Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, mozi napisał:

Jezu znowu to samo. Rozi gry nie nawidzi i wlepia minusy, Mejm teoretyk itd. Skąd ja to znam? Prawie każdy temat o gierce na tym forum. Ostatnio było tak przy TLOU2. Weźcie dajcie sobie na wstrzymanie. 

Masz ponad 40 lat, corke w wieku gimnazjalnym a placzesz z powodu czerwonej ikonki na forum xD. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No rozi z mejmem niezle sie dobrali ale z drugiej strony niech ktos nie pierdoli tak jak soul ze przez 70h nie mial bledow xD

 

Ja przez 80h to co 10min a moze czesciej mialem jakis blad/bug/glitch albo gierka crashowala.

Cyberpunkowcy nagle nie widza zadnych bugow za to do wytykania gowna od ea czy ubisoftu pierwsi :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to wczoraj miałem kumulacje w jednej misji pobocznej - npc stanął w pozycji T i dalej kontynuował rozmowę nie ruszając ustami, jeden cel misji się zawiesił chociaż go wykonałem cały czas jako cel miałem "Podążaj za kablami" jako główny i znacznik pokazujący na już zbadane miejsce (musiałem wchodzić do opcji i ręcznie przestawiać na ten aktualny cel misji, ale jak się zmieniał to gra od razu z automatu kierowała na "podążaj za kablami" chociaż już dawno opuściłem lokacje i miałem jechać w inne miejsce w mieście), jedna znaleziona drzazga cały czas wyświetlała się w rogu ekranu i nie znikała, a wsiadając do samochodu nie mogłem zmienić kamery xd

 

Więc jednocześnie w jednym momencie jednej misji miałem więcej błędów niż ktoś przez 70h gry? Weźcie się z tymi bajkami.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, schabek napisał:

No rozi z mejmem niezle sie dobrali ale z drugiej strony niech ktos nie pierdoli tak jak soul ze przez 70h nie mial bledow xD

 

Ja przez 80h to co 10min a moze czesciej mialem jakis blad/bug/glitch albo gierka crashowala.

Cyberpunkowcy nagle nie widza zadnych bugow za to do wytykania gowna od ea czy ubisoftu pierwsi :reggie:

 

Nie raz pisałem, że błędy są nawet kilka opisałem, ja po prostu nie miałem takiego, gdzie ktoś mi się nie spawnuje i blokuje ruszyć dalej grą, także czytaj wszystko a nie to co ci wygodnie. 

 

@Observer

Czytaj ze zrozumieniem, nie miałem TAKIEGO buga w którym gra nie wczytała mi NPC do misji pobocznej :reggie:

Wy to lubicie sobie dopisywać na tym forum...

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schabek napisał:

No rozi z mejmem niezle sie dobrali ale z drugiej strony niech ktos nie pierdoli tak jak soul ze przez 70h nie mial bledow xD

 

Ja przez 80h to co 10min a moze czesciej mialem jakis blad/bug/glitch albo gierka crashowala.

Cyberpunkowcy nagle nie widza zadnych bugow za to do wytykania gowna od ea czy ubisoftu pierwsi :reggie:

70h, zero dosłownie ZERO błędów...

 

 

Nie no żartowałem xD. 

 

Błędów na pewno wiecej niż w Odyssey czy Inquisition (Ubi/EA) na premierę. W ich ostatnie dzieła na premiere nie grałem, wiec się nie wypowiem, ale Andromeda nawet po 2 latach nie była super zoptymalizowana, a Valhalla też ponoć srednio działała, więc ... 

Odnośnik do komentarza

Prawie 70h u mnie, wizualne bugi były i kilka razy z bossami ze jak położeni na ziemie to nie mogli wstać, wystarczało katana dobić

kilka bugów jak używałem photo mode ze potem nie moglem użyć skanera albo odpowiedzi wybrać

ale nigdy nie wywaliło mnie z gry albo coś się z glitchowalo ze restart nie pomógł

 

no ale ja gram na komputerze domowym do tabelek excela a nie na dedykowanej maszynie do gajmingu z przed 7 lat

 

 

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mejm napisał:

wymaga od swietego cdp jakies jakosci, wytezonej pracy, dzialajacego produku xD Chyba utknales w sredniowieczu.

