi dalej są ale nie przeszkadza mi to aby świetnie się bawić, gra mnie zassał na maxa pewno jeszcze nie raz ją skończę. 

Cudownie się ten świat poznaje i ludzi, którzy w nim żyją, skaczę jak szalony postać na prawdę dynamicznie i responsywnie porusza się, siekam kataną jak głupi, spowalniam czas i takie tam.

 

Nomad 

Lvl 24

Rep 49
Godzin przegranych 24h

 

Obraz może zawierać: ekran i samochód

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ekran

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, noc

 

Obraz może zawierać: ekran i w budynku

 

Obraz może zawierać: ludzie siedzą, ekran i w budynku

 

Obraz może zawierać: ekran

 

 

 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...