Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dość dużo w Cyberpunka, mam 38 poziom, chyba jakaś ostatnią misje fabularną przed soba ( nie ma już punktu odwrotu) napierdzielam teraz aktywności pobozne, zjebalem romans z Judy (chu.jowa laska, wole Panam) romans z tym detektywem (ale nie jestem pedałem wiec spoko) gra mi się nadal bardzo bardzo dobrze.

Ale do meritum, chciałem się odnieść do braku w balansie który był tutaj często przedstawiony jako zarzut.

Gram na trudnym i powiem wam że jeżeli chodzi o misje gdzie jest bardzo niskie ryzyko no to siłą rzeczy, wbijamy tam na pełnej i rozpierdalamy wszystko jak leci. Ale wystarczy podjąć jakakolwiek misje na średnim ryzku i wbić na jana. Przecież 2-3 strzały ze snajperki albo 2 serie z karabinu i nas nie ma. Mam broń stale levelewoana ale nie uwazam aby była Op. Misję na wysokim ryzku, pomimo 38 poziomu, epickim, dojebanym ulepszeniami ekwpinuku to już trzeba kombinować. Hacki się tu ogromnie przydają, jak grupa przeciwników jest duża to bez hacków i odpowiedniej taktyki, wygranie takiej walki jest cholernie trudne. Bez naruszenia protokolu, uszkodzenia wszczepów albo motoryki, wrogowie nas po prostu zajadą. Wytworzyłem teraz epicki karabin smart i jest nieco łatwiej, ale niektóre walki to masakra i się musze jebać z długimi loadingami.

Po 60 godzinach, walki, jazda po night city (genialny model jazdy!) cały klimat gry ani trochę mi się nie znudził. 

 

I nie Cd projekt nie płaci mi za pisanie tutaj pozytywów nt. tej gry. Tylko chciałbym aby gracze którzy się wahają, sięgneli po ten wspaniały chociaż nie do końca dopracowany produkt. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, mugen napisał:

1. Judy można punkąć tylko babką (chyba, ze coś zmienili)

2. Balans, no tak, pod koniec grałem tak: przez ścianę contagion, większość klęka, niedobitki rozwalałem również przez ściany snajperką Panaam

No dobra, ta snajperka co strzela przez ściany jest ultra OP.  Natomiast jak jest ekipa z kilkoma melle w skladzie i cie zaskoczą to snajperka nie jest zbyt skuteczna. Ale akurat z tą bronia masz akurat racje. Wrogowie mogą cię tylko obrzucić granatami ew. obiec :)

Odnośnik do komentarza

co to znaczy dobrze poprowadzona? że wrzucasz punkty w skille które cię interesują? Najpierw probowałem robić hakera i pistolety/snajperki. Jak się skapnałem że pistoletem robie więcej dmg niz snajperką, bo bonusy za hedshoty są popsute, a haking to wkurzajaca minigra, to szedłem tylko w jedno i tyle.

A to że są skille czy tam perki które nie działają to nie brak balansu?  

Świetna broń? to co znalazłem przy trupach i z fabuły. (co 15 minut zdobywasz lepszy) No i ten smart pistol co gada.

Odnośnik do komentarza

Zaczałem na normalu, po kilku godzinach zmieniłem na trudny. Jeszcze wyższy poziom by raczej nic nie zmienił, ludka i tak miałem na strzała z czegokolwiek, po prostu nie wdawałem się w otwarte konfrontacje. Na początku bywa trudno jak trzeba grać w miarę normalnie, ale później jakiekolwiek problemy wynikały z tego, że sam sobie komplikowałem grę (zabawa w stealth, non-lethal, ograniczanie użycia haków typu contagion, wspomnianej snajpy). Overture można sobie tak pięknie zbudować pod stealth/krytyki/hedszoty (a to i tak z modem na non-lethal zmniejszajacym dmg), że headshotem z przyczajki zdejmuje wszystkich jednym strzałem, do tego trochę hakowania, a jeszcze punkty kitrałem jak żyd zapałki (aż w końcu 'na raz' wymaksowałem technika bo mnie jedne zamknięte drzwi zdenerwowały). No ale w dalszej części gry jeśli tylko chciałem to mogłem stanąć przed budynkiem i wyczyścić go z zewnątrz w kilkanaście sekund.

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza

https://www.cyberpunk.net/en/news/39334/patch-1-31

 

Cytat

Patch 1.31 for Cyberpunk 2077 is now available on PC, consoles, and Stadia. Here's the list of changes for this update.

 

Please note that the issues listed below did not affect all players.

 

Gameplay

  • Fixed an issue where after upgrading an item with a quest tag, the base version of said item wasn't removed from the inventory.
  • Fixed an issue where weapon reload speed perks slowed down reload time.
  • Corrected the height of the charged jump.
  • Adjusted enemies' stealth detection speed dependent on game difficulty.
  • V will no longer get stuck in falling animation when crashing a motorbike while also having "The Rock" perk.