Chyba Ty, bo w W3 dokładnie to dostarczyli. No ale co może o tym wiedzieć typ, którego jedyny kontakt z gierkami, to czytanie o nich opinii na forum.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, schabek said:

No rozi z mejmem niezle sie dobrali ale z drugiej strony niech ktos nie pierdoli tak jak soul ze przez 70h nie mial bledow xD

 

Ja przez 80h to co 10min a moze czesciej mialem jakis blad/bug/glitch albo gierka crashowala.

Cyberpunkowcy nagle nie widza zadnych bugow za to do wytykania gowna od ea czy ubisoftu pierwsi :reggie:

no bugi i inne duperele to mialem dosc czesto, ale w sumie nic powazniejszego. nie mialem ani jednego crasha czy zablokowania questa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, KrYcHu_89 said:

70h, zero dosłownie ZERO błędów...

 

 

Nie no żartowałem xD. 

 

Błędów na pewno wiecej niż w Odyssey czy Inquisition (Ubi/EA) na premierę. W ich ostatnie dzieła na premiere nie grałem, wiec się nie wypowiem, ale Andromeda nawet po 2 latach nie była super zoptymalizowana, a Valhalla też ponoć srednio działała, więc ... 

Kos Mass Effect Andromeda to w porównaniu z Cyberpunkiem może leżeć w Sevres jako wzór dla optymalizacji gier. 
 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, froncz piotrewski napisał:

Kos Mass Effect Andromeda to w porównaniu z Cyberpunkiem może leżeć w Sevres jako wzór dla optymalizacji gier. 
 

I kolejna gablota jak spierdolić kontynuację jednej z najlepszych trylogii. 

Odnośnik do komentarza

No ja nie wiele pograłem, ale jest zdecydowanie lepiej niż na premierę. Przez te pierwsze h nie uświadczyłem błędów, gra potrafi w randomowych momentach nagle obniżyć fps o polowe, w najmniej wymagajacych scenach, ale głównie chodzi w tych 60 fpsach. Klimat, postacie, oprawa audio-wizualna miejscami wgniata w fotel, Night City zostalo świetnie zaprojektowane, polski dabbing wypada nieźle, a i sama fabuła zapowiada się interesująco. Moim zdaniem gra (przynajmniej na PC) została potraktowana zbyt surowo, ja na pewno spędzę w niej sporo godzin!

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, easye napisał:

No ja nie wiele pograłem, ale jest zdecydowanie lepiej niż na premierę. Przez te pierwsze h nie uświadczyłem błędów, gra potrafi w randomowych momentach nagle obniżyć fps o polowe, w najmniej wymagajacych scenach, ale głównie chodzi w tych 60 fpsach. Klimat, postacie, oprawa audio-wizualna miejscami wgniata w fotel, Night City zostalo świetnie zaprojektowane, polski dabbing wypada nieźle, a i sama fabuła zapowiada się interesująco. Moim zdaniem gra (przynajmniej na PC) została potraktowana zbyt surowo, ja na pewno spędzę w niej sporo godzin!

Hej hej hej, kto potraktował wersję PC zbyt surowo? 

Większość recenzentów z miejsca dała 9/10 albo 10/10, pisząc o "drobnych błędach", które szybko zostaną poprawione. Nie mówiąc już o tych wszystkich zagrajnikach i TVGRY, gdzie CP na pecety okazał się dziełem przełomowym dla całej branży. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Tak jak wspomniałeś, gra działa lepiej na pc jak premierowo, a premierowo nawet na pc był gliczmistrz, więc oceny 6/7 jak najbardziej na miejscu i sprawiedliwe.

Średnia ocen na PC to 86/100, myślę, że zasłużenie (92 przedpremierowe recki, potem jakies 8/10 wpadało głównie, ale też sporo recenzji po premierze uwzględniało wersje konsolowe i PC w jednej recenzji, co wiadomo jak wpłynęlo na wyniki :) ). 

 

Niemniej jednak wszystkie 10/10 są  z 7/8 grudnia :D

 

Jedynie jakiś grecki magazyn się wyłamał i dał 10/10 po premierze xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...