Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo liczyłem, że Redzi wezmą wszystko na klatę, zrobię masę popierdółek w postaci fryzjera, mini aktywności, następnie ogłoszą, że przepustka sezonowa za darmo, a tam wielkie dodatki na dziesiątki godzin grania... AC:Unity przy CP2077 był technicznym majstersztykiem i Ubi jakoś mogło pokusić się o taki gest.

 

Tymczasem CDPR niby coś dłubie, nie wiadomo co, leci siódmy miesiąc od premiery i jedyne co wiadomo, że gra jest kasztanem nie do uratowania. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Za parę miesięcy Dying Light 2, to już większość zapomni o tym gównianym cyberszrocie. Nawet jak będą chcieli DLC pod koniec roku wydawać, to mało kto zwróci uwagę, bo wtedy to się będzie grało w siekanie zombiaków.

Ja czekam z niecierpliwością na DLC. Gra mimo paru glitchy i niedociągnięć dała mi mnóstwo funu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Za parę miesięcy Dying Light 2, to już większość zapomni o tym gównianym cyberszrocie

Premiera tez w grudniu i po n-latach od zapowiedzi wiec licze na powtorke z rozrywki. Tyle ze tutaj mit dobrego wujka nie upadnie bo nawet nie powstal, no i nie ma Techladnu na gieldzie wiec nie ma komu robic lachy. Bo ze zarzadzanie w tej firmie jest slabe to wie chyba kazdy kto sie troche tym polskim ku.rwidolkiem interesuje.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Premiera tez w grudniu i po n-latach od zapowiedzi wiec licze na powtorke z rozrywki. Tyle ze tutaj mit dobrego wujka nie upadnie bo nawet nie powstal, no i nie ma Techladnu na gieldzie wiec nie ma komu robic lachy. Bo ze zarzadzanie w tej firmie jest slabe to wie chyba kazdy kto sie troche tym polskim ku.rwidolkiem interesuje.

 

Ja liczę na to, że dowiozą gierkę, że nie będzie takiej lipy jak z cyberszrotem. Co akurat w przypadku Techlandu, oni się aż tak nie afiszują z tą grą, że będzie better i w ogóle, nie robią takie bańki hajpowej jak w przypadku CDP.

 

A tymczasem brytyjscy akcjonariusze chcą dymisji zarządu pokrak z cedepe:

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cd-projekt-zarzad-ile-zarabia-wniosek-o-dymisje-cyberpunk-2077#.YL3xo3l9LTw.wykop

 

Ja tam się nie dziwię, kto chce takich tumanów w zarządzie mieć, jak z niczym sobie nie radzą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie to nie wiadomo jak doczołgali takie gówno od strony technicznej jak CP2077 po Wiedźminie 3 który był sztosem na PC od samej premiery. Grałem i nie pamiętam kompletnie baboli chociaż cały czas łatki wychodziły do wieśka. CP działał powyżej mojej tolerancji na babole i wleciał po 10h zwrot. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Premiera tez w grudniu i po n-latach od zapowiedzi wiec licze na powtorke z rozrywki. Tyle ze tutaj mit dobrego wujka nie upadnie bo nawet nie powstal, no i nie ma Techladnu na gieldzie wiec nie ma komu robic lachy. Bo ze zarzadzanie w tej firmie jest slabe to wie chyba kazdy kto sie troche tym polskim ku.rwidolkiem interesuje.

Czyli liczysz na to że się też wyjebia, gra będzie gowmem i będzie beka? Ładne niedojebanie mozgowe na chacie widzę.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że tak nie będzie. Zdaje się, że branża odrobiła lekcje i uczy się na błędach CDP. DL 2 i FC 6 miały wyjść o wiele wcześniej, chyba z początkiem roku w pierwszym kwartale, a jednak premiery zostały przesunięte. Chyba tytuły pozostawiały jeszcze trochę do życzenia więc studia widząc jak obrywa CDP przesunęły swoje premiery. Ubi chyba jest na giełdzie, a TECHLAND od kilku lat robi przymiarki by na nią wejść i pozyskać kapitał. Jeżeli te plany nadal są żywe to raczej będzie im zależało na wysokiej wycenie firmy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...