Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

 

3 godziny temu, flavio napisał:

@LukeSpidey+1 , zlapalem się na tym gdy ubierałem moją postać, chciałem żeby jakos wygladala, a nie nosila te cyberdziwaczne ciuchy xD ale potem sobie myślę, zaraz przecież ja i tak jej nie widzę, co mi to zmienia.

W W3 pierwsze co robiłęm to questy na wiedzmiński pancerz by wyglądać jak nalezy a nie lata w łachmanach po żołdakach. 

O to chodzi w RPG że właśnie odgrywasz rolę, wczuwasz się w postać. To akurat w tej grze dość położyli

Odnośnik do komentarza

Trzeba cedepowi oddać, że photo mode naprawdę daje radę - poza możliwością uwieczniania ładnych widoczków jest tam mocny potencjał memiczny i pewnie po sieci takowe by latały gdyby nie to, że nie ma takiej potrzeby bo wystarczy sam gameplay.

Nie da się wprawdzie w photo mode stworzyć scenki np. popierdoleńcem latającym po neonowym bazarze z knagą na widoku (postać w tym trybie zawsze ma majty), ale można np. stworzyć takie ładne tapetki z własną postacią

d20085e4-c79b-4b13-9598-41e1ba7bc0b2.thumb.jpg.ba48c44dba9d6c6eb8aeb9d948891659.jpg

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, qraq_pk napisał:

 

W W3 pierwsze co robiłęm to questy na wiedzmiński pancerz by wyglądać jak nalezy a nie lata w łachmanach po żołdakach. 

O to chodzi w RPG że właśnie odgrywasz rolę, wczuwasz się w postać. To akurat w tej grze dość położyli

Jedna z rzeczy którą zrobili źle w Cyberze to brak trudnych questów czy jakiegoś wyzwania żeby zdobyć coś fajnego. Ubrania Johnego znajdujemy w zadaniach, najszybszy samochód w grze sobie stoi po prostu i wystarczy do niego wsiąść by go zdobyć, wszystkie zadania zrobimy ekwipunkiem znajdowanym przy trupach, crafting jest właściwie zbędeny.

 

Itemizacja w tym ekhm... RPGu jest bez sensu

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Patricko napisał:

DLC to za darmo w ramach przeprosin. 

 

Raczej niemożliwe. Teraz otwarli ścieżkę zwrotów i kto jeszcze nie spuścił gry na jakimś alegro to nawet po ograniu i tak zwróci niczym polski typowy cwaniak /chociaż już niektórzy określili się w tym temacie, że gra zostaje, ale ludki z forum, to ludki z forum c'nie?/ .  Kasa cdpr ucieka, więc będą musieli sobie na dopracowanych /?/ dlc odbić. Już pewnie je tłuką, później będą szlifować.

Odnośnik do komentarza

Ten cały erpegowy system nie ma sensu, wygląda jakby ktoś to wrzucił do gry i nawet nie sprawdził czy ekonomia, zasoby, perki, wszczepy i ich wpływ na postać w ogóle ma jakiś sens w świecie gry. Jak wklejałem na poprzedniej stronie tu wystarczy iść w pistolet i ze wszystkich perków wyjdzie ci skurwiel co ma każdego bossa na jednego hita, nie musisz nic kombinować, po prosu za dużo wjebali perków typu "zwiększ dwukrotnie obrażenia/zwiększa obrażania o ileś procent" i nie sprawdzili jak to się sumuje. A przecież są jeszcze wszczepy, rzeczy do konsumpcji.

 

Z drugiej strony raz na losowej misji jak łaziłem po mieście miałem jakiegoś psychola zabić, to musiałem go ze strzelby trafić z 30 razy, z czego większość heady, a misja miała poziom zagrożenia średni i typ nie miał żadnego ostrzeżenia z czaszką że jest za silny dla mnie, więc tu się po prostu nic nie dodaje.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie no wczoraj skapitulowałem. Gra czeka na załatanie. Na PS5 wywala średnio co 2h. Dodatkowo uczucie, że gra może wyglądać o wiele lepiej nie daje spokoju. Za dużo tego. Łatać łatać i po lutym zobaczę. No i gra po wywaleniu potrafi wszystkioe ustawienia zresetować. Raz nawet bez wywalenia się pozmieniały XD

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę, 30 godzin na liczniku, teraz zacząłem dopiero robić te poboczne misje na mapie i niektóre są świetne, błędem było rushowanie głównego wątku. Co do trudności, to są takie gangi w niektórych miejscówkach, że mnie mają na strzałą, tak więc są trudne miejsca. Bronie mają kopa, moje pistolety ściągają dużo ludzi na jednego strzała. Miasto ma duży potencjał do online/DLC.

Odnośnik do komentarza

Chcialbym podziekowac cd projektowi za NAJCHUYOWSZA akcje jaka w zyciu widzialem. Ludzie chca zebysmy oddali im hajs, a oni zatrzymaja gre :)

Generalnie cd projekt widzi to tak: najlepiej atakujcie w pierwszej kolejnosci sklepy (oczywiscie cd projekt dobrze wie, ze zwrotow rozpakowanych gier nie ma), ale my jako cd projekt pieniedzy nikomu nie oddamy :)

BOGU DUCHA WINNY CD PROJEKT RED

 

  • Plusik 6
  • Haha 2
  • WTF 2
  • Smutny 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...