 

Quests & Open World

                   

 

Visual

  • Fixed an issue where roads after rain did not look wet, which was the result of ongoing work on the Wet Surfaces System. In 1.31 wet surfaces should look more detailed than they did even before the issue occurred.
  • Removed hair and/or eyebrows in cases where they were set to "off" in earlier game versions.
  • Fixed an issue where shooting with a Tech weapon caused a momentary blinding light.
  • With a Little Help from My Friends — fixed an issue where Carol was missing her tablet or sitting in the air during a scene.

 

UI

  • Returned missing descriptions in Overheat and Short Circuit quickhack tooltips.
  • Returned missing descriptions for Backpacker, Resist!, Osmosis and Footloose clothing mods.

 

Miscellaneous

  • Fixed an issue where players couldn't claim in-game Registration Rewards due to the error: "A network error has occurred. Please try again later".

 

Console-specific

  • [PlayStation] GPU memory optimization.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, qraq_pk napisał:

znowu 40 giga?

image.thumb.png.371e9066cd4d452c527fe6456fa6db4c.png

U mnie one shoty na stealth wchodzą w głowe tylko w słabszych przecniwników, reszte kitram w śmietniakch, bo zauwazyłem, że jak ide w głąb budynku to czesto przeciwnicy ida w miejsce starych patroli i znajdują ciała jak ich nie przeniose w inne miejsca niż tam gdzie mieli patrole. 

Musze przyznać, że całkiem sprytnie sobie to CDP zrobił z tym kitraniem ciał.

 

A i ostatnio zauwazyłem, że jak od tyłu pacne kogoś z moich wszepów w przedramionach to pada od razu. W sumie odkryłem to przez przypadek, bo samouczków w tej grze za bardzo to niema

Odnośnik do komentarza

Quest na betonowe 30 fps już na ukończeniu, zostało usunąć ostatnie pozostałości NPC na ulicach i będzie stabilny frame rate. Z jakości tekstur dalej niż 10m przed graczem to już nawet nie zostało co zabierać, ale z drugiej strony to chyba jedyne co mogą zrobić, żeby to było grywalne na ps4/one.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jako że klimat cyberpunka jest mi bliższy od wiedźmińskiego  zaparłem się w sobie i skończyłem ten tytuł (one x).
No trochę jest smuteczek bo czuć że ta gra jest mocno niedokończona, wybory które praktycznie nic nie zmieniają, techniczne wpadki ,na ten moment (patch 1.31)miałem delikatne bugi które nie wpływały mi drastycznie na rozgrywkę , miasto jest świetnie zaprojektowane to fakt , ale boli bo nic się tam nie dzieję :/ Zrobiłem wszystkie poboczne questy, zostały mi tylko wyścigi i inne powtarzalne gówno którego już mi sie nawet nie chce tykać. Zajebisty soundtrack,Silverhand mi podpasował ( poleciałem w jego zakończenie) fajnie się strzela.
Jeśli kiedyś wyjdzie ten mityczny nexgentowy pacz ,to wątpię że wrócę do tej gierki  - zwiększenie klatek, dodanie ładniejszej graficzki i większej ilości ludzi/aut  nie zamaskuję fundamentalnych pierwszych lepszych wad z głowy :

ZNIKOMA interakcja z kur.wa.... czymkolwiek,sklepy,npc itp

ścieżki życiowe i cały ten system  to komedia 

street cred.... xD

gdzie jest ku.rwa trauma team? xD
 

Na moje to takie 6/10.

 

:potter:


 

 

Odnośnik do komentarza

Mam przerobione 80 godz w tej grze już (super gra!! Nie wiem który raz to powtarzam) Ale jedno mnie intryguje.

Czy w tej grze jest tylko 2 sexworkerow? Chciałem sobie poruchać a tu tylko jedna baba i jeden facet do dupczenia. Niby takie wielkie nigt city a tu tylko dwie prostytutki i oprócz romansu zero szans na seks, kurwa jak w życiu :\. 

 

Edytowane przez standby
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Wczoraj sprawdziłem grę po ostatniej łatce. Chyba zrobili coś z ilością npc, jest ich jakby więcej. Ostatnio ulice czy chodniki niemal puste, jak na makiecie. 
Czyli da radę pograć w to na ps5 sensownie?
Nie śledzę aktualizacji, czy to nadal full hd bieda z fata?

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem gierkę, grałem Nomadem

Spoiler

Wyrwałem Panam, na ostatnią akcje zabrałem Rouge która zGinęła, przeszedłem Johnym przez most i wróciłem do postaci V. Trochę mnie rozczarowało zakończęnie nie powiem... Myślalem ze będzie lepsze..., jest mi mimo to wszystko smutno i czuje pustkę jak po rdr2 albo wiedzminie 3:(,

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2021 o 19:17, Zajcik napisał:

Czy jest sens dalej czekać na next genową aktualizację?

Jesień nadeszła, o nowej wersji nic nie słychać.

 

Gra już leży u mnie w folii od premiery i zastanawiam się czy już to sobie odpalić. Da się w to pograć na PS5? :D

Na PS5 jak najbardziej. 

O ile na Ps4 jak grałem gra była niezjadliwa. Tak wersja ps5 dla mnie to udana gierka i super przeżycie gejmingowe, są "imołszyns" :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...